Išgirdusi auklėtojos žodžius apie dukrą kaunietė ne juokais įsiuto: „Kaip ji drįsta?“

„Šį rudenį į mūsų vaiko darželio grupę atėjo nauja auklėtoja. Iš pradžių moteris atrodė tikrai maloni, tačiau jau dabar ėmiau pastebėti, kad su ja mūsų biolaukai tikrai nesutampa, o paskutinė jos frazė iš viso man sukėlė pyktį“, – rašo naujienų portalui tv3.lt savo laišką atsiuntusi skaitytoja Milda.

Iš tiesų nesu iš tų moterų, kurios savo pasipiktinimą demonstruoja viešai, tačiau nutariau parašyti laišką ir iškelti savo klausimą, galbūt atsiras ir daugiau mamų, kurios atsidūrė panašioje situacijoje su darželio auklėtojomis.

Savo penkiametę dukrelę vedu į vieną populiarų Kauno darželį. Niekada nesiskundžiau ten esama tvarka, auklėtojos ten dirba tikrai profesionaliai, maistas geras, aplinka teigiama, o vaikas grįžta tikrai laimingas.

Tačiau šiemet rudenį darželyje pradėjo dirbti nauja auklėtoja, su kuria mūsų biolaukai visiškai nesutampa. Pirmomis dienomis tikrai stengiausi būti maloni, vis atnešdavau saldainių, ar sausainių, tačiau matau, kad situacija vis tiek nesikeičia.

Galiausiai vakar išgirsta jos frazė mane visiškai įsiutino.

Įsiutino auklėtojos komentaras apie dukros aprangą 

Neneigsiu, savo dukrą į darželį tikrai mėgstu rengti gražiai. Na, jai tikrai nevelku kažkokių puošnių šventinių suknelių, tačiau stengiuosi, kad ir batukai būtų priderinti prie aprangos, o apranga visada būtų mergaitiškai miela – įvairios suknelės ar sijonėliai.

Tačiau tai ryškiai naujai auklėtojai nepatinka. Vakar atvažiavau pasiimti savo dukros, o vos įžengus pro duris prie manęs pribėgo naujoji auklėtoja. Ji tiesiai šviesiai be jokių „laba diena“ ar „sveiki“ man rėžė:

„Mamyte, turime problemėlę. Jau kuris laikas pastebėjau, kad jūs savo dukrą darželiui rengiate kaip į šventę. Tai iš savo auklėtojos patirties norėčiau pasakyti, kad nereiktų taip kasdien puošti vaiko. Užtenka jam uždėti patogias kelnes ir megztuką.“

Ji dar bandė kalbėti apie patogumą, pasakojo, kad vaikai kasdien išsipurvina ir tikrai neverta taip puošti vaiko darželiui.

Mamos, jūs galite atsakyti, ar tai normalu? Tokio auklėtojos įžūlumo tikrai nesitikėjau. Tai yra mano vaikas, aš esu jo mama ir tik man spręsti, kaip jį rengti. Ar gi ne taip? Niekaip nesuprantu, kaip tos auklėtojos drįsta taip kištis į kitų šeimų gyvenimą.

Autorius: skaitytoja Milda


Rašyti komentarą...
N
Niki
2021-09-16 20:00:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siuolaikines mamytes is "kosmoso"... :) Tiesiog randa prie ko prikibti ir net viesai paskelbti.... Aukletoja ne tuo kampu paziurejo i vaika, griezciau ar garsiau kazka pasake, blogai issireiske apie vaika.... Tai tada auginkite vaika namuose, niekas "piktai" nepaziures, blogai nepasakys apie jusu vaika.... Mielos "kosmoso" mamytes bukit paprastesnes!!!
Atsakyti
-75

J
Jo...
2021-09-16 18:04:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kaip tas vaikas su suknyte lauke laksto zaidzia ir t.t....j
Atsakyti
-40

V
Virgis
2021-09-16 18:27:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nenormali mama,vaikų teisės turėtu patikrinti tokia mama!
Atsakyti
-75

SKAITYTI KOMENTARUS (196)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų