32-ejų vyras vedė 68-erių moterį: nuotaka sumokėjo 60 tūkst. eurų

Vyras iš Gambijos pagaliau atrado meilę, po eilės santykių su vyresnėmis moterimis. Stebinančiame dokumentiniame filme rodomos jo ir 68 metų amžiaus belgės vestuvės.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Antradienį Didžiosios Britanijos „Channel 4“ kanalu buvo parodytas dokumentinis filmas „Sex on the Beach“, kuriame pasakojama apie sekso turizmo verslą Gambijoje, kur skrenda vyresnio amžiaus britės, ieškančios jaunų vietinių vyrų seksui.

Alka (32) sako, kad tokios turistės ne kartą yra sudaužiusios jam širdį, su juo permiegodamos ir tuoj pat išskrisdamos atgal namo. Viename iš į dokumentinį filmą įtrauktų interviu jis sako žurnalistei Seyi Rhodes: „Aš ieškau gražių santykių. Man tai – galimybė.“

Vyras tuomet pasakoja apie savo dabartinę draugę Francoise: „Mano dabartinei draugei yra daugiau nei 85 metai. Viską darau kartu su ja. Labai gera būti geram.“ Toliau filme Alka pasitaiso ir sako, kad jo mylimajai iš tiesų – tik 68 metai.

Alka pabrėžia, kad jis niekada neprašo pinigų, bet jo būsimoji žmona jam jau yra davusi 60 000 €. Klausiamas, kaip už tai atsilygina, jis sako: „Laime. Taip, mes užsiimame seksu. Ji – mano moteris.“

Pinigus jis panaudoja žemės įsigijimui, ruošdamasis kaime pasistatyti savo svajonių namus. Fracoise kas mėnesį jam atsiunčia 300 € „pinigų maistui“ ir sako, kad jaučiasi lyg kūdikis, kuriam buvo duotas antras šansas gyventi, rašoma dailystar.co.uk.

Filmo pabaigoje rodomos Alka vestuvės – jis žurnalistei atsiunčia ceremonijos vaizdo įrašą. Tiek Francoise, tiek Alka atrodo labai laimingi ir gražūs, vyro šeimos akivaizdoje skaitydami santuokos įžadus. Nuo to laiko nuotaka kartu su savo nauju vyru šešis mėnesius praleido kaime, kur jam stato naujus svajonių namus.

Vaizdo skambučiu darytame interviu Alka patikslina, kad jo žmonai iš tiesų 68, o ne 85 metai. Jis priduria: „Gal pamiršau, ką tau sakiau. Gambijoje mums nerūpi žmogaus amžius. Žinai, tai tik skaičius. Amžius yra tik skaičius.“


Rašyti komentarą...
r
rūta
2020-10-06 23:09:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vietoj smegenų bulvių košė......
Atsakyti
-3

B
Bumba
2020-10-06 23:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gambians išdūrė bobute, sumokėjo tokia suma, debile ir tiek,
Atsakyti
0

B
Bumba
2020-10-06 23:37:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gambians išdūrė bobute, sumokėjo tokia suma, debile ir tiek,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų