Vaisinės muselės. Lengvas triukas jas panaikins žaibiškai

Jei virtuvėje matote beskraidžiojančius mažyčius, mašaliukus primenančius vabzdžius, gali būti, kad tai – vaisinės musytės. Šie kenkėjiški vabzdžiai gali kelti problemų ištisus metus, bet daugiausiai jų būna vasarą ir rudens pradžioje, rašoma mnn.com. Taip yra todėl, kad joms labai patinka vaisiai ir daržovės.

Vaisinių muselių naikinimas (nuotr. YouTube)
12

Pasak Kentukio universiteto entomologų, suaugusios vaisinės musytės yra vos 3 mm ilgio, bet viena patelė per savo labai trumpą gyvenimo ciklą gali padėti iki 500 kiaušinių – būtent todėl jos taip greitai dauginasi.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atrado geriausią būdą naikinti vaisines museles: efektyvesnio nerasite

Vieną akimirką jūsų virtuvė tvarkinga ir švari, o kitą – jau apsėsta vaisinių musyčių.

Pasigaminkite acto spąstus

Į puodelio ar dubenėlio dugną įpilkite truputį acto (rekomenduojame naudoti ne baltąjį actą, o sidro tipo actą – raudonojo vyno, balzaminį ar obuolių sidro actą). Indo viršų aptempkite plastikine plėvele.

Dar galite aplink indo kraštus užmauti guminę juostelę, kad plastikinė plėvelė nejudėtų iš vietos. Plastikinę plėvelę keliose vietose pradurkite. Musytės sulips į indą su actu ir nebegalės iš ten išlįsti.

Spąstus taip pat galima pasigaminti iš susukto popieriaus lapo, įdėjus jį į stiklainį su trupučiu sidro tipo acto. Spąstus statykite ten, kur matote daugiausiai musyčių. Jas sugavę, galite išleisti į lauką.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų