Pamačius pusseserės vestuvinę suknelę šiaulietę net supykino: „Iš kur ši bjauri mada?“

„Šiemet teko dalyvauti pusseserės vestuvėse. Šventė buvo graži, tačiau turiu pasakyti, kad naujoji nuotakų pamėgta mada man tiesiog kelia šleikštulį“, – sako laišką naujienų portalui tv3.lt atsiuntusi skaitytoja Inga.

Man vestuvės visada siejosi su kuklumu, paprastumu ir nuoširdumu. Kiek teko matyti fotografijas iš mūsų mamų ir močiučių laikų, visų jų vestuvinės suknelės būdavo uždaros, paryškinančios nuotakos moteriškumą ir santūrumą.

Deja, panašu, kad šiais laikais nuotakos vestuvines sukneles renkasi galvodamos apie gražias fotografijas ir kaip kuo daugiau parodyti savo seksualumo. Moterims neberūpi nei paprastumas, nei moteriškumas ir estetika.

Šiemet tuokėsi mano pusseserė. Nuoširdžiai džiaugiausi už ją, šventė buvo nuostabi, tačiau bažnyčioje pamačius link altoriaus einant savo pusseserę, man net žandikaulis atvipo.

Vestuvinė suknelė atrodė tarsi parinkta iš naujausio apatinių katalogo! Aš nejuokauju – ji priminė apatinius, ne suknelę. Visa aptempta, su giliausia iškirpte, o kur dar tas skeltas atidengiantis visą nuogą koją! Iš kur atsirado ši bjauri mada?

Labai liūdna ir gaila, kad vestuvėse nuotakos pamiršta kuklumą ir padorumą. Kažin, kaip jautėsi mano teta ir močiutė, pamačiusios tokią pusseserės suknelę...

Autorius: skaitytoja Inga


Rašyti komentarą...
M
M
2021-09-15 17:58:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir ne tik vestuvinės suknelės būna baisios ,kartais pamačius madinga ir brangią ,,suknia ,, drąsiai galima pasakyti ,,kaip gražiai nusirenge !,,nes atrodo ,kad ruošiasi į viešnamį .
Atsakyti
-30

P
Pritariu
2021-09-15 16:13:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
100%
Atsakyti
-35

B
Bobelė
2021-09-15 17:55:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuotaka - tai kaip baltas obels žiedas, o dabar LIETUVOJE tai pigios mergšes iki tiek nusipiginusios save pateikia...,be to šita mada iš slavų. Šiuolaikinių Slavikų, kurias skiria bet kokioje užsienio šalyje ir...
Atsakyti
-56

SKAITYTI KOMENTARUS (61)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų