Paauglys savo draugą išgelbėjo nuo savižudybės: jo ketinimus išdavė 1 detalė

Dažnai sakoma, kad vaikai, žaidžiantys kompiuterinius vaizdo žaidimus, gyvena tarsi savame pasaulyje. Jie pasineria į žaidimą, bendrauja su kitais žaidėjais, tačiau kartais atlieka ir kur kas reikšmingesnį dalyką.

14-metis Reilly Howard iš Rytų Hamptono praėjusių metų spalio mėnesį žaisdamas kompiuterinį žaidimą pastebėjo, kad jo 13-metis internetinis draugas elgiasi ne taip kaip visada, rašo keistas žinutes, nerodo susidomėjimo planuojant taktinius manevrus ir panašiai, rašoma rd.com.

Reilly nusprendė jam parašyti asmeniškai ir pasiteirauti, ar kas nors nutiko. Berniuko nuojauta pasitvirtino, mat internetinis draugas norėjo kažkuo pasidalinti.

„Aš jam iš karto paskambinau, o jis pradėjo atvirauti apie tai, kas vyksta jo gyvenime. Jis sakė, kad neturi dėl ko gyventi, planuoja nusižudyti. Jis net nebegalėjo kalbėti, nes labai stipriai verkė“, – prisimena berniukas.

Nebegalėdamas to pasakyti žodžiais, internetinis draugas parašė, kad tai įvyks šią naktį.

„Aš žinojau, kad jis nenori būti vienas. Ir nenorėjau, kad jis nueitų nuo kompiuterio, nes jis mano draugas, aš norėjau, kad jis gyventų. Todėl maždaug dvi valandas mes kalbėjome ir aš bandžiau jį įtikinti, raminau. Pasakiau, kad jis turi gyventi“, – pasakoja Reilly.

Maždaug tuo metu namo sugrįžo berniuko tėvai. Jis jiems iš karto pasakė apie savo internetinio draugo ketinimus, o šie informavo policiją, kuri susekė Reillio draugą. Laimė, viskas baigėsi gerai ir abu paaugliai toliau kartu žaidžia mėgstamą kompiuterinį žaidimą.

„Kartais jūs tiesiog turite pasirodyti bei pasikalbėti su žmonėmis. Ir klausytis jų“, – sako berniuko mama Sheila.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų