Dukrą į mokyklą išleidusi klaipėdietė nebegali tylėti: „Ar taip elgiasi visi vaikai?“

„Esu mama, ir kaip ir visos mamos, rugsėjo 1-oji ir mokslo metų pradžia kelia tikrai daug streso: reikia viską supirkti, kad tiktų, kad patiktų, kad nebūtų nei per gerai, nei per prastai palyginti su kitais“, – rašo naujienų portalui tv3.lt savo laišką atsiuntusi skaitytoja klaipėdietė Salomėja.

Aišku, tie pirkiniai ir kainuoja nemažai, kai viską sudedi, kelių šimtų eurų ir nebėra, o dar norisi vaiką ir palepinti, kažką gal ir nebūtinai reikiamo, bet džiuginančio nupirkti.

Vienas tokių objektų buvo penalas, su visom priemonėmis, kurį rinkomės tikrai ilgai ir galiausiai paaiškėjo, kad yra ir daugiau vaikų, kurie panašų išsirinko. Nu ir ką – praėjo dvi mokymosi savaitės. Penalas dingo.

Kas paėmė – niekas nežino, pas visus tik jų daiktai. Vaikas į ašaras, aš perku naują, aišku, paklausinėjau, ar kas nematė, paprašiau ir mokytojų klustelėti. Ir tyla, aišku, niekam niekas neįdomu, kažkur pamėtėt gal.

Bet kur pametėt, kai vaikas dar ne to amžiaus, kad keistų klases ir per dalykininkus vaikščiotų. Jeigu kažkas tyčia ar netyčia paėmė penalą ir neprisipažįsta, ar taip dabar elgiasi visi vaikai?

Žodžiu, jei turit, ką patarti, patarkite, nes man tiesiog pikta, kad kažkas (greičiausiai) paėmė ne savo daiktą ir neprisipažįsta.

Autorius: skaitytoja Salomėja


Rašyti komentarą...
v
va
2021-09-19 17:55:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
PATARIMAS;Dabar tokie laikai,kas turi per daug,o kas tiek kiek reikia tad geriausias budas savo daiktus zimeti-pirmas vaiko vardo pavardes raides arba kur nors nematomoje vietoje isekti zenkliuka labai veikia isbandytas dalykas nes kitaip nespesit pirkti daigtu as ir striuke.sportine apranga taip suzimejau,tada viskas greiciau isisprendzia
Atsakyti
-11

E
Edita
2021-09-19 21:48:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
@va puikus patarimas, uzsienyje viskas zymima lipdukais specialiais su vaiko vardu, arba uzrasoma tiesiog:)
Atsakyti
-4

s
slavka/bmZlt
2021-09-20 06:47:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mokykla-profsajjunga ir pasirenkamas Kellas i politika seiman; profsajjunga-pavaldumas ir "Mokykla".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų