Jonas Valančiūnas pagaliau savo žaidimu privertė trenerį suteikti daugiau laiko aikštėje, tapo rezultatyviausiu komandos žaidėju, bet pergalės tai neatnešė.

„Toronto Raptors“ (17-8) išvykoje 91:96 (30:19, 23:32, 21:19, 17:26) nusileido „Los Angeles Clippers“ (10-15).

Taip nutrūko šešių iš eilės Toronto ekipos pergalių serija.

Lietuvis rungtyniavo 27 minutes, per jas pelnė 23 taškus (7/9 dvit., 1/1 tri., 6/6 baud.) ir atkovojo net 15 kamuolių. Jis antrose rungtynėse iš eilės pataikė tolimą metimą.

Tiesioginis lietuvio konkurentas DeAndre Jordanas pelnė 14 taškų ir atkovojo 17 kamuolių.

Abu centrai prieš kurį laiką buvo atsidūrę gandų sukūryje, neva ekipos ketino apsikeisti šiais krepšininkais.

Dar ketvirto kėlinio pabaigoje „Raptors“ pirmavo 81:74, bet nesugebėjo pelnyti taškų tris minutes ir likus žaisti minutę atsiliko 84:88.

Galutiniai svečių viltis daužė serbas Milošas Teodosičius, smeigęs tolimą metimą likus žaisti 40 sekundžių ir išlaikęs „Clippers“ persvarą 91:87.

Nugalėtojams Montrezlas Harrellas pelnė ir Lou Wiliamsas pelnė 17 taškų, 15 pridėjo Austinas Riversas. M.Teodosičius surinko 12 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Kanados klubui po 17 taškų pelnė Serge’as Ibaka ir DeMaras DeRozanas.