Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Tėvai dvimetį sūnų namie rado be gyvybės ženklų, ir medikams jo atgaivinti nebepavyko – dabar jie dalinasi savo prisiminimais.

Tėvai dvimetį sūnų namie rado be gyvybės ženklų, ir medikams jo atgaivinti nebepavyko – dabar jie dalinasi savo prisiminimais.

Artimieji sako, kad dvimetis berniukas, kuris staiga mirė miegodamas, buvo laimingiausias vaikas pasaulyje. Greitosios pagalbos gydytojams nepavyko atgaivinti mažojo Arlo Canterio, kai ankstų šeštadienio rytą, lapkričio 20 dieną, jis namie buvo rastas be sąmonės.

REKLAMA
REKLAMA

Vaikas mirė naktį miegodamas, nors prieš tai jokio įspėjimo apie suprastėjusią jo sveikatos būklę nebuvo, o tikslios jo mirties aplinkybės dar vis neaiškios, rašo mirror.co.uk

Švytėdavo pačia nuostabiausia šypsena

Arlo mama Kirsty Houston, tėtis Cameronas Canteris ir trimetis brolis Teddy dabar gedi dėl jo netekties. Socialiniuose tinkluose jo mama Kristy rašė:

„Mes su Cameronu skaudančiomis širdimis turime pranešti, kad penktadienio naktį netekome savo nuostabaus sūnaus Arlo. Kaip turbūt suprasite, šiuo metu mums labai sunku, ir mes žinome, kad jūs visi mus palaikysite. Jis švytėdavo pačia nuostabiausia šypsena ir mes taip didžiavomės savo sūnumi. Trūksta žodžių nusakyti skausmui, kurį dabar jaučiame, bet mes visi kartu stengiamės būti stiprūs ir šiuo sunkiu laiku palaikyti Teddy.“

Sugniuždytas tėtis Cameronas sakė, kad Arlo jokių reikšmingų sveikatos problemų per savo trumpą gyvenimą neturėjo, išskyrus lengvą astmos formą. Jis sakė, kad paskutinį savo gyvenimo vakarą sūnus buvo toks pats linksmas, kaip įprastai.

REKLAMA
REKLAMA

Šoko ir žaidė gaudynių

„Jis šoko ir mes žaidėme gaudynių“ – pasakojo Cameronas. – „Jei tik į jį pasižiūrėdavai, jis pradėdavo šypsotis, ir jo mėlynos akys nušvisdavo. Aš vis dar negaliu patikėti tuo, kas nutiko. Vis atrodo, kad reikės važiuoti pasiimti jį iš darželio“.

Laidotuvių išlaidoms padengti ir šeimai paremti sukurti du „GoFundMe“ puslapiai, viename jų jau surinkta 7 300 svarų suma. „Labai didžiuojuosi mūsų bendruomene. Esu priblokštas, kad per tokį trumpą laiką žmonėms mums tiek daug suaukojo“, – sakė Cameronas.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų