Tėvų širdys plyšta iš skausmo: dukra užduso užspausta šuns

Mergaitės tėtis šaukė, kad jo kūdikis nebekvėpuoja ir maldavo greitosios pagalbos darbuotojų kuo greičiau jam padėti, dukrą radęs gulinčią be sąmonės, užspaustą šuns.

Keturių mėnesių amžiaus mergaitės Raelynn Larrison tėtis iš Ohajo valstijos, JAV, šaukė, kad jo vaikas nekvėpuoja, ir prašė greitosios pagalbos. Gruodžio 31 dieną Raelynn ligoninėje mirė, praneša vietos policijos pareigūnai.

Jos tėtis tą pačią dieną, maždaug 19 valandą vakaro paskambino greitosios pagalbos numeriu, sakydamas, kad jo šunelis užgulė kūdikį. Jis sakė: „Ji nekvėpuoja. Mano kūdikis nekvėpuoja. Ant jos gulėjo šuniukas, aš tik dabar pastebėjau.“ Po pogulio pabudęs tėtis dukrą rado be sąmonės, o šuo „gulėjo“ ant jos, rašoma mirror.co.uk.

Šuns veislė šiuo metu nežinoma, bet šeimos kaimynė Lonnie Dapier sakė, kad tai buvo „didelis gyvūnas“. Ji pasakojo, kad anksčiau šuo buvo pabėgęs iš namų: „Siaubingas dalykas, jei nesuvaldai savo naminio gyvūno.“

Kaimynė sakė, kad prie mažų vaikų negalima leisti tokių didelių gyvūnų. L. Dapier taip pat išreiškė viltį, kad „šuniu bus pasirūpinta“, kad jis „daugiau nieko nesužeistų“.

Kūdikio laidotuvių lėšoms padengti sukurtas „GoFundMe“ puslapis. Jame rašoma: „Vakar vakare, 2020–12–31, įvyko netikėta tragedija ir mes praradome savo mylimą keturių mėnesių amžiaus dukterėčią. Prašome padėti, kiek galite, kad mes galėtume deramai atsisveikinti su šia nuostabia mergaite.“

Puslapyje jau surinkta daugiau nei 4 800 £. Dėl įvykio niekas nebuvo suimtas, o autopsija dar bus atliekama.


Rašyti komentarą...
A
Ana
2021-01-05 16:01:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visada kaltas šeimininkas. Šuo tik gyvūnas, kuri šeimininkas turi prižiūrėti ir auklėti. Vaikelio labai gaila.
Atsakyti
-14

S
Skaitytoja
2021-01-05 16:41:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su dideliais šunims negalima juokauti,jau ne pirmas atvejis su kūdikiais,negalima jų prileisti.
Atsakyti
-15

N
Nuuu
2021-01-05 15:19:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jus nematote kad cia kalbama apie JAV, o ne apie anglus?
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (55)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų