Mama negalėjo patikėti savo ausimis: kaimynas jai neleidžia maitinti vaiko kieme

Moteris labai supyko dėl kaimyno skundų, kad jis mato, kaip ji savo namų sode krūtimi žindo kūdikį. Apie šią situaciją moteris atvirai papasakojo socialiniame tinkle.

Tapus mama įprasti žindyti kūdikį nėra pats lengviausias dalykas. Kai kūdikį gali prireikti žindyti bet kurią akimirką, mamoms tenka būti visada pasiruošusioms. Laimei, namuose tai nebūna sudėtinga, jei tik netrukdo nedraugiški kaimynai.

Viena moteris neseniai labai supyko, kai jos kaimynas ėmė skųstis dėl to, kad mato ją žindančią. Kaimynų pora ir anksčiau skundėsi neseniai mama tapusia moterimi, nes besilaukdama ji degindavosi saulėje savo namų sode, rašoma dailystar.co.uk

„Reddit“ socialiniame tinkle moteris klausė kitų nuomonės – ar ji neteisi dėl to, kad nekreipia dėmesio į kaimynų skundus? Ką manote jūs?

Nepatiko vaizdas kieme

Ši kaimynų pora į gretimą namą įsikėlė tuomet, kai penkerius metus ten gyvenanti moteris buvo antrą mėnesį nėščia. Problemos prasidėjo iškart tada, kai iš antro kaimynų namo aukšto jie pamatė ją besideginančią privačiame jos namų sode. Kaimynas, vardu Paulas, pradėjo skųstis, kad jį tai trikdo, nes pora išgyvena sunkumus, bandydami susilaukti vaiko.

Situacija dar labiau paaštrėjo tada, kai gimė jų sūnus – vaisingumo problemų turintys kaimynai skundėsi, kad iš savo balkono mato vaiką.

Ji rašė: „Šiandien su vyru savo namų kieme ant grilio kepėme mėsą. Kūdikis buvo išalkęs, todėl pradėjau jį žindyti. Kai pasižiūrėjau į kaimynų namą, pamačiau, kad mūsų kaimynė Ana yra balkone – po kelių minučių ji įėjo į namą ir netrukus prie mūsų namų durų jau stovėjo jos vyras Paulas. Sūnų atidaviau vyrui ir nuėjau atidaryti durų. Paulas pradėjo mane peikti už tai, kad žindau viešumoje (t.y., aptvertame savo namų kieme) ir negerbiu kaimynų.“

Moteris tęsė pasakojimą: „Kai jis baigė savo tiradą, aš paprašiau jo palikti mus ramybėje ir daugiau pas mus nesibelsti. Jei jo žmoną taip liūdina aplink esantys kūdikiai, jai reikia psichologo pagalbos, o ne grasinti mūsų šeimai. Situaciją papasakojau savo mamai ir ji sako, aš neteisi, kad nesuprantu, ką reiškia būti nevaisingai ir kad man reikėtų atsiprašyti kaimynų.“

Tačiau „Reddit“ naudotojai su įrašo autorės mama griežtai nesutiko – jie sakė, kad neteisūs yra kaimynai.

Viena iš jų rašė: „Turiu pasakyti, kad jos elgesys yra labai keistas, ir net skaitydama apie tai, kaip ji tave stebi iš savo balkono, jaučiuosi nepatogiai. Aš su tokiu žmogumi būčiau atsargi – nepanašu, kad ji būtų stabilios būklės.“

Kita komentatorė pridėjo: „Čia visiškai jų problema, o ne tavo.“

Trečias rašė: „Tai ne tavo bėda. Ji turi nustoti spoksoti į tavo namus ir viskas.“


Rašyti komentarą...
M
Mama
2021-09-15 18:16:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš straipsnio aišku,kad veiksmas vyksto ne Lietuvoje.Jei nedaaina moteriai,tai nieko nepadarysi.Kokia čia problema?Nuėjei į kambarį ir pakaitinsi vaiką krūtimi.Štai ir viskas.
Atsakyti
0

a
algis
2021-09-15 13:07:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
nes aiškiai moteris ne iš nuotraukos ir kas nori žiūrėt viešoje vietoje kita ir nesugalvotų rodytis
Atsakyti
0

M
Mama
2021-09-15 18:16:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš straipsnio aišku,kad veiksmas vyksto ne Lietuvoje.Jei nedaaina moteriai,tai nieko nepadarysi.Kokia čia problema?Nuėjei į kambarį ir pakaitinsi vaiką krūtimi.Štai ir viskas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų