Vienas iš populiariausių ir smagiausių aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų Lietuvoje jau seniai tapo plaukimas baidarėmis. Entuziastu tampa dažnas nors kartą išmėginęs šią puikią pramogą, tad baidarių turizmas Lietuvoje sparčiai plėtojasi. Tačiau ne kiekvienas mėgstantis mosuoti irklais ir skrosti baidare vandenį turi pakankamai laiko dažnai išsiruošti prie upių ar ežerų.

„Žmonių gyvenimo tempai dabar skrieja pašėlusiu greičiu, tad rasti laiko mėgstamoms pramogoms darosi vis sunkiau, - mintimis dalinasi „Activetourism.lt“ vadovas Vainius Žalimas. – Todėl mes siūlome lengvai prieinamas vienadienes pramogas, kurios nereikalauja kruopštaus pasiruošimo ar planavimo. Dabar vilniečiams ar miesto svečiams, norintiems paplaukioti baidare, nebūtina laukti savaitgalio ar kažkur vykti. Baidarių teikiamais malonumais galima pasimėgauti tiesiog sostinėje bet kurią savaitės dieną net ir iškarto po darbo."

Nereikėtų apsigauti, jog miesto upės yra ne tokios žavingos ar jaudinančios.

REKLAMA

„Plaukiant baidarėmis Vilnele, ekstremalūs pojūčiai ir teisinga adrenalino dozė - garantuota, - tvirtina V. Žalimas. - Šis maršrutas yra pats sudėtingiausias, pilnas kvapą gniaužiančių išbandymų ir kone pats įdomiausias iš visų Lietuvoje esančių upių." Be viso to, plaukimas Vilnelės upe yra ir labai vaizdingas. Irkluojant baidarę galima pasimėgauti Pavilnių regioninio parko peizažais, didžiausia Lietuvoje Pūčkorių atodanga, Belmonto kriokliais, Užupio Respublikos subtilybėmis, Sereikiškių parku.

Kitas baidarių maršrutas Vilniuje driekiasi Neries upe. Jis gali trukti nuo 1 valandos iki visos dienos ir idealiai tinka norintiems baidares išbandyti pirmą kartą, plaukiantiems su vaikais ar mėgstantiems ramesnes, nereikalaujančias didelio fizinio krūvio pramogas. Plaukiant žavia ir didinga Nerimi, ekstremalūs pojūčiai neaplankys, tačiau jaukiai pluduriuojant baidarėje iš vandens galima mėgautis įspūdingais skardžiais, žaliomis krantinėmis, staigiais upės vingiais bei grožėtis nuostabiais Vilniaus miesto centro vaizdais.

Norintys, bet nedrįstantys išbandyti plaukimą baidarėmis, turėtų žinoti, jog ši pramoga – saugi. Baidarėje gali plaukti net ir maži vaikai, nes, jei specialiai nesustoji ir baidarės nesiubuoji, ji jokiais kitais būdais apvirsti negali.

Plaukimas Vilnele (nuotr. Organizatorių)Plaukimas Vilnele (nuotr. Organizatorių)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų