Penktadienį Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse vyko vyrų ledo ritulio pusfinalio kovos. Antrajame pusfinalyje istorinę pergalę pasiekė Vokietijos ledo ritulininkai, 4:3 sensacingai įveikę daugkartinius olimpinius čempionus kanadiečius. Vokietija pirmą kartą žais olimpiniame finale, o jų varžovė bus iš KHL žvaigždžių sudaryta Olimpinių atletų iš rusijos rinktinė. Iki tol aukščiausias vokiečių pasiekimas – 1932-ais metais iškovota bronza.

Pirmieji rungtynėse 14-ą minutę pasižymi vokiečiai. Po Brookso Maceko tolimo smūgio Vokietija pirmauja 1:0.

Antrąjį įvartį antrajame kėlinyje 23-ią minutę Vokietijai pelnė Matthias Plachta.

Vokiečių pasaką pratęsia Frankas Maueris, po jo įvarčio rezultatas tampa 3:0!

Tris vokiečių įvarčius žiūrėkite:

Visgi netrukus pasižymi ir kanadiečiai, kurie pasinaudojo varžovų gautomis baudos minutėmis ir po Gilberto Brule įvarčio švelnina rezultatą.

32-ą minutę vokiečiai dar sykį realizuoja kiekybinę persvarą. Pasižymi Patrickas Hageris 4:1.

Trečiasis kėlinys

Trečiąjį kėlinį Kanados ritulininkai pradėjo labai susikaupe ir jau po dviejų minučių Mattas Robinsonas švelnina skirtumą 4:2.

Trečiąjį įvartį kanadiečiai pelnė 49-ąją minutę, po Dereko Roy smūgio. Visgi per likusį laiką jiems pasižymėti taip ir nepavyko.

Tris Kanados įvaržius žiūrėkite:

Vokiečiai tarp keturių stipriausių olimpiados rinktinių pateko po 42 metų pertraukos. Tuo tarpu Kanada olimpinių žaidynių finaluose žaidė net trijose iš keturių pastarųjų olimpiadų.

Vokietijos pergalės akimirkos:

nu jo
2018-02-23 17:21:53
NHL prisieksperimentavo. Jei valdžios toliau leis tokias nesąmones, kai geriausiems sportininkams Tabu, tai krepšinio fonale
gal žais bulgarai su vietnamiečiais
Atsakyti

Top Video

Olimpiečiai Vaida Žūsinaitė ir Ričardas Nekrošius – atvirai apie savo pažintį ir tikslus
DABAR RODOMA
R. Karbauskis apie svajonę būti prezidentu: buvau vaikas, kai tai pasakiau
Gyventojai braškėse bei vaisuose randa adatų
Bėgančios sesės dvynės Monika ir Milda: norime kartu važiuoti į olimpines žaidynes
Jaunos moters drama: likti su lietuviu narkomanu ar vykti pas vaiko tėvą musulmoną?
Čempionų lygos starte – L. Messi „hattrick'as“
Lietuvos kunigai atskleidė ypatingų detalių apie popiežių: galime laukti netikėtų staigmenų
Išskirtiniai kadrai: Petro Gražulio apsilankymas Palangoje pas dukrą
Petras Gražulis panoro susitaikyti su Birute: vyko susitaikyti
Baikeris L. Baltrūnas papasakojo, ką reiškia gyventi su apykoje: pažeidimai kone kasdien
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI
Jonas 2018-02-26 10:19:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pats laikas nuleisti straipsni zemiau, vokieciai jau pralaimejo "Raudonajai masinai"   ATSAKYTI