Kramtote nagus? Štai, ką tai atskleidžia apie jus

Nagų kramtymas dažniausiai prasideda dar vaikystėje. Daugybė žmonių jį tiesiog išauga, tačiau kai kuriems jo taip ir nepavyksta atsikratyti. Dauguma galvojame, kad tai yra labai blogas įprotis, kurio bet kokia kaina reikia atsisakyti. Tačiau paaiškėjo, kad šis įprotis gali atskleisti apie jus daugiau, nei galvojote.

„Bright side“ surado savybes, kurios dažnai slepiasi už įpročio kramtyti nagus.

1. Galite būti perfekcionistas.

Remiantis tyrimu, dauguma nagų kramtytojų yra perfekcionistai. Mokslininkai apklausė grupę žmonių, kurių pusė turėjo įprotį graužti nagus, o pusė – ne. Tie, kurie turėjo šį įprotį, pasirodė A tipo asmenybės, linkusios pervargti.

2. Tu esi protingesnis, nei galvoji.

Nagus graužiantys žmonės dažnai yra asmenys, kurie neatlieka užduočių įprastu ritmu. Daugelis žmonių yra linkę graužti nagus intensyvaus susikaupimo akimirkomis, kai bando išspręsti problemą.

3. Galite būti nekantrus.

Nuobodulys ir nusivylimas gali būti svarbūs nagų kramtymo veiksniai. Kai tai taps įpročiu, visada tai darysite nuobodžiaudami ar laukdami.

4. Galite būti nepatenkinti savimi.

Nagų graužimas gali būti nervingas įprotis, dėl kurio žmonės laikinai jaučiasi geriau. Nagų kramtytojai dažnai būna tie, kurie kelia sau didžiulius lūkesčius. Kai negali pasiekti savo tikslų, jie dažnai jaučiasi nusivylę ir gėdijasi savęs.

5. Tai gali būti susiję su psichologine problema.

Nagų graužimas gali būti susijęs su obsesiniu-kompulsiniu sutrikimu – kai žmonės jaučia norą vėl ir vėl ką nors padaryti, pavyzdžiui, kramtyti nagu. Tačiau ne visi kramtantys nagus, turi šį sutrikimą, o tai dažnai būna ilgalaikis įprotis, kurį sunku įveikti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų