Tiesioginio eterio metu mergaitė pasiuntė vedėją į tualetą, tv3.lt fotomontažas

Tiesioginio eterio metu mergaitė pasiuntė vedėją į tualetą, tv3.lt fotomontažas

Savaitgalį gausybės internautų dėmesio sulaukė LRT tiesioginės laidos metu ištarti mažametės žodžiai. Kai kuriems tai sukėlė didžiulę šypseną, tačiau internete netrūko ir piktų komentarų bei stiprios kritikos ne tik mergaitei, bet ir jos tėvams.

Savaitgalį LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius lankėsi Nidoje ir iš čia vedė tiesioginę transliaciją. Jis kalbino ne tik neseniai Nidoje įsikūrusius žmones, bet ir jų vaikus.

Vedėjas tiesioginės transliacijos metu kalbėjosi su trimis vaikais: berniuku ir dvejomis mergaitėmis.

Berniukas ir mergaitė sakė, kad Nida jiems patinka, tačiau trečioji mergaitė atvirai pasakė, kad Nidoje gyventi jai nepatinka. Priblokštas Ignas pasiteiravo kodėl jai čia nepatinka, į ką mergaitė atsakė gana trumpai – „Eik tu šikti“.

Laidos vedėjas neteko žado ir besijuokdamas pasakė: „Tuoj žinios“.

Šis vaizdo įrašas „Facebook“ socialiniame tinkle tapo labai populiarus, sulaukė daugybės reakcijų ir komentarų.

REKLAMA

Daugybė piktų komentarų

Po paskelbto vaizdo įrašo „Facebook“ socialiniame tinkle, jis susilaukė didžiulio internautų dėmesio. Nors tarp komentatorių netrūko nuoširdžiai besijuokiančių ir palaikančių mažą mergaitę, vis dėlto internete pasipylė ir daug piktų žodžių.

Komentatoriai negailėjo kritikos ne tik mergaitei, bet ir jos tėvams. Socialinėje erdvėje skaitytoja Inga rašė:

„Čia ne interviu esmė, o kad auga vaikai be jokios kultūros. Tėvams nesvarbu ir matyt namie panašiai kalbama. Be to nėra jau tokia ši mergaitė maža, kad nesuprastų. Tėvams turėtų būti didelė gėda“.

Kita skaitytoja Aldona palaikė moterį ir pridėjo: „Ko norėti iš vaikų... Pirma reikia auklėti tėvus“.

Nors komentatorių kritikos netrūko būtent mažametės tėvams, atsirado ir tokių skaitytojų, kurie tikino, kad vaiką reiktų auklėti fiziniu būdu.

„Per užpakalius mažai gavo. Seniau gavai per užpakalį ir daugiau nebedarei nesąmonių. Dabar nieko nebegalima, kalbėtis su vaiku... kad jau nebepadeda jiems“, – rašė skaitytoja Agnė.

Moterį palaikė ir skaitytojas Rimas, teigdamas, kad jo vaikai tikrai taip niekada nepadarytų :„Čia jau reikia kalbėtis, būtų mano vaikas – gautų normaliai namuose“, – pridūrė jis.

Vertina skirtingai

Psichologas Gediminas Navaitis tv3.lt tvirtino, kad į šį mergaitės elgesį galima pasižiūrėti iš kelių pozicijų.

„Jeigu šį įvykį vertintume kaip pedagogai, tuomet kalbėsime apie blogą mergaitės ugdymą. Jeigu jį vertiname kaip šeimos santykių specialistai, kalbėsime apie jos tėvus. Šį pasakymą galima vertinti ir kaip pajuokavimą. Tokiu atveju pastebėsime, kad žurnalistas pakankamai gerai sureagavo į šį mergaitės pasisakymą“, – sako psichologas.

REKLAMA

G. Navaitis teigia, kad visuomenė pirmiausia turėtų apsispręsti, kokie vertintojai jie yra ir prisiminti, kad tikriausiai kone kiekvienas esame pasakę panašius žodžius, tik galbūt ne tiesioginio eterio metu.

Atskleidžia elgesį šeimoje

Daugelis komentatorių negailėjo kritikos tėvams, psichologo paklausus, ar tokį mergaitės elegesį galima laikyti auklėjimo spraga, jis patikina, kad tai daug gali atskleisti apie elgesį šeimoje. „Į auklėjimą reikia žvelgti pakankamai plačiai. Tai nėra vien pamokymai, todėl manau, kad niekam nekyla abejonių – toje šeimoje panašūs posakiai pakankamai dažnai naudojami.

Visuomenės reakcija yra pateisinama, todėl, kad čia kalbama apie veiksmus viešoje erdvėje. Suprantama, mažam vaikui galima daryti daugybę nuolaidų ir būtų teisinga pamiršti šią mergaitę. Jos artimieji gavo pakankamą pamoką, rodančią, kad reikia rūpintis vaiko gebėjimu viešai bendrauti“, – tikina psichologas.

G. Navaitis pastebi, kad tokio didelio neigiamo žmonių dėmesio ši mergaitė susilaukė todėl, kad ji pasakė žodžius ne kur kitur, o tiesioginėje televizijos laidoje.

„Galbūt žmonių reakciją sukelia tai, kad netinkamai buvo elgiamasi viešai televizijos laidoje. Netoleravimas tokio elgesio yra visai priimtinas, nes viešas kalbėjimas turi savas taisykles ir apribojimus“, – priduria jis.

Juozas
2018-08-13 13:40:54
Tai kas čia nenormalaus? Juk girdime visų ten bingelių, savickų viešai naudojamos, su pabrėžtina intonacija tariamus perliukus - negi galime norėti, kad tai nepasiliks ir vaikų smegenyse?
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Pikta teta 2018-08-17 13:06:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sorry žmonės, bet jūs esare idiotai ir tikrai galite visi eiti šikti, nes, neva, subrendę ir viską žinantys žmonės prie sienos kalate mergaitę. Jums su galvą negerai. Kaip visada, įsivaizduojate esantys teisėjai, tačiau nei ką išmanote, nei ką suprantate, svarbiausia teisti ir draskyti į gabalus, kas jums nepatinka. Apima jausmas, kad este šventieji, niekada nesakėte tų 3 žodžių ir, žinoma, jūsų vaikai taip pat niekada jų nesakė, nes juk tai neįmanoma, juk jūs visada tik tinkamai kalbėjote bei visada tinkamai auklėjote. Skiedalai. Ir žmonės jūs beširdžiai bei besmegeniai. Atsiprašau už grubumą, bet kitaip negaliu.    ATSAKYTI
Rasa 2018-08-15 20:40:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mergaitė susigedino ir nesuprato ką atsakyti kodėl čia prie jos kabinejesi ir ji ji pasiuntė nes ją užkniso man labai įdomu ar jus taip ne atsakytumėte    ATSAKYTI
Raganosis 2018-08-15 09:47:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vajatau mergaitė pasakė eik šikt čia nekeiksmažodis o normalus žodis,nu va jeigu būt pasakius per etery eik nahui tai tikrai jau negražu o čia eik šikti čia paprastas žodis o ne keiksmažodis,ir mergaitei ten nereikia jokio psihologo,dėl vieno žodžio padarė tikra mėsmale vajiatau kur nusirito mūsų lietuvėlė   ATSAKYTI
Arn 2018-08-14 16:24:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Šaunuolė mergaite   ATSAKYTI
kaubojus 2018-08-14 16:13:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Ojojoj., kokia tragedija. Mažametė, neveidmainiaudama ėmė ir pasiuntė....Naturaliai taip išėjo, na ir kas atsitiko? Įkyrų dėdę pasiuntė, nes nežinojo ką atsakyti į kvailą klausimą... Šventuoliai jau daro toli siekiančias išvadas. Viskas čia normalu ir ne p e r s k i t į vandenį.   ATSAKYTI
Nuomone 2018-08-14 14:28:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Auga nauja kv..ailu de...bi leliu ir cha..mu karta, nieko naujo, skabome uogytes vaiku teisiu, bus dar blogiau.   ATSAKYTI
Profesorius z 2018-08-14 15:33:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Su kuria vieta mastai dura! Supranti bent jau ka sneki  
Pelėda 2018-08-17 12:39:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei pats / pati debilus augini, tai čia tavo problema. Geri tėvai išauklėja gerus vaikus pagal vaikų teises, o jei taip tau nešeina, nereikia ant visų stumti. Pasakė metgaitė ,,eik tu šikti'' ir visi susišiko, tarsi pasaulyje daugiau problemų nebūtų.   
Mamutas 2018-08-14 11:34:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Eik tu sau, kokia tragedija, jūs ką negirdėjote kad vaikai taip sakytų? Patys nesate taip sakę? O jei esat tai tada gal galima sakyti, kad jūsų tėvai blogi, neišauklėjo jūsų. Ar vaikas suprato kad čia tiesioginis eteris, kad išvis filmuoja? Pažiūrėkit internetinių laidų pvz. "Kitokie pasikalbėjimai" ar kitų humoristų laidų, ar vadinamų "stendapu", tai keikiasi ne tik vedėjai, bet ir jų kalbinami garsūs žmonės, ir keikiasi rusiškai. Va ten tai net stebiuosi kaip keikiasi garsūs žmonės. O čia vaikas pasakė švelnų lietuvišką keiksmažodį. Gal mergaitė dėl kažko supykusi, gal čia nenorėjo eiti, tai ir parodė pyktį. Matyt neplanuotai ji buvo užkalbinta.   ATSAKYTI
Rasa 2018-08-14 09:01:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Jatauuu......palikit ta vaika ramybei . Dabar maza mergaite ant visos Lietuvos linčiuoja. Begalviai!   ATSAKYTI
Jis 2018-08-14 08:37:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ydomu o pačiu TV vadovai bent pasidomi animacinių filmų vaikams vertimu? Tad po to nereikia stebėtis kaip vaikai kalba. Psichologas G.Navaitis teisingai pasakė kad mergaitė susilaukė tokios reakcijos cijos pasakydama tai tiesioginiame eteryja O ydomu ar toleruotina kai TV rodydami animacinius filmus ygarsinti su keiksmažodžiais tad po to nereikia ko stebėtis kaip vaikai kalba    ATSAKYTI
Vika 2018-08-14 08:02:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Kazkodel labai daznai jauciasi baisus arsumas svetimiems vaikams is suaugusiuju puses. O uz ka? Uz ta pati ka ir ju paciu vaikai daro, tik patys nesusitvarko tai pykti lieja ant kitu.    ATSAKYTI
Mama 2018-08-14 01:54:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Ko daugiau tikėtis kai tėvai nuo 6.00 iki n.00 dirba   ATSAKYTI
Vikki 2018-08-14 01:23:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Mergaitės mama kalbėjo tame pačiame reportaže. Kokia jau čia tragedija. Manau tėvai apie tai, kad nelabai tinkamai buvo pasakyta, su dukra pakalbėjo. O mušti vaiko yra žema ir tai neduoda jokios naudos.   ATSAKYTI
Sniege 2018-08-14 00:05:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Nedarykit is muses dramblio   ATSAKYTI
Asdas 2018-08-13 23:40:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Nu va kokia gėda, tiesioginio eterio nesukarpysi kaip gaila.... Tevus dar i laida pasikvieskit kad pažvengtu visi. Negadinkit žmonėms gyvenimo dėl vaiko ištartu keliu žodžiu. Hmm tikriusiai vaika dabar atims... Eikit sikt. Reporteriui trauma matyt dėl tokiu žodžiu, kad visi portalai pilni panašaus tipo straipsniu.   ATSAKYTI
Petras 2018-08-13 23:32:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Vaikai teisingai pasakė   ATSAKYTI
Audrius 2018-08-13 21:12:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Visu pirma man kyla klausimas ar tevai dave sutikima filmuoti ir kalbinti mazamecius vaikus.Be tevu ar globejo sutikimu neturi teises filmuoti ir kalbinti,viesinti.Ka veikia vaiku teises kai 'dedes'kalbina vaikus.Butu tai mano vaikas as jam gyvam kaily nunerciau.    ATSAKYTI
Kamuolys wilsonas 2018-08-13 22:18:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Davejau tu davejau :)   
2018-08-13 22:54:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Pritariu Audriui. Nuotraukoje netgi mergaitės veidas neuždengtas. Atsipeikėkit, įsiveržėt į niekuo dėtos šeimos gyvenimą, vaikas pasielgė vaikiškai ir tiek.  
>Aš 2018-08-13 23:03:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Jei manote, kad vartoti necenzūrinius žodžius - vaikiškumas, tai labai gaila...  
[email protected] 2018-08-13 19:15:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
O ko norėt iš mergaitės, kuri galbūt žiūri Simpsonus ar dar kitokius vaikiškus filmukus, kuriuose dar ne taip yra kalbama.O kita medalio pusė, tai mūsų vaikų švietimas mokykloje. Jie nemokomi pagarbos vyresniam žmogui... Nemokomi atskirti gėrį nuo blogio...    ATSAKYTI
Zosė 2018-08-13 21:01:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Dieduk,visų pirmavaikus auklėti turi tėvai,o mokytojams belieka perauklėti jei pavyksta  
Iliasfel 2018-08-13 23:45:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Dieduks pagarbos turi mokyti tevai o ne mokytojai!!!! Vaikai ziuri i tevus kaip i pavyzdi, o mokytojai nera aukles ir turi lakstyt paskui kiekviena vaika ir mokint pagarbos  
Edas 2018-08-14 04:10:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nenusišnekėk, dieduk! Kaip tik mokykloje to dar ir moko. Tik va namuose - ne! Bet tėveliams nusispjaut į tuos vyresnius ir į visus kitus. Ir visos bjaurastys ateina tik iš šeimos. Ta mergaitė jau sunkiai ir perauklėjama...  
Jis 2018-08-14 08:46:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Zose>ydomu o ko moko TV rodydamos animacinius filmukus kaip Simsonai ir pan? Juk mūsų laikais kai mes maži žiūrėdavo tokiu filmukų ir dar su keiksmažodžiais ygarsintu tikrai nebuvo, nes buvo cenzūra, o dabar.   
Profesorius 2018-08-14 11:50:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Edas, ką tu čia kliedi nesąmones? Jei tavo aplinkoj taip yra, nereiškia kad visur taip. Mokykloje vaikai vieni iš kitų visko prisimoko. Mergaitė "sunkiai perauklėjama"? specialistas atsirado kad iš 3 žodžių susidarė nuomonę apie vaiką.  
Karalystė 2018-08-13 16:45:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
Mergaitei nepatinka atsitiktiniai kodėlčiukai ir nusprendė užbaigti pokalbį.    ATSAKYTI
Saida 2018-08-13 19:30:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Ta prasme, mokykloje nemoko pagarbos ?????  
Panašu 2018-08-13 20:46:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Niekur nemoko etiško bendravimo.  
Nesvarbu 2018-08-13 16:31:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Kas ką kur pasako. Bet jeigu mergaitė paleista vaikščioti viena, ji turėtų žinoti, kaip elgtis ir kokius žodžius tinka vartoti.   ATSAKYTI
[email protected] 2018-08-13 19:17:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Pasižiūrėk vaikiškus filmukus, tai ten taip riebiai pasako, kad net nejuokinga  
Jis 2018-08-14 08:50:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vaikai mato ir girdi kaip kalba suaugę žmonės, tad nėra ko stebėtis kad vaikai irgi taip kalba  
Bulka 2018-08-13 16:21:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Pf per simpsonus dar ne tokiu žodžiu pasako.... jau pirmokai dabar rusiškus keksmažodžius vartojo dažniau nei šikt siunčia   ATSAKYTI
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Panevėžietis pasakoja, kaip užsikrėtė reta liga: paragavo maisto iš turgaus
DABAR RODOMA
Panevėžietis pasakoja, kaip užsikrėtė reta liga: paragavo maisto iš turgaus
DABAR RODOMA
Kauno darželyje – infekcijos protrūkis: tėvai siunčia perspėjimą
DABAR RODOMA
Kandidatas į Šiaulių merus atskleidė, kodėl padegtas jo automobilis
DABAR RODOMA
Žmonių trūkumas verčia darbavius nertis iš kailio – didins atlyginimus
DABAR RODOMA
Garsiam Lietuvos treneriui – sunkūs kaltinamai seksualiniu priekabiavimu
DABAR RODOMA
Medikams neprisiskambino 1,5 val., bet už tai gavo 40 eurų sąskaitą
DABAR RODOMA
Vaikai iš tėvų Lietuvoje imami be reikalo?
DABAR RODOMA
Už negimusius vaikus tenka mokėti kelioms kartoms – dabar po 360 eurų per metus
DABAR RODOMA
Neįprasta Kupiškio pareigūnų misija – gelbėjo apgirtusį stirniuką
DABAR RODOMA
Kraupi nelaimė Šakiuose – dviratininko kūnas rastas už kelių kilometrų
REKLAMA
Rotavirusas pakeitė Danieliaus gyvenimą visam laikui (nuotr. asm. archyvo)
Klaipėdoje gyvenantis Marius Skersys (37) kiekvieną dieną skuba į darbą, o grįžęs po jo puola pasakoti savo išgyvenimus vieninteliam savo šešiamečiam sūnui Danieliui. Tačiau į ...
Paauglė (asocoatyvi nuotr. 123rf.com)
Bestselerio „Apšviestoji“ autorė Tara Westover autobiografijoje be užuolankų papasakojo apie pragaištingą savo vaikystę, mormonus tėvus ir nuolatinį pasiruošimą pasaulio ...
Ruta Lee (nuotr. Organizatorių)
Holivude vaidinusiai lietuvių kilmės kino aktorei Rutai Mary Kilmonis-Lee suteikta Lietuvos pilietybė. Apie tai savo feisbuko paskyroje pranešė Lietuvos generalinis konsulatas ...
Nelly Paltinienė (Nuotr. fotobankas.lt/ Kęstutis Vanagas)
Savaitgalį savo gimtadienį paminėjusi legendinė estrados dainininkė Nelly Paltinienė dar jo išvakarėse gavo neeilinę dovaną. Pati moteris tokią dovaną vadina didžiąją Dievo ...
Smurtas (nuotr. 123rf.com)
Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, partnerio smurtą artimoje aplinkoje yra patyrusi bent 1 iš 3 moterų, tačiau joms išdrįsus apie tai prabilti, dalis visuomenės tokią ...
REKLAMA

Top Video

Panevėžietis pasakoja, kaip užsikrėtė reta liga: paragavo maisto iš turgaus
DABAR RODOMA
Panevėžietis pasakoja, kaip užsikrėtė reta liga: paragavo maisto iš turgaus
DABAR RODOMA
Kauno darželyje – infekcijos protrūkis: tėvai siunčia perspėjimą
DABAR RODOMA
Kandidatas į Šiaulių merus atskleidė, kodėl padegtas jo automobilis
DABAR RODOMA
Žmonių trūkumas verčia darbavius nertis iš kailio – didins atlyginimus
DABAR RODOMA
Garsiam Lietuvos treneriui – sunkūs kaltinamai seksualiniu priekabiavimu
DABAR RODOMA
Medikams neprisiskambino 1,5 val., bet už tai gavo 40 eurų sąskaitą
DABAR RODOMA
Vaikai iš tėvų Lietuvoje imami be reikalo?
DABAR RODOMA
Už negimusius vaikus tenka mokėti kelioms kartoms – dabar po 360 eurų per metus
DABAR RODOMA
Neįprasta Kupiškio pareigūnų misija – gelbėjo apgirtusį stirniuką
DABAR RODOMA
Kraupi nelaimė Šakiuose – dviratininko kūnas rastas už kelių kilometrų

TELEVIZIJA

 


×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų