Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienis Zodiako ženklams gali pažerti naujų iššūkių, todėl šiandieną patariama sprendimus priimti itin atsakingai.

Sekmadienis Zodiako ženklams gali pažerti naujų iššūkių, todėl šiandieną patariama sprendimus priimti itin atsakingai.

REKLAMA

Štai ką jums žada žvaigždės:

Avinas

Kad ir ko imsitės, galite susidurti su pasipriešinimu. Tiesa, taip bus tik pradiniame etape. Likite kantrūs, kalbėkitės, aiškinkitės. Netinkamas laikas spręsti sunkumus jėga, piktumu, bauginimu.

Tauras

Siekite likti ramūs, taikūs. Gresia rūpesčiai dėl nenumatytų išlaidų. Nepatartina skolinti ir skolintis, bet gerai grąžinti skolą (bent dalį). Pasisaugokite apgaulių, vagysčių.

Dvyniai

Mokėkite apginti savo nuomonę, interesus. Laikykitės savo senos nuomonės, nekeiskite ankstesnių apsisprendimų, kad ir kaip jus mėgintų paveikti aplinkiniai. Iš esmės diena palanki, tinkama atnaujinti senus naudingus ryšius.

Vėžys

Netikėtai jums gali tekti grįžti prie ko nors seno, pamiršto, ir tai bus naudinga: dabar gali atsiverti anksčiau nepastebėtos galimybės. Nesižavėkite naujomis idėjomis, tam dar neatėjo laikas.

REKLAMA

Liūtas

Pasistenkite į susidariusią situaciją pažvelgti kuo paprasčiau, ne laikas alcheminiams bandymams su muse, nereikia iš jos dramblio auginti. Verčiau pasišnekėkite apie savo problemas su geru draugu.

Mergelė

Nemalonus laikas: trikdžiai, seni nebaigti darbai, neįvykdyti pažadai, skolos. Trūks jėgų, laiko, optimizmo ar tiesiog gero draugo nuoširdžios paramos. Neliūdėkite, vakare galima maloni staigmena.

Svarstyklės

Nebus lengva rasti teisingą sprendimą: vienam viskas bus gerai, o kitam niekaip neįtiksite, vis vien piktinsis, reikš pretenzijas. Dabar svarbu nubrėžti ribą tarp savęs ir kitų, pasistenkite nesusitapatinti su svetimomis problemomis, neišgyventi dėl dalykų, dėl kurių nesate kalti.

Skorpionas

Būsite linkę save apgaudinėti tiek vertindami finansines galimybes, tiek santykius su mylimu žmogumi. Negeras laikas apsispręsti, netinka nei ką nors nutraukti, nei imtis ko nors naujo ar užmegzti naujus santykius.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Neskubėkite patikėti tais, kurie stengsis jums atverti akis, pranešti kai ką ypatingo. Apskritai neskubėkite tikėti, spręsti, veikti. Viską tikrinkite asmeniškai. 

Ožiaragis

Svarbi atida, kad ir kuo užsiimsite. Geriausia laiką leisti namuose su artimaisiais. Apmąstykite senas pamokas, ir nebūtinai asmeniškai patirtas.

Vandenis

Diena praeis puikiai, jei pasistenkite nuo ryto nesusierzinti dėl smulkmenų ir nepasiduosite azartiškoms nuotaikoms. Šiandien svarbu likti atsargiems bei apdairiems, kad neįsiveltumėte į jokias avantiūras.

Žuvys

Nedidelis apsirikimas gali sukelti nemalonumų laviną. Dabar jums itin svarbus geras miegas, sveikas maistas ir tinkamai pasirinktos fizinės treniruotės.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų