Negalite užmigti? Pasinaudokite šiais būdais ir įveiksite nemigą

Kiekvienas iš mūsų kartais praleidžiame beprasmiškas valandas, bandydami užmigti. Nemiga paprastai yra nerimo efektas, kuris išlaiko jus galvojant apie tai, kas jaudina jus ir todėl sunku atsipalaiduoti ir užmigti.

Nemiga (nuotr. 123rf.com)
24

Atlikite šiuos pratimus ir kitą kartą išspręsite nemigos klausimą per kelias sekundes.

 

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Patogūs būdai, kurių nežinojote: verta išbandyti

Užmigsite per 10 sekundžių

Užmerkite akis, leiskite savo akims pailsėti, atpalaiduokite visą veidą ir kvėpuokite giliai ir lėtai. Atsipalaiduokite, iš pradžių, nuleiskite vieną petį ir ranką prie kūno pusės. Pradėkite nuo dominuojančios pusės, jei esate kairiarankis, pradėkite nuo kairiojo peties. Tada atlikite tą patį su priešinga puse.

Tuomet atpalaiduokite krūtinę, giliai įkvėpkite ir iškvėpkite. Atpalaiduokite kojas, šlaunimis ir pėdas. Pradėkite nuo dominuojančios pusės. Stenkitės 10 sekundžių apie nieką negalvoti Jei nepavyko, stenkitės pakartoti pratimą ir nieko negalvoti. Visas pratimas paprastai trunka ne ilgiau kaip 120 sekundžių, bet sakoma, kad paskutinės 10 sekundžių nieko negalvojimo yra raktas užmigti.

4-7-8 metodas

Šis metodas yra dr. Andrew Weil sukurtas kvėpavimo pratimas, kuris padeda žmonėms kontroliuoti kvėpavimą ir reakcijas.

Jei kiekvieną dieną praktikuosite šį pratimą, išmoksite atsipalaiduoti be laiko - jums bus lengviau užmigti net per 60 sekundžių. Štai kaip tai padaryti:

Pirma, gyliai įkvėpkite per burną Tada užčiaupkite lūpas ir tyliai iškvėpkite per nosį. Tai darydami, skaičiuokite iki 4. Laikykite kvėpavimą 7 sekundes ir atsipalaiduokite. Tada su garsu iškvėpkite orą per 8 sekundes.

Galvoje pieškite ramius vaizdus

Dažna miego sutrikimo priežastis yra nerimas. Remiantis tyrimais, rami ir laiminga aplinka gali nukreipti jus nuo jūsų minčių ir rūpesčių, padėti atsipalaiduoti ir užmigti per kelias minutes.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų