Sužadėtuvės sukrėtė visą šeimą: vos ištarusi „taip“ mergina nukrito nuo uolos

Vos savo sužadėtiniui pasakiusi „taip“, moteris nukrito nuo kelių šimtų metrų aukščio uolos. Įspūdingoje panoraminėje vietoje Karintijoje, Austrijoje, pora buvo ką tik susižadėjusi.

Deja, visa romantika tuoj pat baigėsi, kai 32 metų amžiaus moteris nukrito nuo 650 pėdų aukščio akmenuotos uolos. Laimei, ji nusileido ant minkštos sniego pusnies, todėl smūgis nebuvo stiprus.

Jos 27 metų amžiaus sužadėtinis bandė ją sulaikyti, bet moteris nuslydo nuo uolos krašto. Ją gelbėdamas jis taip pat paslydo ir nukrito iš 50 pėdų aukščio. Laimingo atsitiktinumo dėka jam pavyko užsikabinti už akmens ir išsilaikyti tol, kol atvyko gelbėtojai, rašoma mirror.co.uk.

Vietos policijos atstovas sakė: „Abiems jiems labai pasisekė. Moteris iš 650 pėdų aukščio nukrito ant akmeningo paviršiaus. Jei ten nebūtų buvę sniego, viskas būtų baigęsi visiškai kitaip.“

Vaikinas laikėsi įsikabinęs į akmenis, kol sraigtasparniu atskridę gelbėtojai nuleido jam virvę. Jis buvo nuvežtas į ligoninę, kur medikai diagnozavo stuburo lūžį.


Rašyti komentarą...
E
Ecka
2021-01-04 20:18:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su stuburo lūžiu prakabėjo uzsikabinęs už akmens kol atskrido sraigtasparnis, kažkoks stebuklas
Atsakyti
-2

B
Bitė
2021-01-04 19:05:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laimingi nevykėliai. Ir koks velnias ten juos nešė
Atsakyti
-3

N
Nieko
2021-01-05 19:36:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lyg tai žemėje nėra vietos piršlyboms!?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų