benediktas čirba

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „benediktas čirba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „benediktas čirba“.

„Drift Masters“ čempionate Benediktą Čirbą toliau lydėjo techniniai nesklandumai

Liepos 5-6 dienomis, „Power Park“ atrakcionų parke esančioje Mika Salo trasoje, Suomijoje praūžė 3-iasis Drift Masters Grand Prix etapas. Vienintelis Lietuvos atstovas Benediktas Čirba etape užėmė 7-ąją vietą. Kvalifikacijoje Čirba liko 27: pirmuoju važiavimu surinko 65 taškus, antruoju - 83,5 taško. Nuolat besikeičiančios oro sąlygos itin apsunkino etapą visiems čempionato dalyviams. Trasos danga vietomis buvo šlapia, kitur sausa, bei padengta sluoksniu padangų gumos.
2024-07-09

Benediktui Čirbai nepavyko panaikinti „Mondello Park“ trasos prakeiksmo

Birželio 15 -16 dienomis, Mondello Park trasoje, Airijoje, praūžė 2-asis „Drift Masters Grand Prix“ čempionato etapas. Vienintelis Lietuvos atstovas, Benediktas Čirba, pakartojo praėjusių metų rezultatą - kovą dėl podiumo užbaigė vos prasidėjus poriniams važiavimams. Savaitgalio drifto festivalis prasidėjo nuo treniruočių: visą penktadienio dieną 2-ojo etapo dalyviai gavo progą susipažinti su Mondello Park trasa ir pasimokyti šiokių tokių gudrybių iš vietinių šonaslydininkų.
2024-06-20

Benediktas Čirba ruošiasi antram „Drift Masters Grand Prix“ etapui Airijoje

Benediktas Čirba, sėkmingai pradėjęs šių metų drifto sezoną, ruošiasi naujam iššūkiui: birželio 15-16 dienomis, Mondello Park trasoje, Airijoje, vyks antrasis 2024 metų Drift Masters Grand Prix čempionato etapas. Jei trečias kartas išties nemeluoja, šiemet Benediktas pasiryžęs suvesti sąskaitas su Mondello Park trasa.
2024-06-13

„Nemuno žiede“ atidarytas naujasis „Ring Challenge“ žiedinių lenktynių sezonas

Šeštadienį Kačerginės „Nemuno žiede“ beveik aštuonios dešimtys lenktynininkų pradėjo Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatą. Tiesa, atnaujintas trasos asfaltas išbandyti jėgas žiede sugundė ir ralistus bei „drifterius“ – Giedrių Notkų, Benediktą Čirbą, latvį Nikolass Bertrans, kurie išbandė naują „Turbo Trophy“ klasę. „Ring Challenge powered by PRO BRO“ sezoną pradėjo visų trijų Lietuvos žiedinių lenktynių lygų varžybomis.
2024-05-28

Naujame „Ring Challenge“ sezono atidaryme – ralisto Giedriaus Notkaus ir drifterio Benedikto Čirbos akistata

Jau šį šeštadienį, gegužės 25-ą dieną „Ring Challenge powered by PRO BRO“ atnaujintame Kačerginės „Nemuno žiede“ triukšmingai atidarys žiedinių lenktynių sezoną. Beveik šimtas vairuotojų varžysis trijų skirtingų lygų „Time Attack“ ir sprinto lenktynių važiavimuose.
2024-05-25

Šonaslydininkas Benediktas Čirba į Lietuvą grįžo su dvigubu laimėjimu

Geriausias Lietuvos šonaslydininkas, Benediktas Čirba, Latvijoje dukart lipo ant nugalėtojo pakylos. Gegužės 18-19 dienomis, Bikerniekų trasoje, vyko pirmieji Lietuvos ir Baltijos Drifto Čempionato etapai. Lietuvis į tėvynę parsivežė 1 vietos taurę Lietuvos Pro lygos pirmenybėse ir 2 vietos prizus iš Baltijos Pro lygos etapo. Savaitgalio planas nenumatė varžybų Dar savaitės pradžioje, Benediktas ir jo komanda net negalvojo apie artėjantį savaitgalį.
2024-05-20

Benediktas Čirba startavo „Drift Masters Grand Prix“ čempionate: varžybos priminė amerikietiškus kalnelius

Gegužės 10-11 dienomis, Ispanijoje praūžė pirmasis „Drift Masters Grand Prix“ etapas. Geriausi Europos ir pasaulio šonaslydininkai Ricardo Tormo trasoje atidarė jubiliejinį – 10-ąjį - „Drift Masters“ sezoną. Valensijoje vykusiose varžybose dalyvavo ir vienintelis Lietuvos atstovas  - Benediktas Čirba. Įtemptas pasiruošimas Kelionė iki Valensijos nebuvo tokia lengva, kaip tikėtasi. Dar šių metų pradžioje B. Čirba dalyvavo Tarptautiniame Omano drifto čempionate.
2024-05-15

Benediktas Čirba pristatė naują drifto bolidą

Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose drifto varžybose dalyvaujantis Benediktas Čirba paskelbė, jog planuoja persėsti į visiškai naują automobilį, su kuriuo galėtų būti konkurencingesnis skirtinguose drifto čempionatuose.  Kasmet su įvairaus pajėgumo sportininkais besivaržantis drifteris pabrėžė, jog šią akimirką turi labai aiškų tikslą – 2025 metais startuoti su visiškai varžyboms paruoštu bolidu, kurio pagrindu tapo naujutėlė 2-os serijos BMW kupė.
2024-04-10

Vilniuje duris atvėrė automobilių ir motociklų gerbėjus kviesiantis restoranas

Maistas ar restoranai iš pirmo žvilgsnio turi mažai ką bendro su automobiliais ar motociklais, tačiau ketvirtadienio vakarą būrys entuziastų susirinko Vilniuje, Antežeriuose, kur duris oficialiai atvėrė naujas „Burger Street“ restoranas.
2024-03-15

Prestižiniame „Drift Master“ čempionate vėl išvysime sportininkus iš Lietuvos

Pajėgiausius drifterius iš visos Europos pritraukiantis „Drift Masters“ čempionatas jau netrukus kvies šio sporto gerbėjus plūsti į lenktynių trasas, kuriose dėl „Drift Masters“ karūnos varžysis net 42 sportininkai iš 22 šalių.  2024-ųjų „Drift Masters“ čempionatą šiemet sudarys šeši etapai, kurie įvyks skirtinguose Europos kampeliuose.
2024-03-15
REKLAMA
REKLAMA

Atsigriebė už pralaimėjimus: Benediktas Čirba sėkmingai pasirodė Omano drifto čempionate

Omane baigėsi tarptautinės drifto čempionato varžybos, kuriose savo sėkmę išbandė ir daugkartinis Lietuvos drifto čempionato nugalėtojas – Benediktas Čirba. Šiųmetinis čempionatas lietuviai nesiklostė taip kaip norėjo lenktynininkas. Pirmajame etape sportininkas susidūrė su technikos gedimais ir nuožmiu airio James Dean pasipriešinimu. Jeigu dar nebūtų buvę gana, antrajame etape lietuvis vėl itin svarbiame porinių važiavimų etape susigrūmė su sunkiai nugalimu James Dean.
2024-02-28

Omane vykusiose drifto varžybose Benediktui Čirbai kelią dar kartą pastojo retai pralaimintis airis

Omane įvyko antrasis tarptautinių drifto varžybų etapas, kuriame savo meistriškumą demonstravo ne tik tokios pasaulinio lygio žvaigždės kaip James Dean, kuris yra laimėjęs „Formula Drift“, „Drift Allstars“ ar „Drift Masters Champion“ varžybas. Omane vykstančiose varžybose taip pat dalyvauja ne vieną kartą Lietuvos drifto čempionu tapęs Benediktas Čirba.
2024-02-19

Omano drifto čempionate dalyvaujantis Benediktas Čirba sėkmingai įveikė kvalifikaciją

Ketvirtadienio vakarą Omane prasidėjo tradicija tapusios tarptautinės drifto varžybos. Kaip ir praėjusiais metais, jose Lietuvą atstovauja Benediktas Čirba. Pirmasis etapas Lietuvos lenktynininkui šiose automobilių sporto varžybose, deja, susiklostė nesėkmingai. Praėjusį savaitgalį įvykusiame, pirmajame 2024 m. Omano drifto čempionato etape B. Čirba susidūrė su variklio gedimais, kurie įtakojo sportininko pasirodymą varžybų kvalifikacijoje.
2024-02-15

Benedikto Čirbos odisėja Taivane: nuo europietiškos drifto kultūros ambasadoriaus iki čempionato laimėtojo titulo

Gruodžio 9-10 dienomis Taivane aidėjo galingų automobilių gausmas – čia įvyko pirmosios „D1 Grand Prix“ varžybos,  kuriose debiutavo ir lietuvių šonaslydžio meistras – Benediktas Čirba. Sportininkas ne tik pademonstravo aukštą meistriškumą, bet ir po dviejų etapų į Lietuvą sugrįžta su laimėtojo trofėjumi.
2023-12-14

Benediktas Čirba iškeliauja į Taivaną: dalyvaus prestižinėse „D1 Grand Prix“ varžybose

Pirmąjį dešimtmetį šonaslydyje pasitinkantis Benediktas Čirba ruošiasi reikšmingam autosporto įvykiui. Gruodžio 8-9 dienomis lietuvis su ryškiaspalviu BMW E92 Eurofighter rungsis tarptautinėse D1 Grand Prix šonaslydžio varžybose, kurios pirmą kartą bus rengiamos Taivane. Iki šiol tokia galimybe pasidžiaugti neteko nei vienam iš Baltijos šalių lenktynininkų.   Parduotas bolidas tapo bilietu į varžybas Taivane D1 Grand Prix yra vienos prestiziškiausių šonaslydžio varžybų pasaulyje.
2023-11-29

Graikijoje vykusiose drifto varžybose – keturių lenktynininkų iš Lietuvos desantas

Graikijoje finišavo „Drift Kings International Series“ šonaslydžio („drifto“) varžybų sezonas, kurio paskutiniame etape dalyvavo ir „Drift Happens team“ nariai – Gediminas Levickas, Silvestras Bieliauskas, Kęstutis Kelpša ir Sandra Janušauskaitė. „ProSeries“ kategorijoje geriausiai tarp lietuvių Kipre pasirodė K.Kelpša, nukeliavęs iki ketvirtfinalio. Aštuntfinalį pasiekė S.Bieliauskas, o G.Levickas ir S.Janušauskaitė pralaimėjo TOP16 etape.
2023-10-26

Benediktas Čirba 2023 m. „Drift Masters“ čempionatą baigė 11-oje vietoje

Lenkijoje praėjusią savaitę baigėsi Europos šonaslydžio („drifto“) čempionatas. Šioje šalyje buvo surengtas 6-asis etapas. Benediktas Čirba 2023 m. sezoną baigė surinkęs 187 taškus ir bendroje įskaitoje užėmė 11-ą vietą. Lietuvis dalyvavo visuose 6 etapuose: pirmajame pelnė 16 tšk., antrajame – net 50 (6-a vieta), trečiajame ir ketvirtajame – po 32, penktajame – 39, o šeštajame – 18. Šiemet vykusiame čempionate taip pat dalyvavo ir Andrius Vasiliauskas.
2023-09-21

Benediktas Čirba 2023 m. „Drift Masters“ čempionatą baigė 11-oje vietoje

Lenkijoje praėjusią savaitę baigėsi Europos šonaslydžio („drifto“) čempionatas. Šioje šalyje buvo surengtas 6-asis etapas. Benediktas Čirba 2023 m. sezoną baigė surinkęs 187 taškus ir bendroje įskaitoje užėmė 11-ą vietą. Lietuvis dalyvavo visuose 6 etapuose: pirmajame pelnė 16 tšk., antrajame – net 50 (6-a vieta), trečiajame ir ketvirtajame – po 32, penktajame – 39, o šeštajame – 18. https://youtu.be/vbbTFZzqPIk Šiemet vykusiame čempionate taip pat dalyvavo ir Andrius Vasiliauskas.
2023-09-21

Drifto čempionato finale – naujas Benedikto Čirbos vaidmuo

Vasarai einant į pabaigą, kartu seka ir Lietuvos drifto čempionatas. Savo kovas jau baigė „Street“ lygos dalyviai, o rugsėjo antrąją Kačerginėje paaiškės ir „PRO“ lygos nugalėtojas. Į šias varžybas po pertraukos Lietuvos čempionate grįžta ir Europos čempionato dalyvis Benediktas Čirba, tiesa – naujame amplua.
2023-08-24

Suomijoje vykusiose „Drift Masters“ varžybose dalyvavusį Benediktą Čirbą sustabdė gedimai

Savaitgalį Suomijoje nuvilnijo trečiasis Europos šonaslydžio čempionato – „Drift Masters“ etapas, kuriame Lietuvos vardą gynė vienintelis mūsų šalies atstovas – Benediktas Čirba. Lietuvos sportininkas dėl sprogusio reduktoriaus kovas etape užbaigė dar TOP16 formate ir liko dvyliktas, tačiau susumavus trijų etapų rezultatus pakilo per vieną poziciją aukštyn ir dabar yra dešimtas tarp geriausių Europos šonaslydininkų.
2023-07-14

Lietuvos drifto čempionate – 18-mečio iš Latvijos pergalė

Savaitgalį virš Kačerginės Nemuno žiedo buvo galima stebėti intensyviai susidarančius dūmų debesis – padangas čia svilino Semi Pro ir Pro lygos dalyviai, kuriems tai buvo pirmasis šio sezono Lietuvos drifto bei Baltic drift čempionatų etapas. Palaikyti sportininkų ir išvysti įspūdingo reginio susirinko daugiatūkstantinė žiūrovų minia, kokios Kačerginės Nemuno žiedas jau seniai nematė.
2023-06-06

„Nemuno žiedo“ trasoje savo pranašumą pademonstravo drifteris iš Latvijos

Savaitgalį virš Kačerginės Nemuno žiedo buvo galima stebėti intensyviai susidarančius dūmų debesis – padangas čia svilino Semi Pro ir Pro lygos dalyviai, kuriems tai buvo pirmasis šio sezono Lietuvos drifto bei Baltic drift čempionatų etapas. Palaikyti sportininkų ir išvysti įspūdingo reginio susirinko daugiatūkstantinė žiūrovų minia, kokios Kačerginės Nemuno žiedas jau seniai nematė.
2023-06-05

Benediktas Čirba antrąkart tapo Omano drifto čempionato vicečempionu

Finišo tiesiąją kirto jau penktasis Omano drifto čempionato sezonas. Paaiškėjo ne tik etapo lyderiai, bet ir viso čempionato nugalėtojai, tarp kurių jau antrą kartą iš eilės vicečempionu tapęs Lietuvos šonaslydžio meistras – Benediktas Čirba. Pirma vieta kvalifikacijoje Dar iki prasidedant finaliniam Omano drifto čempionato etapui buvo aišku, kad kovos bus nuožmios.
2023-02-20

Benediktas Čirba antrąkart tapo Omano drifto čempionato vicečempionu

Finišo tiesiąją kirto jau penktasis Omano drifto čempionato sezonas. Paaiškėjo ne tik etapo lyderiai, bet ir viso čempionato nugalėtojai, tarp kurių jau antrą kartą iš eilės vicečempionu tapęs Lietuvos šonaslydžio meistras – Benediktas Čirba. Pirma vieta kvalifikacijoje Dar iki prasidedant finaliniam Omano drifto čempionato etapui buvo aišku, kad kovos bus nuožmios.
2023-02-20

Penktadienį įvykusiame trečiame Omano drifto čempionate – B.Čirba iškrito TOP8 etape, A.Vasiliauskas susidūrė su technikos gedimais

Po trumpos pertraukos, Omane įvyko trečiasis drifto čempionato etapas, kuriame savo dalyvavimą tęsė Andrius Vasiliauskas ir Benediktas Čirba. Kaip ir anksčiau, driftui paruoštų automobilių variklių griausmas buvo girdimas ketvirtadienį ir penktadienį. Ketvirtadienį čempionato dalyviai galėjo susipažinti su trasa bei vėliau atliko kvalifikacinius važiavimus. Ketvirtadienį vykusį kvalifikacija lietuvių lenktynininkams buvo palanki.
2023-02-10

Antrame Omano drifto čempionato etape – B.Čirbos žygis link pergalės

Sausio 20-ą dieną, Omane įvyko antrasis šios šalies drifto čempionato etapas, kuriame dalyvauja ir du lenktynininkai iš Lietuvos – Andrius Vasiliauskas ir Benediktas Čirba. Praėjusį savaitgalį įvykęs pirmasis etapas lietuviams susiklostė dvejopai. A.Vasiliauskas kovą dėl nugalėtojo taurės baigė TOP16 etape, o B.Čirba – TOP8 etape. Visgi, penktadienį įvykusiame antrajame Omano drifto čempionato etape, abiejų lietuvių rezultatai buvo kur kas geresni.
2023-01-21

Antrame Omano drifto čempionato etape – B.Čirbos žygis link pergalės

Sausio 20-ą dieną, Omane įvyko antrasis šios šalies drifto čempionato etapas, kuriame dalyvauja ir du lenktynininkai iš Lietuvos – Andrius Vasiliauskas ir Benediktas Čirba. Praėjusį savaitgalį įvykęs pirmasis etapas lietuviams susiklostė dvejopai. A.Vasiliauskas kovą dėl nugalėtojo taurės baigė TOP16 etape, o B.Čirba – TOP8 etape. Visgi, penktadienį įvykusiame antrajame Omano drifto čempionato etape, abiejų lietuvių rezultatai buvo kur kas geresni.
2023-01-20

Pirmajame Omano drifto čempionate – ankstyvas lietuvių pasitraukimas

Sausio 13-ą dieną, Omane, prasidėjo tarptautinis drifto čempionatas, kuriame dėl nugalėtojo taurės susigrūmė būrys sportininkų iš Europos, Jungtinių Valstijų bei Artimųjų Rytų. Šiemet čempionate dalyvauja ir Andrius Vasiliauskas bei Benediktas Čirba. Andrius Vasiliauskas iškrito TOP16 etape Porinių važiavimų atidarytuves šiemet pradėjo Andrius Vasiliauskas. Jis TOP32 porinių važiavimų etape susitiko su N.Alharbali.
2023-01-13

Omano drifto čempionato kvalifikacijoje – skirtingos lietuvių lenktynininkų patirtys

2023-ųjų pradžia, automobilių sporto gerbėjams asocijuojasi ne tik su Dakaro raliu, bet ir su tarptautinėmis drifto varžybomis Omane. Jau keletą metų iš eilės, šiose varžybose dalyvauja sportininkai iš Lietuvos. Prieš keletą metų kviestinį kvietimą gavęs Andrius Vasiliauskas pradėjo jau ne vienerius metus trunkančią tradiciją, kuri leidžia pasimėgauti tarptautinėmis drifto varžybomis saulėtame Omane.
2023-01-12

Dakaro pašonėje – tarptautinės Omano drifto čempionato varžybos

Šiuo metu daugelio automobilių sporto gerbėjų dėmesys yra nukreiptas į lietuvių pasirodymus Dakaro ralyje, tačiau netrukus jo pašonėje prasidės dar vienos tarptautinės automobilių sporto varžybos. Omane netrukus prasidės tradicija tapusios drifto varžybos, kuriose vėl išvysime Benediktą Čirbą ir Andrių Vasiliauską – sportininkus, kurie Lietuvoje nuolatos kaunasi dėl nugalėtojo taurės.
2023-01-09

Dakaro pašonėje – tarptautinės Omano drifto čempionato varžybos

Šiuo metu daugelio automobilių sporto gerbėjų dėmesys yra nukreiptas į lietuvių pasirodymus Dakaro ralyje, tačiau netrukus jo pašonėje prasidės dar vienos tarptautinės automobilių sporto varžybos. Omane netrukus prasidės tradicija tapusios drifto varžybos, kuriose vėl išvysime Benediktą Čirbą ir Andrių Vasiliauską – sportininkus, kurie Lietuvoje nuolatos kaunasi dėl nugalėtojo taurės. Andrius Vasiliauskas ir Benediktas Čirba (nuotr.
2023-01-09

Finišavusiose „FIA Motorsport Games“ žaidynėse – respektabilūs lietuvių rezultatai

Sekmadienį saulėtoje Prancūzijoje baigėsi tarptautinės „FIA Motorsport Games“ žaidynės, kuriose dalyvavo ir lietuvių delegacija. Ankstyvų sekmadienio rytą paskutinius kvalifikacinius važiavimus baigė Kartingų atstovai. Pirmasis finalus pradėjo Markas Šilkūnas, kuris po kvalifikacijų finale startavo iš 14 pozicijos. Karting JR finale kovėsi 32 varžovai, o po inirtingos kovos Markui pavyko iškovoti 14 vietą tarp stipriausių pasaulyje jo kategorijos dalyvių. https://www.youtube.
2022-10-31

Į „FIA Motorsport Games“ išvykstantis Benediktas Čirba: „Važiuojame siekti geriausio“

Neseniai finišavusiame Europos „drifto“ čempionate į geriausiųjų dešimtuką patekęs Benediktas Čirba jau ruošiasi naujam iššūkiui. Spalio 26-30 dienomis šonaslydininkas atstovaus Lietuvą tarptautinėse „FIA Motorsport Games“. Prieš išvykstant į Prancūziją B. Čirba pasidalino savo įžvalgomis apie prabėgusį Europos čempionatą bei lūkesčius artėjančioms žaidynėms.
2022-10-24

Spalio pradžioje įvyksiančiame „Betsafe Drift Matsuri“ – didžiulis dalyvių skaičius

Žodis „Matsuri“ japonų kalboje reiškia šventę arba festivalį, „ Drifto Matsuri“ – šonaslydžio festivalį – būtent toks planuojamas spalio aštuntąją Driftiškėse, Šiaulių rajone. Jau tradicija tapęs renginys nuaidi tris kartus per metus: pavasarį atidaro sezoną, vasarą patikrina dalyvių atsparumą karščiui, o rudenį leidžia paskutinį kartą pasidžiaugti nevaldomu chaosu. Šį kartą dalyvių skaičių vėl apribojo parkavimo vietos. „Autodrome galime patogiai sutalpinti apie šimtą dalyvių.
2022-09-26

Antrose „FIA Motorsport“ žaidynėse Lietuvos vardą atstovaus devyni sportininkai

Automobilių sporto fanatikai savo kalendoriuje privalo pasižymėti spalio 26-30 dienas - Prancūzijoje, Paul Ricard Formulės-1 trasos komplekse vyks antrosios FIA Motorsport žaidynės. Šiemet jose dalyvaus ženkliai daugiau lietuvių nei pirmose! Išaugęs atstovų skaičius rodo, kad automobilių sporto lygis Lietuvoje kyla vis sparčiau ir kasmet tampame konkurencingesni Pasauliniu mastu.
2022-09-22

Rygoje vykusiose „Drift Masters“ varžybose – Piotr Wiecek triumfas

Savaitgalį Rygos „Bikernieki“ trasą drebino galingų automobilių riaumojimas. Rekordinio žiūrovų skaičiaus sulaukusiame  Europos „drifto“ čempionato etape triumfavo lenkas – Piotr Wiecek, tuo metu geriausiai iš lietuvių pasirodė Benediktas Čirba.  „Drift Masters“ Europos čempionatas šiemet stebina ne tik itin išaugusia čempionato dalyvių gausa ir konkurencija, bet ir gerokai šoktelėjusiu žiūrovų antplūdžiu.
2022-08-02

Betsafe Drift Camp #3 nugalėtojo taurė išvažiavo į Estiją

Dvi dienos, dvi trasos, daugiau kaip šimtas pilotų ir tūkstančiai švieselių, palaikančių lietuvius - taip atrodė savaitgalį įvykusios „Betsafe Drift Camp #3“ varžybos. Po itin agresyvių kovų ir šūsnies avarijų, nugalėtojo taurė vis tik išvažiavo į Estiją. Pirmieji varžybų žingsniai prasidėjo dar penktadienį, su „Street“ lygos kvalifikacija ir „PRO“ lygos treniruotėmis.
2022-07-26

Benediktas Čirba „Drift Masters“ varžyboms ruošis Lietuvos drifto čempionate

Liepos 22-23 dienomis didžiulis Lietuvos ir Pabaltijo šalių šonaslydininkų desantas kursuos į Driftiškių trasą, kurioje įvyks  Lietuvos ir Baltijos „drifto“ čempionatų varžybos – „Betsafe drift camp #3“. Nors Lietuvos čempionate šiemet nedalyvauja, tačiau idėjai pramankštinti bolido komponentus namų trasoje neatsispyrė ir pats Benediktas Čirba – varžybas išnaudos kaip treniruotę prieš 4-ą „Drift Masters“ etapą.
2022-07-21

Į „Betsafe Drift Camp“ užsiregistravo 32 dalyviai: Kas iš jų laimės Lietuvos drifto čempionato etapą?

Trisdešimt du sportininkai Lietuvos drifto čempionato „PRO“ lygoje ir bene devyniasdešimt „Street“ – tokie skaičiai nusišypsoti privers bet kurį šonaslydžio faną. Jau šį penktadienį Driftiškėse šalia Šiaulių prasidėsiantis „Betsafe Drift Camp #3“ planuoja intrigas: į Lietuvą atvažiuoja stiprus „braliukų“ desantas, kurį sutiks visa Lietuvos rinktinė.
2022-07-20

Benedikto Čirbos pasirodymą „Drift Masters“ sustabdė avarija: Žala automobiliui buvo per didelė

Savaitgalį galingi automobiliai riaumojo ne tik Nemuno žiede, bet ir Austrijoje, kur įvyko antrasis „Drift Masters“ Europos čempionato etapas. Tiesa, pergalių šį kartą į Lietuvą parvežti nepavyko – Benediktas Čirba pateko į TOP16 kovas, tačiau po stipraus susidūrimo su atitvarais nebegalėjo tęsti varžybų. „PS Racing Center“ trasoje B. Čirba jau nebe naujokas. 2021-ais metais čia vykusio „Drift Masters“ čempionato metu lietuvis iškovojo 2 vietą, tą kartą nusileisdamas tik Piotr Wiecek.
2022-06-21

Dėl Baltarusijos muitinės veiklos pokyčių nukeliamas pirmasis Lietuvos drifto čempionato etapas

Dėka Baltarusijos muitinės veiklos pokyčių, pirmasis Lietuvos drifto čempionato Street ir Semi PRO lygų etapas nukeliamas – taip šiandien pranešė renginio organizatoriai. Drifteriams pažadėtą aikštelę vel užėmė režimo sunkvežimiai, tad čempionato planą teks koreguoti. „Naujienos nėra iš linksmųjų, tačiau panašių dalykų buvo galima tikėtis, matant kokia dinamiška situacija pasienyje. Nepaisant susidariusios situacijos nosies nenuleidžiam ir ruošiamės ateičiai.
2022-05-09

Savaitgalį įvykusiame „Betsafe Drift Matsuri“ – 140 automobilių

140 automobilių, 12 valandų veiksmo, 6 valandos sausos dangos, 6 valandos šlapios dangos, tūkstančiai įsuktų kilometrų ir para geros nuotaikos – taip atrodė savaitgalį įvykęs „Betsafe Drift Matsuri“ arba Lietuvos drifto sezono atidarymas. „Jeigu atvirai, aš pats likau nustebęs rezultatu. Toks dalyvių aktyvumas, daugiau nei du tūkstančiai žiūrovų, kurie ne tik sugebėjo rasti Driftiškių miestelį, bet ir liko čia net prapliupus dangui.
2022-04-27

Benediktas Čirba tapo 2022 metų Omano šonaslydžio čempionato vicečempionu

Finišo tiesiąją kirto tarptautinis Omano šonaslydžio čempionatas, po kurio pagaliau paaiškėjo ir jo nugalėtojas. Čempiono vardą iš James Deane perėmė anglas Steve Biagoni-Baggsy, o vicečempiono titulas atiteko šiemet debiutavusiam Lietuvos atstovui – Benediktui Čirbai. Po pergalės antrame Omano čempionato etape B. Čirba buvo įsiveržęs į priekį, todėl trečiasis etapas buvo itin svarbus, norint neprarasti užimamų pozicijų bendroje lentelėje.
2022-02-19

Benediktas Čirba tapo antrojo Omano šonaslydžio čempionato etapo nugalėtoju

Penktadienio naktį finišavo dar vienas Omano „drifto“ čempionato etapas. Kupiname netikėtumų etape pergalę šventė ir į lyderio poziciją bendroje lentelėje iškopė lietuvis – Benediktas Čirba. Ketvirtadienį vykusią Omano „drifto“ čempionato kvalifikaciją dalyviai pasitiko su nauja, etapui parengta trasa. Tiesa, pasikeitimai trasoje lietuvių nė kiek neišgąsdino. Priešingai – nudžiugino, nes pasak mūsiškių, antrojo etapo konfigūracija buvo kur kas įdomesnė ir kelianti daugiau iššūkių.
2022-02-14

Pirmajame Omano drifto čempionato etape – skirtingos lietuvių lenktynininkų patirtys

Šių metų Omano čempionate dalyvauti kvietimų sulaukė du Lietuvos šonaslydžio meistrai – Benediktas Čirba ir Andrius Vasiliauskas. Nors pastarajam tai jau ne pirmas kvietimas, o 2019-aisiais A. Vasiliauskas užėmė trečią vietą ant čempionato nugalėtojų podiumo, B. Čirbai tai buvo debiutinis pasirodymas, kurio teko laukti kur kas ilgiau nei tikėtasi. 2021-aisais čempionatas buvo atšauktas dėl pandemijos, tačiau ir šiemet – čempionate netrūko netikėtumų.
2022-01-24

Andrius Vasiliauskas: „Šioje, mums abiem su Benu svarbioje kovoje, išliko vienas klaustukas. Niekas nežino kuris kaltas“

Pastaruosius porą metų dėl Lietuvos drifto čempiono titulo kovojantys Andrius Vasiliauskas ir Benediktas Čirba, nuolatos atsiduria karščiausių diskusijų sūkuryje. Nors įprastai diskusijas pradeda ne patys lenktynininkai, o jų ištikimiausi gerbėjai, 2021 m. sezono užbaigtuvės privertė Lietuvos drifto čempionato žiūrovus pasidalinti į dvi stovyklas.  Latvijoje surengtose varžybose įvyko daug diskusijų sukėlęs incidentas, kuris nulėmė 2021 metų sezono baigtį.
2022-01-20

Benediktas Čirba Omano drifto čempionate vilkės „Tūtos“ naujovę – marškinėlius su UV apsauga

Dakaras baigėsi, tačiau automobilių sporte intrigos netrūks, nes sausio – vasario mėnesiais vyks tarptautinis Omano „drifto“ čempionatas, kurio dalyvių gretose ir  Lietuvos šonaslydžio meistro Benedikto Čirbos pavardė. Sportininkas jau sekmadienį su komanda išvyksta į Omaną, o varžybų metu vilkės išskirtinai šiam čempionatui sukurtus „Tūtos“ marškinėlius su UV apsauga.
2022-01-17

Benediktas Čirba pristatė trumpametražį filmą apie driftą – „Lietaus šokis“

Ketvirtadienį, „Forum Cinemas Vingis“ įvyko pirmo lietuviško trumpametražio filmo apie driftą  –  „Lietaus šokis“ premjera, į kurią svečius sukvietė 2021 metų Lietuvos ir Baltijos „drifto“ čempionatų nugalėtojas Benediktas Čirba. Filmo peržiūros metu žiūrovai ne tik mėgavosi išskirtiniais, kvapą gniaužiančiais vaizdais iš Ukmergės, tačiau trumpai aptarė ir sportininko rezultatus 2021-ųjų metų sezone. 2021-ųjų sezonas Benediktui Čirbai buvo kaip niekad sėkmingas.
2021-10-30

Benediktas Čirba tapo 2021-ųjų metų Baltijos ir Lietuvos „drifto“ čempionu

Savaitgalį, Bikernieku trasoje vykusiose paskutinėse Lietuvos ir Baltijos „drifto“ čempionatų varžybose paaiškėjo ne tik etapo nugalėtojai, bet ir viso sezono lyderiai. Etape pergalę šventė švedas Joakim Andersson. Antras liko lietuvis Donatas Macpreikšas, o trečioji vieta atiteko Benediktui Čirbai, kuriam šio rezultato pakako iškovoti čempiono titului tiek Lietuvos, tiek ir Baltijos čempionatuose. Finalinės varžybos buvo itin intriguojančios.
2021-10-07

Aršių diskusijų nestokojusiame Lietuvos drifto čempionato etape šių metų čempionu tapo Benediktas Čirba

Savaitgalį finišavo Lietuvos ir Baltijos šalių šonaslydžio čempionatai, po kurių paaiškėjo ir  2021-ųjų sezono lyderis. Po įtempto ir atkaklaus etapo Bikernieku trasoje, Lietuvos ir Baltijos šalių čempionu tapo – Benediktas Čirba. Rygoje vykusios „Baltic Drift Grand Final“ varžybos buvo itin svarbios ne vienam iš Pabaltijo šonaslydžio profesionalų. Metinėse įskaitose ryškių lyderių nebuvo, todėl kiekvienas taškas paskutiniame etape buvo itin reikšmingas.
2021-10-04
Į viršų