Įtempta diena Zodiako ženklams: 1 iš jų ši diena nebus rami

Trečiadienis daugeliui Zodiako ženklų gali būti išties įtemptas, emocingas. Dėl šios priežasties patariama neskubėti ir kiekvieną sprendimą įvertinti iš naujo. 

Avinas

Kažką galite prarasti dėl išaugusio išlaidumo arba dėl neapdairumo. Neskubėkite pirkti ir parduoti, pasiskaičiuokite, kas jums naudingiau. Nepervertinkite savo įtakos.

Tauras

Tarp išgirstos naujos informacijos bus ir tokios, kuri jums stipriai gadins nervus. Sunkiai seksis suderinti darbą ir šeimą, karjerą ir artimųjų poreikius.

Dvyniai

Jūsų įdėmiai klausysis ne vienas žmogus. Labai lengva išpopuliarėti tiek gerąja, tiek blogąja prasme.

Vėžys

Trauks sportas, pramogos. Iš draugų, gerbėjų sulauksite netikėtų pasiūlymų. Jie nebūtinai bus tokie naudingi, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

Liūtas

Gali būti, kad mėginsite ištaisyti seną klaidą ar tęsti kažkada pradėtą bendravimą, darbą, tačiau atsiras kliūčių. Dėl savo nesėkmių, nevykusių pasirinkimų neturėtumėte kaltinti kitų.

Mergelė

Galite turėti naudos iš tos įtakos, kurią darote aplinkiniams. Neinvestuokite pinigų į abejotinus reikalus, per daug neprižadėkite, antraip galimas nuostolis.

Svarstyklės

Ši diena nežada ramios vidinės būsenos. Galite gauti žinią apie artimo žmogaus bėdą arba padarinių sukels konfliktas su kaimynais.

Skorpionas

Pasidavę spontaniškumui, impulsyvumui galite pridaryti klaidų ir tuomet sėkmė bei reputacija pasirodys labai trapi. Būkite labiau savikritiški, paisykite aplinkinių nuomonės, neniekinkite tų, kurie jums nepritaria.

Šaulys

Jeigu kažkuo nusivylėte, beprasmiška ilgai graužtis ir pykti. Tegul tai būna pamoka ateičiai. Abejotina veikla gali nuvesti ne ten, kur reikia, tad nebūkite naivūs, nesileiskite manipuliuojami ir išnaudojami.

Ožiaragis

Tikėtinos nepraktiškos idėjos. Būsite gana azartiškai nusiteikę, todėl galite įsivelti į rizikingas avantiūras.

Vandenis

Mažai supratimo ir paramos, daug dirglumo, prastesnė savijauta. Jums šiandien bus gana nesaugu ir namuose, ir gatvėje. Pasistenkite nepiktnaudžiauti svaigalais, neprovokuokite konfliktų.

Žuvys

Galima įtampa santykiuose su partneriu ar draugais, ypač jei kažkas iš jų jums skolingas ir neskuba atsilyginti. Aklai nepasikliaukite verslo partneriais, turto dalininkais.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
A
As
2020-12-23 16:38:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visus prognuozuotojus ant laužo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų