Norite sveikų ir žvilgančių plaukų? Štai, ką reikia padaryti

Galime lažintis, kad jūs galvojate: „Plauti plaukus kava? Nesąmonė!“. Bet jei norite gražių, blizgančių ir sveikų plaukų, tai nėra tokia bloga idėja. Kava gali padaryti daug daugiau, nei tik pažadinti ryte. Tyrimai rodo, kad kava gali pagerinti jūsų plaukų augimą ir suteikti žvilgesio. Be to, tai taip pat tamsiems plaukams spalvos.

Moteris duše (nuotr. Shutterstock.com)

Svarbu atkreipti dėmesį: šis metodas yra skirtas žmonėms su tamsiais plaukais. Šviesiaplaukiams rezultatai gali būti ne tokie gražūs ir veiksmingi.

Paruoškite puodelį ypač stiprios kavos. Kuo kava tamsesnė ir stipresnė, tuo daugiau gylio ji suteiks jūsų plaukų spalvai. Jei turite šviesius ar rausvus plaukus, galbūt norėsite pasirinkti kitą metodą. Dėl šio metodo šviesios plaukų spalvos gali atrodyti šiek tiek nešvarios arba išblukusios.

Ką daryti?

Išplaukite plaukus šampūnu ir kruopščiai išskalaukite.

Rankomis išspauskite vandens perteklių iš plaukų. Ant sausų plaukų to daryti negalima, tačiau plaukai taip pat neturėtų būti šlapi.

Pasilenkite ir atverskite plaukus į priekį. Šaltą kavą užpilkite ant galvos odos ir plaukų šaknų.

Užriškite plaukus ant viršugalvio ir uždenkite juos dušo kepurėle ar maišeliu. Palikite kavą susigertip 20–60 minučių. Kuo ilgiau leisite kavai būti jūsų plaukuose, tuo tamsesni bus jūsų plaukai.

Išplaukite kavą iš plaukų šiltu vandeniu ir leiskite plaukams išdžiūti.

Jei reguliariai kartosite šį metodą, jūsų plaukai pradės tamsėti, žvilgėti ir atrodys sveikesni. Kava taip pat pagerina plaukų augimą, o tai reiškia, kad susidursite su mažesniu plaukų slinkimu. Jei norite maksimaliai išnaudoti šį metodą, vėliau galite išskalauti plaukus obuolių actu. Tai padės išlaikyti spalvą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų