Geriausius draugus ištiko tragiška lemtis: sutapimai, kuriais sunku patikėti

Šiandien, gegužės 10-ąją, Lietuvą sukrėtė skaudi žinia. Eidamas 60-uosius metus netikėtai savo sodyboje mirė Vytautas Šerėnas.

V. Šerėnas ir G. Ruplėnas
17

Mirė sodyboje

Pirminėmis žiniomis, vyras mirė netikėtai sustojus širdžiai. Deja, atvykusiems medikams jo atgaivinti nepavyko. Spalio 10-ąją V.Šerėnui būtų sukakę 60 metų.

Užuojautą ir gražius žodžius garsiam vyrui, kurio humoru žavėjosi visa Lietuva, reiškia šimtai žmonių – nuo kandidatų į prezidentus, iki teatro, kino, muzikos pasaulio atstovų.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vytauto Šerėno mirtis sukrėtė žvaigždes

Artimieji ir bičiuliai sako, kad dar vakar su V.Šerėnu bendravo, vieni kitiems linkėjo gražaus savaitgalio. Deja, lemtis buvo negailestinga – vyras mirė penktadienio vakarą, taip ir nesulaukęs savaitgalio.

Panaši lemtis, staiga sustojusi širdis, taip pat prieš kelerius metus pakirto ir ilgametį Vytauto bičiulį Gintarą Ruplėną.

Garsus vyras, „Dviračio šou“ komandos narys ir autorius mirė 2014 metais, birželio 12-ąją. Jo mirtis sukrėtė ne tik šeimą ir draugus, tačiau ir tūkstančius jo talento gerbėjų. 

G.Ruplėnui širdis sustojo Jordanijoje, kelionės metu. Netikėta mirtis vyrą ištiko viešbučio kambaryje, žmona atėjusi į kambarį, niekuo nebegalėjo padėti savo vyrui.

REKLAMA

50-ąjį jubiliejų garsus vyras turėjo švęsti rugpjūčio 25-ąją.

Lydi sutapimai

Du garsius vyrus, kurie buvo ilgamečiai veiklos partneriai, laidos lyderiai ir kūrėjai, netikėtai pakirto staigi mirtis. Širdis sustojo tada, kai abu jie planavo savo veiklą: V.Šerėnas vyko į sodybą, o G.Ruplėnas su draugų kompanija ir žmona aktyviai atostogavo Jordanijoje.

Dar daugiau: V. Šerėnas mirė taip ir nesulaukęs 60-ojo jubiliejaus, kurį būtų paminėjęs rugpjūtį, o G.Ruplėnas mirė likos vos porai mėnesių iki 50-ojo jubiliejaus. 

Širdies ligos jaunėja

Širdies ligos, kurios dažniausiai pasireiškia be jokių simptomų ir akivaizdžių požymių, vis dažniau nusitaiko į jaunus, energingus ir stiprius vyrus, kurie iki tol niekuo nesiskundė. 

Kardiologai sutartinai tvirtina, kad į savo sveikatą būtina atkreipti dėmesį, o tai padaryti itin svarbu tais atvejais, kai pradedamas justi dusulys, nuovargis ar galūnių tinimas. 

Naujienų portalui tv3.lt Santaros ligoninės gydytoja-kardiologė, medicinos mokslų daktarė Vytė Maneikienė sakė, kad būtina stebėti save ir savo kūną, jei nori išvengti visos grupės širdies nepakankamumo ligų: „Nenumokime ranka į simptomus, reaguokime į tai, ką jaučiame. Jeigu juntamas nuovargis, kurį lydi dusulys, o galiausiai ir kojų tinimas, skubėkite pas medikus.

Pastaruoju metu vis daugiau aktyviai gyvenančių, sportuojančių jaunų žmonių, tačiau kiekvieną kartą, prieš atliekant vienokius ar kitokius pratimus bei krūvius, būtina savo fizines galimybes įvertinti, išmatuoti gebėjimus ir tik tada ryžtis rimtesniam sportui.“

Užuojauta iš draugų lūpų 

Apie nelaimę V. Šerėno draugas ir bendražygis H. Mackevičius pasidalino ir savo socialinėje paskyroje:

„Nebėra Vyto. Užuojauta artimiesiems“, – rašė jis.

Vos tik žinia apskriejo šalį, socialiniuose tinkluose pasipylė užuojautos žinutės ir įrašai. Atlikėja ir visuomenininkė Dovilė Filmanavičiūtė rašė: „Kokia netikėta ir liūdna žinia... Didelė užuojauta visiems.“

Aktorius Marius Jampolskis taip pat neliko abejingas skaudžiai žiniai: „Tiesiog nesuvokiama... Užuojauta artimiesiems, užuojauta, Hari.“

„Užuojauta artimiesiems ir tau, Hari. Širdis plyšta“, – skelbė Kristina Savickytė.

Žilvinas Žvagulis taip pat išreiškė užuojautą: „Nuoširdi užuojauta, neįmanoma patikėti.“ Dainininkė Inga Jankauskaitė jam antrino: „Labai užjaučiu. Man šokas.“

Gimė Ignalinoje 

Vytautas Šerėnas gimė 1959 m. spalio 10 d. Ignalinos rajone. Lietuvoje žinomas kaip televizijos laidos „Dviračio šou“ vedėjas, ekonomikos mokslų daktaras.

1979 m. dirbo Ignalinos tarpmiestinėje telefonų stotyje. Vėliau tarnavo sovietinės armijos statybos daliniuose suvirintoju Maskvos srityje. 1982 m. įstojo į Vilniaus universitetą ir studijavo Parengiamajame skyriuje, vėliau – Pramonės ekonomikos fakultete, kuriame įgijo darbo ekonomikos specialybę. Būdamas studentas du kartus vadovavo studentų statybų būriams (Jakutijoje 1986 m. ir Vokietijoje 1989 m.

Sujaudino Arūną Valinską 

A. Valinskas tv3.lt teigė apie kolegos mirtį sužinojęs iš žurnalistų. „Paklaustas, ką galiu pasakyti memoriam apie Šerėną, aš darkart perklausiau – „nesupratau?“ Sako, nėbėra Vyto“, – pasakojo A. Valinskas.

„Jei atvirai, po tokio, deja, liūdno pranešimo, tas gėris, kuris praleistas kartu su Vytautu dirbant, gyvenant ir koncertuojant, dar neprasimuša, nes užsidėjo juodas šydas. Tiesiog aš noriu padėkoti likimui, kad mano gyvenimas buvo tie pakankamai ilgi metai darbo su juo kartu“, – kalbėjo A. Valinskas.


Rašyti komentarą...
a
2019-05-10 21:12:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
sunku patikėti.....dar viena legenda mus paliko
Atsakyti
-7

R
Romas
2019-05-10 22:50:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko cia nebepakeisi... ,,ir amzinoji sviesa jam tesviecia''
Atsakyti
-1

R
Rita
2019-05-10 22:25:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be galo graudu
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų