• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sausio 20-ą dieną, Omane įvyko antrasis šios šalies drifto čempionato etapas, kuriame dalyvauja ir du lenktynininkai iš Lietuvos – Andrius Vasiliauskas ir Benediktas Čirba.

Sausio 20-ą dieną, Omane įvyko antrasis šios šalies drifto čempionato etapas, kuriame dalyvauja ir du lenktynininkai iš Lietuvos – Andrius Vasiliauskas ir Benediktas Čirba.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Praėjusį savaitgalį įvykęs pirmasis etapas lietuviams susiklostė dvejopai. A.Vasiliauskas kovą dėl nugalėtojo taurės baigė TOP16 etape, o B.Čirba – TOP8 etape. Visgi, penktadienį įvykusiame antrajame Omano drifto čempionato etape, abiejų lietuvių rezultatai buvo kur kas geresni.

REKLAMA

Benediktas Čirba – antrojo etapo nugalėtojas

Antrasis Omano drifto čempionato etapas vėl vyko toje pačioje trasoje, kuri praėjusiame etape daugeliui dalyvių pakišo koją. Vis dėlto, nemažas treniruočių kiekis bei varžybų taisyklių perpratimas padėjo ne vienam sportininkui lengviau suprasti ko reikia norint čia laimėti.

REKLAMA
REKLAMA

Antrajame etape B.Čirba, nuo pat pirmojo porinio važiavimo, atkakliai demonstravo troškimą keliauti į sekantį etapą, o pagrindinių varžovų klaidos bei jų vairuojamos technikos gedimai tik dar labiau palengvino lietuvio kelionę link finalo.

Finaliniame poriniame važiavime su Ali Makhseed susitikęs lietuvis, vėlgi, neprarado kontrolės ir nepaleido iniciatyvos iš savo rankų. Pirmajame poriniame važiavime A.Makhseed neišvengė kontakto su lietuviu, o antrame poriniame važiavime B.Čirbos varžovas susidūrė su technikos gedimais, kurių dėka, lietuviui atiteko pirmoji šių metų drifto sezono pergalė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Andrius Vasiliauskas – ketvirtas

Sausio 20-ą dieną vykusiose varžybose džiuginantį rezultatą pademonstravo ir Andrius Vasiliauskas. Jis, po ganėtinai permainingų porinių važiavimų TOP32, TOP16 ir TOP8 etapuose, galiausiai buvo per žingsnį nuo kelionės į varžybų finalą. Vis dėlto, TOP4 etape, teisėjų palankumo sulaukė lietuvio varžovas Ali Makhseed.

REKLAMA

Nepaisant to, lietuvis vis dar turėjo realų šansą antrajame Omano drifto čempionato etape užlipti ant podiumo bei kartu su B.Čirba pasidžiaugti puikiais lietuvių sportininkų rezultatais.

Mažajame finale A.Vasiliauskas susigrūmė su airiu, A.Hynes, kuris prieš tai, tik po atkaklios kovos pralaimėjo B.Čirbai. Vis dėlto, A.Vasiliauskui nepavyko pakartoti to paties, mat antrojo porinio važiavimo metu lietuvis susidūrė su pavarų dėžės gedimu. Tai lėmė, jog A.Vasiliauskas šiame etape liko ketvirtas.

REKLAMA

„Apibendrinant – šiandien rėmiau, spaudžiau ir bendrai esu laimingas tuo, kad galėjau parodyti ką sukūriau ir surinkau savo rankomis. Nėra tokios technikos, kuri negenda, ir šitą jau seniai žinojau, bet po Vokietijoje vykusių varžybų, kuriose sugedo ir sudilo sankaba, tikėjau, kad radau būdą kaip ją padaryti ilgaamžiškesnę“, – po varžybų sakė A.Vasiliauskas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Buvome kaip ir nustebę, kaip su viena dėže ir sankaba pravažiavome nemažai varžybų ir viskas vyko sklandžiai. Bet panašu, kad dar reikės kažką patobulinti, kad pačiame įkarštyje daugiau tai nepasikartotų. Turime greičių dėžės gedimą, kuris lėmė tokią baigtį.“, – pridūrė lenktynininkas.

Dalyvių laukia pertrauka

Du penktadienius iš eilės drifto gerbėjus pritraukusios varžybos trumpam daro atostogų pertrauką. Organizatoriai dar prieš naujo drifto sezono pradžią paskelbė, jog šiemet įvyks ne trys, bet keturi etapai.

Jeigu pirmieji du etapai buvo surengti sausio 12-13 ir sausio 19-20 dienomis, tai trečiasis ir ketvirtasis etapas įvyks vasario 9-10 ir vasario 16-17 dienomis.

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų