• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Energijos galinti pareikalauti diena Zodiako ženklams. 

Energijos galinti pareikalauti diena Zodiako ženklams. 

REKLAMA

Pateikiame astrologinę prognozę birželio 26-ajai, trečiadieniui:

AVINAS

Šiandien labiausiai vadovausitės intuicija ir emociniu intelektu. Pojūčiai labai veiks mąstymą ir atvirkščiai. Stenkitės nesiblaškyti dirbdami, bendraudami. Darykite pertraukėles, kad pailsėtų protas bei kūnas. Tiktų užsiimti menine, kūrybine veikla.

JAUTIS

Nors ši diena nebus maloni, tai nesutrukdys sėkmingai bendrauti, tarpininkauti, reklamuotis, skleisti informaciją ir pan. Tikėtinas susitikimas su senu bičiuliu ar pažįstama moterimi.

DVYNIAI

Tikriausiai nervins profesinė rutina ir norėsis įvesti kitokią tvarką, įgyti daugiau autoriteto, įtakos. Kita vertus, jūsų minčių ir norų kryptis bus nepastovi arba trukdys kritika iš šalies.

VĖŽYS

Nebloga diena studijuojantiems bei ieškantiems tiesos ir gyvenimo prasmės. Tiktų leistis į kelionę, publikuoti straipsnius, tvarkyti su mokslais, užsieniu susijusius reikalus.

REKLAMA
REKLAMA

LIŪTAS

Įtampa padidės reikaluose, susijusiuose su draudimu, paveldėjimu, akcijomis, skolomis. Gali kainuoti ir populiarumo siekimas. Tam tikras skrajojimas padebesiais gali jus kiek paklaidinti troškimų labirinte. Pasitelkite gilesnę įžvalgą.

REKLAMA

MERGELĖ

Pasižymėsite darbe, versle ir tai duos apčiuopiamos naudos. Kita vertus, bus nelengva, nes teks derinti skirtingus interesus. Galite patirti vertybinių dilemų.

SVARSTYKLĖS

Nelengva diena, tačiau įmanomi neblogi pasiekimai darbe bei siekiant tvarkos, švaros aplink save. Staigmenos galite tikėtis iš sutuoktinio ar verslo partnerio.

SKORPIONAS

Šiandien būsite nusiteikę žaismingai, pasižymėsite kūrybingumu, dosnumu ar neįprastu išlaidumu. Regis, atsiras galimybių kažką pakeisti savo arba vaikų gyvenime.

REKLAMA
REKLAMA

ŠAULYS

Tikėtinos emocinės bendravimo problemos, nerimas dėl sveikatos. Galbūt derėtų pasikalbėti su artima drauge ar geru bičiuliu, nes nešališkas požiūris, protingi patarimai jums gali būti labai vertingi.

OŽIARAGIS

Būsite smalsūs, domėsitės aplinkinių aktualijomis, šeimos narių planais ir poreikiais. Regis, neliksite abejingi pastarųjų prašymams bei argumentams. Stenkitės rasti aukso vidurį ir protingai įvertinti galimybes.

VANDENIS

Galimi pokalbiai apie numatomus pirkinius, naujos veiklos ar verslo perspektyvas, vaikų atostogų planus. Galutinių sprendimų paskubomis nepriimkite. Svarbu įvertinti finansinę situaciją ir kitų poreikius.

ŽUVYS

Labai jautriai reaguosite į bet kokias pastabas ir atitinkamai neliksite skolingi jų išgirdę. Kontroliuokite savo emocijų raišką. Derėtų susiskaičiuoti savo pajamas ir subalansuoti planuojamas išlaidas.

Geros dienos!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų