• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po maloniai lepinusios pirmosios birželio savaitės laukia šiek tiek emociškai sunkesnis periodas. Tokios prognozės numatomos jaunatį pakeisiančiai priešpilnio mėnulio fazei, kuri suintensyvins emocijas. Apie tai papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė.

Po maloniai lepinusios pirmosios birželio savaitės laukia šiek tiek emociškai sunkesnis periodas. Tokios prognozės numatomos jaunatį pakeisiančiai priešpilnio mėnulio fazei, kuri suintensyvins emocijas. Apie tai papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė.

REKLAMA

Naujai prasidėsiančios savaitės metu V. Budraitytė žadėjo, jog dėl planetų pokyčio sustiprės tiek teigiamos, tiek neigiamos emocijos.

„Tarp planetų ryšys bus įdomus, sustiprės geros ir blogos emocijos. Vadinasi, pyktis bus piktesnis, liūdesys – liūdnesnis, o skausmas – intensyvesnis nei anksčiau.

Tačiau ir geros emocijos labai sustiprės, jomis kur kas labiau džiaugsitės. Tai šitai reikia žinoti“, – pasakojo ji.

Laikas dvasiniam penui

Po daugiau nei mėnesį trukusių aktyvių savaičių atėjo laikas daugiau susikoncentruoti į harmoniją ir vidinį savo pasaulį. Astrologė kalbėjo, jog tai palankus metas kūrybinėms veikloms.

REKLAMA
REKLAMA

„Užsiimti reiktų dvasiniais dalykais, menine veikla – tapyba, kūryba. Iš esmės, tomis veiklomis, kurios duoda žmogui labai daug dvasinio peno. Netgi galima knygas skaityti, būti gamtoje“, – kalbėjo V. Budraitytė.

REKLAMA

Ji tikino, kad tie rutininiai darbai, kurie nekelia įtampos ir streso, bus puikus veiklos pasirinkimas ateinančią savaitę:

„Rekomenduojama užsiimti tais dalykais, kurie nesukelia neigiamų emocijų, kurie yra jūsų rutinos dalis. Tada galima tikėtis, kad viskas bus labai gerai.“

V. Budraitytė pridėjo, kad dėl šios priežasties seksis visiems tiems, kurių darbas susijęs su empatija:

„Kūrybiniams darbuotojams arba tiems, kurie dirba su kūryba, jautrumu, empatija, – seksis. Tai gydytojai, psichologai, mokytojai.“

REKLAMA
REKLAMA

Vengtini svarbūs pokyčiai

Moteris pokalbio metu taip pat išdėstė, jog rimtų, ateičiai stipraus poveikio turinčių projektų nereikėtų pradėti, nes atrodys, kad viskas vyksta ne taip, kaip planuota.

„Kitas momentas yra tas, kad labai stiprių darbų nereiktų šią savaitę daryti, nes visgi jausis tų planetų poveikis.

Jums gali atrodyti, kad niekas nevyksta arba vyksta ne taip, kaip turėtų. Na, hiperbolizuotai į viską žvelgsite, dėl to netinkamai įvertinsite veiksmus ir rezultatus“, – pabrėžė ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Anot jos, verčiau kitą savaitę pailsėti ir neužsiimti tuo, kas turės rimtų pasekmių jūsų ateičiai:

„Svarbių reikalų geriau nespręskite, nes tai neišmintinga. Kita savaitė bus gera, bet jeigu laukia rimti dalykai, nesiimkite jų. Pavyzdžiui, reiktų nukelti operacijas, nes palankiau būtų darytis jas vėliau.“

Ji pridėjo, kad ir sportininkams reikėtų elgtis apdairiau: „Sportininkai ir tie, kurie sportuoja, turėtų būti atsargesni. Planetų išsidėstymas jiems nepalankus.“

REKLAMA

Sėkmingiausi savaitės ženklai

V. Budraitytė taip pat atskleidė, kuriems ženklams seksis. Ji papasakojo, kad keli iš jų galės ramiau atsikvėpti po sudėtingo periodo.

„Seksis tokiems ženklams, kaip, pavyzdžiui, Vandeniams, Liūtams, kuriems nelabai sekėsi ir jie turėjo problemų anksčiau.

Taip pat seksis Dvyniams, ypač jeigu jie yra kažkur arčiau valdžios. Bus toks neblogas akcentas kažką rimto nuveikti ir geriau pasijusti“, – žiniomis džiugino ji.

Visgi, keliems Zodiako ženklams tai nebus palankus metas. Jie bus nepatenkinti savo darbo rezultatais:

„Dabar sunku Jaučiams, Ožiaragiams. Jiems ypač sunku dėl darbo. Mergelėms irgi sunku.

Iš esmės, Žemės ženklams nelengva. Jiems su darbu reikalai nelabai klostysis, nes jų netenkins rezultatai.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų