naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naujienų portale tv3.lt tęsiame straipsnių ciklą, kuriame kūno kalbos specialistė, veidotyrininkė Laura Šukienė aptaria garsiausius šalies žmones bei vertina jų kūno kalbą ir veido bruožus.

Naujienų portale tv3.lt tęsiame straipsnių ciklą, kuriame kūno kalbos specialistė, veidotyrininkė Laura Šukienė aptaria garsiausius šalies žmones bei vertina jų kūno kalbą ir veido bruožus.

REKLAMA

Šį kartą L.Šukienė apžvelgė buvusį Vilniaus merą, aktyvų politinį veikėją Artūrą Zuoką.

Santykis su žmonomis

Ekspertė, savo instagramo paskyroje sukiene_kunokalba tyrinėjanti tiek Lietuvos, tiek užsienio garsenybes, apie Artūrą Zuoką sako, kad tai itin sėkmingas žmogus, kuriam už viską svarbiau jo autoritetas bei vardas.

„Interviu metu jo kūno kalba labai paruošta ir disciplinuota, dažnai naudoja įtaigos gestus.

Norėčiau atkreipti dėmesį į jo santykį su žmonomis – pirmąja bei dabartine. Kiek išanalizavau jų kūno kalbą viešojoje erdvėje, pastebiu, kad su pirmąja, Agne, jį siejo itin globėjiškas ryšys. Nuotraukose jis dažnai ją apglėbęs ties pečių linija.

Su antrąja, Austėja, jiedu susikibę rankomis, o tai parodo draugystę ir partnerystę.“

Svarbu pripažinimas

Pažvelgusi į A.Zuoko veidą, L.Šukienė sako, kad tai labai sėkmingo (finansine bei lyderystės prasme, tikslų įgyvendinimo atžvilgiu) žmogaus veido pavyzdys.

REKLAMA

Jo ausys yra didelės ir pakankamai aukštai (aukščiau negu antakių linija). Tai ir parodo, kad žmogus yra sėkmę, pripažinimą ir karjeros yra sulaukęs ankstyvajame amžiuje.

REKLAMA

„Didelė nosis labiau išduoda kūrybiškumą, jausmingumą ir finansinę sėkmę. Vešlūs ir į galą padidėję antakiai byloja apie tai, kad žmogus gali ne tik kurti verslus, projektus, bet ir sugeba pabaigti visus darbus iki galo.“

Ekspertė pastebi uždaras politiko akis, o tai reiškia, kad jis nėra linkęs dalintis atvirumu, o jo nuoširdumas kartais būna abejotinas.

Pašnekovė atkreipia dėmesį ir į vieną svarbią detalę – A.Zuokas dažnai pozuoja pakelta galva, taip pat elgiasi ir kai kalba temomis, kurias gerai išmano. „Jam itin svarbus jo vardas, pripažinimas bei autoritetas.“

Pirma zmona grazesne ir matosi protingesne
Kuo didžiausios sėkmės , žinant kokia buvo jo ankstyvoji jaunystė, džiaugiuosi ir linkiu Zuokui kuo didžiausios sėkmės, o žmonos....išorė dar ne viską pasako, galų gale tai jo asmeninis reikalas, jis pats, jo dukros, žmonos ir visą kitą, linkiu gerų metų, stiprios sveikatos bei ramybės
Bendravau su AGNE gyvai... Man ji labai normali moteris pasirode.
Tikrai sauni moteris.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų