• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vakar, spalio 8 dieną, šalia Trakų esančioje Dvarkiemio aikštelėje vyko paskutinis, finalinis D1Sport Driftingo čempionato etapas. Jame sprendėsi šio čempionato drifto karaliaus klausimas. Viso čempionate dalyvavo 48 drifteriai. Į galutinį etapą atvažiavo kur kas mažiau. Tačiau vien kova dėl 16 vietų dalyvauti poriniuose važiavimuose prasidėjo su kalnais dūmų. Jau treniruotėje įvyko pirmas, ir paskutinis incidentas. BMW vairuotojas sudvejojo ar spausti stabdžio ar greičio pedalą ir jau po akimirkos atsidūrė blokuose.


Ne pačios geriausios formos pasirodė ir drifto senbuviai. Ramūnas Bruzga po smarkaus smūgio praeitame etape atstatė savo raudoną žvėrį, tačiau visą laiką daugiau kovojo su technika, o ne konkurentais. Klaidų pasitaikė ir drifter.lt komandos nario Dariaus Balio vairavime. Todėl jie jau po pirminių važiavimų pasitraukė iš tolesnės kovos. Jiems liko galimybė tik palinksminti žiūrovus dūmų kamuoliais.


Finalinis važiavimą sutrukdė pradėjęs lašnoti lietus. Todėl tarp dviejų Andriaus Čibirkos ir Andriaus Šlajaus vairuojamų BMW buvo ne dūmų o vairavimo technikos kova. Teko labai švelniai dozuoti galią, kad slidžioje trasoje nepadaryti klaidos. Kova labai lygi. Tačiau teisėjų sprendimu D1Sport Driftingo čempionato karaliumi tapo oranžinio BMW vairuotojas.
Galutinė čempionato įskaita atrodo sekančiai:

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų