Vyras nebežino, ko griebtis: „Bijau, kad mergina mane paliks“

Mūsų su mergina santykiai yra idealūs. Tačiau vos tik prakalbus apie seksą, viskas pasisuka blogiausia linkme ir manau, kad visos bėdos yra manyje.

Seksualinių santykių metu lovoje aš ištveriu vos kelias minutes ir nežinau, kodėl taip yra.

Man 26-eri, o mano merginai – 24-eri. Kartu esame jau kelerius metus ir turiu pripažinti, kad mūsų santykiai visą šį laiką buvo iš tiesų nuostabūs. Kartu mes puikiai leidžiame laiką, rašo thesun.co.uk.

Tačiau prieš keletą dienų ji prisipažino, kad seksas su manimi – visiška katastrofa ir jai tai kelia didžiulį nusivylimą. Tokią pastabą aš priėmiau labai jautriai, o dabar dėl to lovoje jaučiuosi dar prasčiau.

Bijau, kad ji mane gali palikti ir aš to jokiais būdais negalėsiu sustabdyti. Kaip mums sugrįžti į tokius santykius, kokiuose buvome prieš tai?

Psichologės patarimas: Pirmiausia, patarčiau šiek tiek nusiraminti, tavo aprašytai situacijai gali būti keletas priežasčių. Galbūt tu ilgą laiką neužsiminėjai lytiniais santykiais, todėl lytinių santykių metu link pabaigos artėjama daug greičiau nei įprastai.

Taip pat gali būti, kad tu per daug mąstai apie savo santykius ir taip sukuri nereikalingo spaudimo sau pačiam. Manau, kad apsilankymas pas terapeutą padėtų išspręsti šią situaciją ir sugrįžti į buvusius puikius santykius.


Rašyti komentarą...
N
Nebeišeis
2021-01-06 19:45:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panašu kad pabandė su "ilgai grojančiu"
Atsakyti
0

K
Kancaras
2021-01-07 16:22:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir bus ,kad pabandė su ilgai grojančiu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų