Tapinas atskleidė jautriąją savo pusę: gyvena nebe vienas

Vis daugiau žymių žmonių renkasi augintinius iš prieglaudų. Žinomumas ne tik pelno šlovę, bet ir įpareigoja. Tuo galima pasinaudoti ir skleisti visuomenei aktualias žinutes. Atsakingas elgesys su gyvūnais – viena tų temų, kuria reikia kalbėti ir skatinti žmonių sąmoningumą, siekiant sumažinti ne tik beglobių gyvūnų skaičių, bet ir tų, kurie yra skriaudžiami, ar pasikeitus gyvenimo sąlygoms, tiesiog išmetami į gatves.

Andrius Tapinas (nuotr. Eimanto Genio)

TV žurnalistas, laidų vedėjas, rašytojas ir aktyvus visuomenės veikėjas bei nuomonės formuotojas visai neseniai į savo šeimą priėmė naują gyventoją vardu Lokis.

„Su manimi šis šuo gyvena jau tris mėnesius, nes ankstesniems šeimininkams jis pasirodė nereikalingas. Jį rado mano draugai. Gal pasiklydusi, o gal ne visai, čia jau detalės. Taip jis atkeliavo pas mane. Nesuprantu, kaip kas nors galėjo atsisakyti tokio meilumo ir gerumo šuns.

Jis yra visiškas gėrio įsikūnijimas ir net neatitinka to vardo, kurį daviau. Lokis yra skandinavų klastos ir grėsmės dievas. O šitas baltas gerulis, gyvenantis mano namuose – nei klastingas, nei grėsmingas“, – Lokio istoriją pasakoja Andrius.

Naujasis Šeimos narys su Andriumi ne tik kartu pramogauja, bet ir keliauja į darbus. Vasaros pabaigoje vykusiame „Laisvės piknike“ sutraukusiame daugiau nei 25 tūkstančius dalyvių, sukinėjosi ir Lokis, atlikdamas švietėjišką misiją.

„Norisi praplėsti žmonių savivoką. Kai prieglaudos tiesiog lūžta nuo beglobių, kuriems reikia vieno vienintelio dalyko – žmogaus meilės, svarbu išnaudoti visas progas ir įvairiais būdais šviesti visuomenę, kad kuo daugiau keturkojų rastų naujus namus“, – gražiais norais dalinasi A. Tapinas.

Laidų vedėjas pasakoja, kad per tris mėnesius spėjo susirasti vietas, kuriuose visi mielai laukiami su gyvūnais, todėl keliauti su Lokiu visai nesunku. Pasakojimą apie Lokį, „Džiunglių žmogaus“, Gerardo Paškevičiaus vykdomą lygiažvynių žalčių tyrimą, kuris paskutinį kartą Lietuvoje buvo atliktas 1964 metais, vieną paslaptingiausių gyvūnų – irbį, šunų vikrumo varžybas ir naujienas iš gyvūnų pasaulio pamatysite jau šį sekmadienį laidoje „Gyvūnų manija“ per TV6 9:00 ryto.


Rašyti komentarą...
L
Lapinas
2019-09-14 02:39:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Kaimynai needa". O jus nepagalvojote, kad jusu avigane galejo kaimynus uzesti? Kai mes kalbam apie pragyvenimo lygi, sakom, kaip gerai ten Svedijoje ar Sveicarijoje, taciau pamirstam, kad pragyvenimas priklauso nuo kulturos. Nei Svedijoje, nei Sveicarijoje sunys kaimynams neloja.
Atsakyti
-2

T
Terese
2019-09-13 13:30:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai tau ,Andriau matosi taves kaimynai needa o mes turejom balta sveicaru avigane,tokia gera ir miela buvo su visais buvo draugiska,bet vienai ar dviem kliuvo parase i savivaldybe ir reikejo atiduoti.Gerai,kad atsirado geras zmogus bet mes vis ja prisimena irilgimes
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų