10-ies savaičių kūdikis mamą paliko be žado: kiti vaiką jau dabar vadina genijumi

Mama ant rankų laikydama 10 savaičių sūnų jam sako „Aš tave myliu“, kai kūdikis netikėtai atkartojo jos žodžius. Šį vaizdo įrašą jau peržiūrėjo daugiau nei milijonas žmonių.

10 savaičių kūdikis tėvus paliko be žado, mamai pakartojęs „aš tave myliu“ – šis momentas užfiksuotas vaizdo įraše.

Kesia Cameron iš Niujorko ant rankų laikė sūnų Roaną ir sakė jam „aš tave myliu“, kai staiga kūdikis beveik tobulai mamai atkartojo tą pačią frazę.

Vaizdo įraše matoma, kaip mažasis Roanas bando tiksliai pakartoti kiekvieną mamos ištartą garsą – jo mama apstulbusi sušunka „O, dieve!“ ir ranka prisidengia burną.

Šiuo nuostabiu vaizdeliu TikToke pasidalino Roano močiutė Lara Skadsen – jos įrašas išplito žaibiškai ir surinko daugiau nei 1,1 milijono peržiūrų, rašoma mirror.co.uk.

Močiutė rašė: „Mano anūkas genijus! Pasižiūrėkite!“ Kūdikio sugebėjimų sužavėti žiūrovai komentavo: „Jam jau laikas susirasti darbą ir padėti tėvams finansiškai!“

Kita tam pritarė: „OHO! Jis tikrai pakartojo mamos žodžius. Ir toliau kalbėkite su juo kaip su suaugusiuoju, jis bus tikras genijus.“

Kitas komentavo: „Vaikas galvoja – ko jūs čia visi aikčiojat?“

O dar kitas pridūrė: „2020 metų kūdikiai gimsta su naujomis funkcijomis.“

Panašu, kad šnekutis Roanas mokosi labai greitai, nes paprastai pirmus kelis gyvenimo mėnesius kūdikiai tik guguoja, o vėliau, pirmųjų gyvenimo metų pabaigoje išmoksta keletą paprastų žodžių, pavyzdžiui, „mama“ arba „tete“, teigia „WebMD“.

Didžiosios Britanijos sveikatos tarnyba yra paruošusi rekomendacijų, kaip padėti vaikams mokytis kalbėti pirmaisiais vystymosi metais.

Teigiama, kad iki šešių mėnesių reikėtų naudoti tokius metodus kaip kalbėjimas apie tai, ką darote, kai vaiką maitinate, dainavimas kūdikiui ir jo skleidžiamų garsų atkartojimas, kad vaikas mokytųsi klausyti ir pokalbyje dalyvauti paeiliui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų