Ypatingas savaitės horoskopas: žvaigždės perspėja 1 Zodiako ženklą

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Nieko nelaukite ir perskaitykite naujausias prognozes jūsų Zodiako ženklui.

Moteris  (nuotr. 123rf.com)

AVINAS. Marsas stiprus, todėl jūs realiai įvertinate situaciją ir savo stipriąsias puses, neskraidote padebesiuose bei žiūrite į daiktus be rožinių akinių, todėl niekas negali jūsų suklaidinti. Galite tapti šiek tiek idealistais ir kelti sau bei aplinkiniams didesnius reikalavimus finansiniuose klausimuose. Verta pataupyti. Veikiausiai turėsite grįžti prie kokio nors seno darbo, pavyzdžiui, prie ankstesnio projekto, kurį reikės šiek tiek modifikuoti.

JAUTIS. Urano veikiami, galite staiga pajusti, kad jums kažko trūksta. Atrodytų, nerimui nėra jokios priežasties, tačiau gyvenimas ir šeima tapo varginantys ir nuobodūs. Padėtį galite išgelbėti susirasdami naują įdomų užsiėmimą. Jūsų finansinė padėtis gali būti šiek tiek niūroka. Neplanuokite jokių didesnių pirkinių, veltui nešvaistykite pinigų – jums jų greitai prireiks. Galite padaryti klaidą santykiuose, dėl kurios vėliau teks gailėtis, todėl apsvarstykite savo žingsnius.

REKLAMA

DVYNIAI. Merkurijus padės nepadaryti klaidų, jei apmąstysite kiekvieną žingsnį, susilaikysite nuo rizikos. Galimos reikšmingos grynųjų pinigų įplaukos, taip pat verslo pasiūlymai, kurių nenorite atsisakyti. Stenkitės vengti konfliktų darbe; svarbu palaikyti gerus santykius su vadovybe, kolegomis ir verslo partneriais. Laikas tinkamas mokymuisi, tyrimams. Stenkitės pamatyti nepastebimus dalykus, bet atminkite, kad dalintis pastebėjimais reikia ne visada.

VĖŽYS. Saturnui veikiant, vieni turėsite spręsti klausimus, susijusius su tėvais ar vyresniais giminaičiais. Antri – daugiau dėmesio skirti vaikams. O treti dabar užsiimsite namo, kuris vėliau taps jūsų šeimos lizdu, pirkimu ir dekoravimu. Teikite pirmenybę teritorijoms, esančioms prie vandens telkinių – upių, ežerų, tvenkinių. Galite pasidomėti savo kilme, giminės istorija, pavarde. Gali būti, kad giminaitis papasakos įdomių dalykų.

LIŪTAS. Lilit veikiant, partneriui gali kilti rimtų įtarimų dėl jūsų neištikimybės. Tiesą sakant, kaltė bus paprastas flirtas su žmogumi, kurį iš esmės mažai pažįstate. Bet ši klaida gali sukelti labai rimtų pasekmių ir netgi santykių nutrūkimą. Išgelbėti situaciją galite tik nevengdami parodyti švelnių jausmų savo sielos puselei. Finansų srityje reikėtų būti ypač atidiems, vengti neapgalvotų išlaidų ir atsisakyti didelių pirkinių.

MERGELĖ. Pagreitėjus Merkurijui, spręsite kai kuriuos smulkius, tačiau labai svarbius dalykus – pildysite dokumentus, sudarysite tvarkaraščius ir lenteles, parengsite instrukcijas, planuosite užduotis, rašysite ataskaitas, gausite leidimus ir pan. Galbūt tai užtruks dėl to, kad informacija nebuvo pateikta laiku. Arba pasirašyti reikalingas asmuo yra išvykęs atostogų. Gal netgi patys praleisite erzinančią smulkmeną. Nieko nepadarysi – turėsite būti kantrūs.

SVARSTYKLĖS. Venera pozityvi, tad stebinsite kitus savo linksmumu ir optimizmu. Net tie, kurie paprastai buvote racionalūs ir rimti, imsitės ieškoti nuotykių, kartais įsitraukdami į visiškai nepateisinamus ar nelogiškus nuotykius, sieksite įvairių malonumų. Visi juos supranta skirtingai: vieniems tikras malonumas bus nueiti į teatrą ar parodą, kitiems – į atrakcionų parką, o kai kas pasinersite į meilės reikalus. Nepamirškite apie savo vaikus – jiems gali prireikti ypatingo jūsų dėmesio.

SKORPIONAS. Marsui nerimstant, galite staiga nuspręsti, kad gyvenate labai nuobodžiai, todėl galbūt sieksite pakeisti ramią profesiją į ką nors ekstremalesnio – tiesiog norėsite jaudulio. Tačiau gali atsitikti ir taip, kad ketinimas liks neįgyvendintas. Arba reikalas apsiribos vienu šuoliu su parašiutu. Kai kurių finansinių problemų, ypač susijusių su kitų žmonių pinigais, sprendimas gali duoti reikšmingos naudos. Ar verta rizikuoti – nuspręskite patys.

ŠAULYS. Neptūnas leis viską pajusti intuityviai. Santykiai su kitais gali tapti gana problemiški dėl to, kad nesate įpratę slėpti minčių ir net neketinate to daryti – visada išsakote, ką galvojate, tiesiai į akis. Darbo ar verslo srityje turėtumėte pasiruošti lemiamai konkurencijai. Jei turite antrąją pusę, paskubėkite pranešti apie sužadėtuves, nebetęskite išbandymo laiku. Turintys tvirtus ryšius turės pasistengti nedaryti skubotų išvadų ir nesileisti ieškoti naujo partnerio.

OŽIARAGIS. Saturnui sugrįžus, ne viskas bus lengva, tačiau nepasiduokite, nes būtent dėl atkaklumo pasieksite tikslą. Verta pasidalyti idėjomis su artimaisiais: gausite reikalingą palaikymą ir vertingos pagalbos. Palankus metas svarbiems klausimams aptarti – pavyks rasti tinkamą sprendimą. Dauguma turėsite planų, kurių įgyvendinimas žymiai padidins pajamas ar išspręs kai kurias svarbias šeimos problemas. Tikėtina, kad bus gauti jums reikalingi pinigai.

VANDENIS. Uranas sako, kad turite atsipalaiduoti ir daugiau laiko praleisti namuose, su artimaisiais, draugais. Galbūt čia susikaupė neišspręstų klausimų, kuriems reikės jūsų dalyvavimo. Atsižvelkite į antrosios pusės interesus ir veikite drauge, nes dabar bendra veikla bus ypač sėkminga. Aplinkiniai lengviau sutiks su jumis, todėl kai kuriais ginčytinais klausimais greitai rasite norimą kompromisą. Palankus laikas santykiams užmegzti, tartis, pranešti apie sužadėtuves, susituokti.

ŽUVYS. Venera sako, kad yra daugybė atvejų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Dažnai sudėtingas problemas reikės spręsti vieniems, o apmąstymams teks mažai laiko. Intuicijos raginimai yra savalaikiai ir tikslūs – sekite juos, ir pasieksite tikslą. Palanku atlikti namų ruošos darbus: galite lengvai susitvarkyti reikalus ir sukurti jaukumą. Galimi netikėti vizitai – būsite patenkinti svečiais, o jie atneš gerų naujienų. Apsipirkimas, įskaitant spontanišką, bus sėkmingas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų