• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia 2024-aisiais metais? Iki pat Naujųjų metų sutikimo jums pateiksime prognozes visiems Zodiako ženklams.

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia 2024-aisiais metais? Iki pat Naujųjų metų sutikimo jums pateiksime prognozes visiems Zodiako ženklams.

REKLAMA

Šį kartą astrologė Vaiva Budraitytė papasakojo, kas laukia Jaučio Zodiako ženklo ateinančiais metais.

Vaiva, kas Jaučio Zodiako ženklo atstovų laukia darbų srityje?

Tai aktyvių, negalinčių vietoje nusėdėti Jaučių metai. Laimės judriausi protu ir turintys ambicijų praturtėti, susikurti sau verslą. Jaučio būstas yra antras, jis reiškia pinigus, turtą, o šiais metais Jupiteris – karalių planeta bus jūsų būste, tad viskas jums seksis geriau nei kitiems, ypač jei esate gimę Drakono metais.

Taigi, tingėti nebus kada teks suktis nuo ryto iki vakaro ir džiaugtis likimo dovanomis. Visus verslo planus pradėkite įgyvendinti nuo kovo mėnesio ir vėliau.

REKLAMA
REKLAMA

Nuo pavasario gali išaugti jūsų darbinės ambicijos, o neturintys darbo tiesiog jį susirasti. Visais atvejais, šitoje srityje bus geriau ir geriau. Ypač puikiai seksis žmonėms, kurie dirba nekilnojamo turto srityje. Taigi, jei statote, valote, remontuojate namus – tikrai turėsite darbo ir neblogą uždarbį.

REKLAMA

Taip pat visus metus seksis žmonėms, kurie dirba su automobiliais, žemės ūkyje su žemės gelmėmis ir jos produktais. Darbui palankiausi mėnesiai bus balandis ir rugsėjis. Taip pat visus metus palanku kardinaliai keisti sritį ,kurioje dirbate, ieškoti naujų saviraiškos formų. Šiais metais galite sutikti žmogų, kuris padės pakeisti jūsų suvokimą apie veiklą, jums palankia kryptimi.

Uždirbti šiais metais turėsite puikias galimybes, ypač nuo pavasario, net samdomą darbą dirbantys Jaučiai pajus, kad su pinigais vis geriau ir geriau. Prašyti didesnės algos ar sulaukti eilinio algos didinimo jums pavyks jau sausio mėnesį. Vasarį, kovą geriau neišlaidaukite, pirkiniai gali būti nuostolingi. Nekilnojamą turtą pirkite balandį, rugsėjį.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip seksis su mokslais žmonėms, gimusiems po Jaučio ženklu?

Labiausiai seksis tiems studentams, kurie studijuoja senąsias profesijas, tai visos žemės ūkio specialybės, geologija, iškasenos, automobilių pramonės ir paslaugų specialybės. Taip pat labai tinkamas metas pakeisti studijas, jei jos dėl kažkokių priežasčių jūsų nebetenkina. Nuo rugsėjo palanku mokytis kažko naujo, kelti kvalifikaciją. Taip pat tinkamas metas kardinaliai keisti profesiją, neatsižvelgiant į jūsų turimą išsilavinimą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O kas kitais metais Jaučių laukia meilėje?

Šioje srityje pakankamai lygu visus metus. Kaip dabar yra, taip ir tęsis, jokių kraštutinumų neturėtumėte sulaukti. Taigi, jei esate poroje ilgesnį laiką ir drugeliai pilve nebeskraido, tai nusimato subalansuoti šilti santykiai.

Šie metai jums palankūs susilaukti vaikų, nes Drakono metai atneša didesnį vaisingumą. Ypač turėtų stengtis, tie Jaučiai, kurie su tuo turėjo problemų. Šiais metais gimę jūsų Drakoniukai, bus labai kūrybingi, išradingi, gabūs gamtos mokslams.

REKLAMA

Palankiau antros pusės ieškoti pirmą metų pusmetį, ypač didelė tikimybė, kad sutiksite tą savo antrąją dalelę, puselę yra kovo mėnuo. Visus metus nuo vasario pabaigos tinka įforminti savo senus meilės santykius, paviešinti slaptas draugystes. Tuoktis ar pradėti santykius iš išskaičiavimo. Ypač tvirta santuoka bus jei tuoksitės iki sausio 6 dienos.

Šiais metais visi susirūpino savo sveikata. Ar gera sveikata Jaučių neapleis ir kitąmet?

Net jei turite chroniškų ligų, galite tikėtis ženklaus pagerėjimo ar net visiško pasveikimo, visais atvejais jausitės geriau, ir geriau. Palengvės žmonėms, kurie turi polinkį į depresiją ir kitokius sąmonės sutrikimus.

Palankiausia šiais metais svaigintis šokoladu ir medumi, kitos priemonės jums bus visiškai netinkamos. Šiais metais galite mesti gerti svaigiuosius gėrimus, nes tam susiklostys palankios aplinkybės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų