• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po poros dienų mėnulio delčią pakeis jaunatis. Šis periodas bus skirtas užbaigti įsisenėjusius darbus ir atidėti naujuosius į šalį. Apie tai papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė.

Po poros dienų mėnulio delčią pakeis jaunatis. Šis periodas bus skirtas užbaigti įsisenėjusius darbus ir atidėti naujuosius į šalį. Apie tai papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė.

REKLAMA

Moteris kalbėjo, kad nors savaitė prognozuojama ne itin sėkminga ties naujais projektais, meile bei pinigais, tačiau tie, kurie išlauks šio periodą pabaigos, bus apdovanoti.

Metas padėti darbus į šalį

Astrologė kalbėjo, kad jaunaties savaitė tinkama užbaigti įsisenėjusius darbus. Tad ji ragino visus pabaigti įvairias protinio darbo reikalaujančias veiklas.

„Jaunaties savaitė prasidės su įtampa, todėl visus svarbesnius darbus reikėjo nuveikti iki jos. Tačiau, jeigu nespėjote, dar skubėkite užbaigti pradėtus darbus. Ypatingai, jeigu tie darbai protinio pobūdžio, – mokslai, egzaminai, ataskaitos.

Tad jaunaties savaitę reikia tuo pasirūpinti. Tai reiškia, kad reiktų uždaryti visas „uodegas“, kurių kartais nekyla rankos daryti“, – pasakojo V. Budraitytė.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat tai metas, kuomet bus drąsiai galima išpildyti savo įsisenėjusius pažadus – pradėti laikytis dietos ir padailinti savo figūrą:

REKLAMA

„Taip pat jaunaties savaitę palanku laikytis dietos. Jeigu norite sukūsti iki atostogų ar kitų renginių, tai savaitė tam labai labai palanki.“

Ragina išlaukti tinkamo laiko

Jaunaties savaitė taip pat ypatinga tuo, kad jos metu nerekomenduojama užsiimti ilgalaikiais projektais. V. Budraitytė tikina, kad išlaukus dešimt dienų ir darbus pradėjus po jų, rezultatai bus geresni.

„Nepradėkite tų darbų, kurie norite, kad tęstųsi ilgai. Na, pavyzdžiui, norite užsiimti kelių metų projektų, tai atidėkite geriau jį kokioms dešimčiai dienų“, – kalbėjo V. Budraitytė.

REKLAMA
REKLAMA

Jaunaties savaitę nerekomenduojama imtis ir fizinių veiklų bei meilės reikalų. V. Budraitytė pasakojo, kad tie, kurie išlauks numatytą laiką, bus laimingesni:

„Sportuoti, užsiimti fizine veikla taip pat reiktų atsargiau, nepersitempkite.

O su meile, tai gegužę buvo gerai, bet birželio pradžia bus netinkama. Siūlau ir meilės reikalus nukelti dešimčiai dienų, nes ši savaitė nebus palanki.“

Tiems, kurie šią savaitę išgyvens dėl materialinių turtų, astrologė perdavė nuraminimą. Ji tikino, kad praėjus sunkesniam periodui, viskas stos į savo vėžias:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Na, ir labai prašau nepergyventi, jeigu sumažėjo pinigų kiekis. Kitą savaitę viskas susidėlios ir bus gerai.“

Perdavė perspėjimą vienam ženklui

Nors savaitė turės teigiamų aspektų, tačiau kai kuriems ženklams ji nebus sėkminga. Tad astrologė skubėjo perduoti išskirtinį perspėjimą vienam Zodiako ženklui.

„Savaitė palanki Dvyniams, Žuvims, Vėžiams, Ožiaragiams. O nelabai palanki Avinams, Svarstyklėms, Vandeniams ir Šauliams.

Šauliams tai yra ypatingo perspėjimo metas, kai jie turi būti atsargūs visur: darbe, namuose, santykiuose, už vairo. Pasaugokite save“,  – kalbėjo astrologė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų