Vyras nebegali tylėti: „Negaliu pakęsti savo uošvienės“

Jai 60 ir ji yra tikra ragana. Ji visada kišosi į mūsų gyvenimą, bet šį kartą peržengė visas ribas. Esu 36 metų amžiaus vyras, mano žmonai – 34. Turime du septynerių ir trejų metų amžiaus vaikus, o namuose ir taip jau mažai vietos.

Aš sirgau koronavirusu, blogai jaučiausi ir negalėjau pasikelti iš lovos. Bendradarbis feisbuke mane pažymėjo įraše, kuriame linkėjo man sveikatos, o mano uošvė į šį įrašą atsakė labai netaktišku komentaru. Tai mane privertė pasijusti labai nemaloniai.

Tiesa ta, kad mano uošvė turi problemų dėl alkoholio vartojimo, tad rašydama tą komentarą ji greičiausiai buvo girta. Aš dar nebuvau spėjęs nusiraminti, kai ji paskambino mano žmonai ir pasakė, kad jos partneris ją muša, todėl gal ji galėtų persikelti gyventi su mumis. Jos partneris yra ramus ir kvailokas vyrukas. Aš ja netikiu, bet mano žmona svarsto, ar nereikėtų jos prašymo patenkinti.

Psichologė atsako: Pasakyk savo žmonai, kad supranti, kad ji jaudinasi dėl savo mamos, bet kad tokiu atveju jūsų šeimoje įtampa pasiektų kritinę ribą. Jūsų vaikų atžvilgiu neteisinga į namus atnešti alkoholizmo problemas, todėl tavo žmona turėtų su savo mama kalbėti ryžtingiau. Esu rašiusi apie tai, kaip elgtis su alkoholikais – jie gali sukurti klaidingą įspūdį apie save. Jei tavo uošvei kyla pavojus dėl smurto artimoje aplinkoje, ji gali dėl to kreiptis pagalbos į atitinkamas institucijas ir asociacijas, rašoma thesun.co.uk


Rašyti komentarą...
U
Uuuu
2021-01-05 20:50:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyt lauk , esu pati uosvene ,bet tikrai maziausiai kisuosi , gyvent atskirai reikia
Atsakyti
-14

k
kiki
2021-01-05 16:30:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
vaikams nereikia gyventi su tėvais, sukako 18m, gyvenk atskirai
Atsakyti
-21

R
Ramūnas
2021-01-05 17:29:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lengva pasakyti gyventi atskirai" bet sąlygos neleidžia kartais
Atsakyti
-25

SKAITYTI KOMENTARUS (51)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų