Vyras sukėlė tikrą sąmyšį: nuo jo vienu metu laukiasi 6 moterys

Mike Eze–Nwalie Nwogu, naktinio klubo savininkas iš Nigerijos, sukėlė tikrą sąmyšį, savo draugo vestuvėse pasirodęs kartu su šešiomis nėščiomis moterimis, tikindamas, kad jis yra visų jų vaikų tėvas.

Kiekvienose vestuvėse tikimasi, kad visas dėmesys bus skirtas nuotakai ir jaunikiui, ir kad niekas jų neblaškys svarbiausią jų dieną. Bet po aktoriaus Williamso Uchembos ir jo žmonos Brunellos Oscar didžiosios dienos visi tekalba apie vieną iš vestuvių svečių.

Panašu, kad Mike Eze–Nwalie Nwogu, naktinio klubo savininkas iš Nigerijos, pasisavino visą dėmesį, kai į ceremoniją atvyko su šešiomis nėščiomis moterimis. „Pretty Mike“ pravarde socialiniuose tinkluose žinomas vyras tikina, kad yra visų šešių dar negimusių kūdikių tėvas, o į draugo vestuves jis išsiruošė apsivilkęs ryškiai rožinį kostiumą atvira krūtine, rašoma mirror.co.uk.

Visos jį lydėjusios moterys taip pat atrodė įspūdingai – jos vilkėjo suderintais sidabriniais drabužiais – vienos su suknelėmis, kitos su trumpomis palaidinėmis ir kelnėmis. Mike savo vaizdo įrašu pasidalino instagrame – jame jis įsiamžinęs su šventiniu kostiumu ir paeiliui bučiuoja kiekvienos jo vaiko besilaukiančios moters pilvą.

Įrašą jo autorius komentavo taip: „Aš ir šešios būsimos mano kūdikių mamos... Čia ne filmas, mes tiesiog džiaugiamės gyvenimu. #ABetterTime #HappyHome #Familyiseverything #babybum.“

Jo įrašas susilaukė prieštaringų vertinimų iš sekėjų – kai kurie jį kaltino pasisavinus dėmesį iš jaunavedžių, o kiti jį gyrė.

Vienas žmogus rašė: „Pretty Mike pasirodė Williamso Uchembos vestuvėse su šešiomis nėščiomis moterimis. Jis tiesiog stovėjo prie durų ir glostė joms visoms pilvus. Štai, kodėl aš savo vestuvėms samdysiuosi apsauginius. Tu pas mane neateisi ir mano didžiosios dienos negadinsi.“

Kitas pridūrė: „O aš galvojau, kad jau esu visko matęs!“


Rašyti komentarą...
K
Kl
2020-11-27 15:55:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikras kuilys,
Atsakyti
0

K
Kuku
2020-11-27 18:44:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsargiai, deja kai kuriems musu tautieciams tas kuilys gali tapti sektinu pavyzdziu
Atsakyti
-1

M
Mykolas
2020-12-01 14:44:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ištrinti tokius iškrypėlių, o ne demonstruoti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų