Vizažistė Žuravliova įvardijo dažniausias moterų klaidas: pažėrė patarimų

Daugelis moterų kasdien pasitelkia kosmetines priemones norėdamos paryškinti veido bruožus ar užmaskuoti netobulumus. Šiandien vizažo meistrai išgyvena aukso amžių – mat moterims ši sritis tikrai įdomi. Olesia Žuravliova – viena profesionaliausių vizažo meistrių Lietuvoje. Ji jau pirmąją studijų dieną suprato, kad ši sritis jai artima, tačiau tada nė nenumanė, kad jos veikla domėsis dešimtys tūkstančių moterų. Kokia jos sėkmės paslaptis? Olesia laidoje „Būk sveikas“ atvira – svarbu nuolatos augti.

„Nereiktų užsidaryti tik tai prie savo mėgiamo saugaus dalyko kaip teptukas. Galbūt reiktų save išstumti iš komforto zonos ir skatinti save dalyvauti konkursuose, rašyti straipsnius, rasti tai, kas tau artima“, – pasakojo Olesia.

Šiuo metu Olesia priėmė rimtą iššūkį sau – atlieka transformacinius makiažus, kuriais įsikūnija į skirtingus ir visiems gerai žinomus žmones ar net personažus.

„Iš pradžių mane labai daug kas lygino su Lady Gaga ir, kai išėjo žymusis filmas, gavau be proto daug žinučių ir tada pagalvojau, kad gerai, gal reikia pabandyti save transformuoti į šitą žmogų. Per porą valandų susukau klipą. Kadangi patiktukų buvo labai daug, tai supratau, kad mano sekėjams šita tema yra labai aktuali. Kol tai įdomu ir aktualu, kol aš savęs įvairiose srityse neišbandžiau, tai pažiūrėsime“, – atviravo Olesia.

REKLAMA

Kokiame amžiuje reikėtų pradėti dailinti veidą kosmetinėmis priemonėmis? Ar makiažas reikalingas kiekvieną dieną? Šie klausimai visuomet sukelia daug diskusijų.

„Paauglės turėtų orientuotis į tėvus. Tėvai nusako jų galimybes. Dabar kosmetika yra ne tik užmaskuojanti, bet ir puoselėjanti odą. Tam tikrus nepasitikėjimą keliančius trūkumus manyčiau, kad galima maskuoti ir jaunesniame amžiuje, bet galbūt nereiktų keisti tų bruožų, paišyti labai ryškių antakių, susikonturuoti veidą labai ryškiai. Ar kasdien makiažo reikia kiekvienai moteriai? Nemanau, kad tai yra privaloma. Kiekviena moteris turėtų pagalvoti apie savo gyvenimo būdą“, – patarė makiažo specialistė.

Olesia pastebi, kad lietuvaitės daro vis mažiau klaidų, tačiau kartais jų pasitaiko. Viena dažniausių – aklas tendencijų vaikymasis, neatsižvelgiant į savo odos tipą ir poreikius. Taip pat, anot specialistės, neverta iš kosmetikos priemonių tikėtis tobulų rezultatų, jeigu oda nėra tinkamai prižiūrima.

Kaip tinkamai prižiūrėti savo veido odą, kokią kosmetiką rinktis ir ką reiktų turėti kiekvienai moteriai savo kosmetinėje, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Būk sveikas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 10 val. per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ GALITE PAMATYTI ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų