• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Astrologė Vaiva Budraitytė įspėja apie šeštadienį pasirodysiančią sunkią delčią, kuri neduos ramybės po itin sudėtingos pilnaties. Šis laikotarpis bus išskirtinis savo emociniu fonu, tad nereikia stebėtis, jei žmonės taps jautresni, nervingesni ir labiau linkę į konfliktus. 

Astrologė Vaiva Budraitytė įspėja apie šeštadienį pasirodysiančią sunkią delčią, kuri neduos ramybės po itin sudėtingos pilnaties. Šis laikotarpis bus išskirtinis savo emociniu fonu, tad nereikia stebėtis, jei žmonės taps jautresni, nervingesni ir labiau linkę į konfliktus. 

REKLAMA

V. Budraitytė įspėja, kad atėjusi delčia bus gana sunki, kadangi praėjusi pilnatis buvo itin sudėtinga. Astrologės teigimu, delčia bus lyg praėjusios pilnaties pratęsimas.   

„Nemanykite, kad viskas nurims ir jau stos į vietą. Reikia nesistebėti, jeigu žmonės bus jautresni, nervingesni, konfliktiškesni, agresyvesni. Jausminis fonas bus padidintas, todėl reikia prižiūrėti savo emocijas net ir namuose, stengtis neįsivelti į konfliktus.  

Jei pas jus šiuo metu yra „drugelių ir bučinių“ laikotarpis, galite nustebti, kad juoda katė perbėgs per kelią ir visą savaitę santykiai bus kiek šaltesni.    

REKLAMA
REKLAMA

Neįprastas žmonių elgesys suaktyvėja per pilnatį, tačiau šis reiškinys laikysis ir ateinančios delčios laikotarpiu. Dėl to reikia užsiimti tik būtinomis veiklomis, nedirbti protinio darbo“, – pataria astrologė.

REKLAMA

Bus sunkiau įsiminti reikiamą informaciją  

V. Budraitytė sako, kad visais atvejais iki pat liepos mėnesio jaunaties geriau nieko nepradėti, kadangi motyvacijos tikrai trūks.  

„Bandykite baigti senus projektus, nebaigtus darbus, tačiau nepergyvenkite, jeigu svirs rankos ir nenorėsite nieko daryti. Juk vasarą reikia pailsėti.   

Jaunimui ir kitiems besimokantiems žmonėms rekomenduoju nepergyventi dėl laikomų egzaminų, kadangi vyraus daug didesnė įtampa nei įprastai – bus sunkiau įsiminti informaciją. Stenkitės nukelti egzaminą kuo arčiau liepos mėnesio ir viskas bus gerai“, – pasakoja V. Budraitytė.  

REKLAMA
REKLAMA

Astrologė atskleidžia, kad visą savaitę labai palanku tinginiauti: būti gamtoje, maudytis, uogauti ar grybauti.   

„Verta užsiimti aktyviu poilsiu. Nebus didelės nuodėmės, jei su draugais kepsite šašlykus ir poilsiausite kompanijoje. Reikia neapsikrauti protiniu darbu, nes būsite gana pasyvūs, tingūs“, – sako ji.  

Išlaikykite vidinę ramybę   

V. Budraitytė pabrėžė, kad ateinančią savaitę reikės kelis kartus pagalvoti prieš kažką pasakant. Anot jos, šiuo laiku galimi konfliktai.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Svarbiausia laikykitės vidinės ramybės, nes galite sprogti lygioje vietoje. Galite prisidaryti tiek bėdų, kad per kelis metus nesusitaikysite. Tai tikrai net nemėginkite pasiųsti savo viršininkų. Kartais pasitaiko, kad pasakome žodžius iš emocijų, nepagalvoję ir tiesiog taip nutinka. Atsargiai su tuo“, – pasakojo ji.     

Intensyvesnės emocijos lems tai, kad šią savaitę gali tapti sunku objektyviai įvertinti pasiekimus, darbo rezultatus. 

REKLAMA

„Kitas momentas yra tas, kad labai stiprių darbų nereiktų šią savaitę daryti, nes visgi jausis planetų poveikis. Jums gali atrodyti, kad niekas nevyksta arba vyksta ne taip, kaip turėtų. Na, hiperbolizuotai į viską žvelgsite, dėl to netinkamai įvertinsite veiksmus ir rezultatus. Todėl svarbių reikalų geriau nespręskite, nes tai neišmintinga“, – pasiūlė ji.  

Astrologė pridėjo, kad sportuojantiems žmonėms taip pat reiktų šiek tiek pristabdyti savo veiklą, nes aktyviems veiksmams – netinkamas metas: „Sportininkai ir tie, kurie sportuoja, turėtų būti atsargesni. Planetų išsidėstymas jiems nepalankus.“  

REKLAMA

Kelių ženklų laukia itin sudėtingas laikotarpis   

Astrologė sako, kad Žuvų, Avinų, Dvynių, Mergelių bei Svarstyklių ženklo atstovams reikia nusiteikti, kad bus itin sudėtinga savaitė:    

„Visi šie ženklai turi būti atsargesni, laikytis saikingumo principų, planuoti, bet visas veiklas pradėti tik nuo jaunaties. O Svarstyklės turi atkreipti ypatingą dėmesį.“  

V. Budraitytės teigimu, darbinėje aplinkoje neblogai seksis Jaučiams, Skorpionams, Vandeniams ir Liūtams, kurie gyvens aktyvų laikotarpį, džiaugsis finansine sėkme: „Šie ženklai gali mėgautis vasaros malonumais ir pasimėgauti šiltais orais.“ 

Va cia tai atspejimas, wow
Va cia tai atspejimas, wow
Liepos mėnesį palanku maudytis, uogauti ir grybauti.....wow. Gerai, kad pasakė, būtumėm nežinoję.
Dink iš akių, bjaurybe.
Reikia pradet raganas deginti ant lauzo,,,sita yra blogu ziniu neseja,,
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų