Šie ženklai rodo, kad partneriui nepatinka su jumis mylėtis

Jeigu su partneriu jau ilgą laiką esate kartu, aistra seksualiniame gyvenimas gali pradėti blėsti. Bet visiškai normalu, jei jūs ar jūsų partneris nėra toks seksualiai aktyvus, koks buvo, kai pirmą kartą susitikote. Tačiau kai kurie ženklai gali išduodi, kad partneris stengiasi išvengti sekso su jumis. 

Romantiško gyvenimo pradžioje jūsų hormonai tikriausiai virte virė, o jūs tyrinėjote vienas kito kūną. Tačiau laikui bėgant jūsų libido gali natūraliai sumažėti ir ilgalaikiuose santykiuose poros ima rečiau užsiimti seksu.  

Tačiau kartais lytinio potraukio praradimas gali atsirasti dėl kažko, visiškai nesusijusio su jūsų santykiais. Depresija ir stresas darbe ar išsekimas gali prisidėti prie vyrų lytinio potraukio praradimo. Problema taip pat gali būti vyrų lytinių hormonų sumažėjimas dėl endokrininės sistemos sutrikimo. Kitais atvejais lytinio potraukio praradimas gali atsirasti dėl vaistų vartojimo, rašoma thehealthsite.com

Taigi, svarbu suprasti partnerio nesidomėjimo seksu priežastis, net jeigu jis nieko jums nesako. Tad kaip suprasti, kad partneris nesimėgauja seksu su jumis? Jei pastebėjote žemiau pateiktus ženklus – metas pasikalbėti su partneriu ir išsiaiškinti, kas jo netenkina jūsų seksualiniame gyvenime.

Jūsų partneris atrodo pasyvus sekso metu

Jei jūsų partneris sekso metu atrodo pasyvus, tai yra ženklas, kad jis nesimėgauja veiksmu. Taip gali būti dėl to, kad jo galva užimta kitais dalykai, jis dėl ko nors susimąstęs arba nesijaučia gerai. Jeigu apie tai nepasikalbėsite, vėliau situacija gali būti tik blogesnė.

Jis dažnai eina miegoti anksčiau, negu jūs

Visiškai gerai, jei jūs ir jūsų partneris einate miegoti skirtingu metu. Bet jei jis tai daro dažnai ir nelaukia jūsų „labos nakties bučinio“ kažkas gali būti negerai. Tai gali reikšti, kad jis vengia sekso su jumis.

Jis nustojo inicijuoti seksą

Tai taip pat gali būti ženklas, kad jūsų partneris nemėgsta sekso. Jūs tikriausiai gerai žinote, kaip jis paprastai inicijuoja seksą. Bet jei pastaruoju metu jis nededa pastangų, tai gali būti ir dėl emocinio ar fizinio ryšio praradimo. Pokalbis su partneriu padės jums išspręsti problemą ir rasti sprendimą.

Jis pakeičia pokalbio temą

Kiekvieną kartą, kai pasakote ką nors seksualaus, jis pakeičia temą ir niekada su jumis neflirtuoja – tai taip pat gali reikšti, kad jis šiuo metu nėra patenkintas seksu.


Rašyti komentarą...
h
hshs
2021-01-11 22:03:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada prota pradeda pist ir nebesustoja reiskia pistis neturi jokio noro. Bet prota papist laiko ras.
Atsakyti
-7

D
DUOK PIST
2021-01-11 20:00:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
PRAŠAUU!
Atsakyti
-5

O
Ona
2021-01-13 19:51:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Katras cia taip istrokes?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų