10
NBA komentatoriai ekstazėje: J. Valančiūnas smeigė tritaškį, o „Raptors“ įveikė „Bulls“ (nuotr. SCANPIX)

Antradienio naktį NBA lygoje sužaista 10 susitikimų, o Toronoto mieste ginklus surėmė ir lietuvio Jono Valančiūno atstovaujama „Raptors“, kuri priėmė Čikagos „Bulls“.

10

Rungtynes rezultatu 119:114 (29:26, 36:19, 33:36, 21:33) laimėjo „Raptors“, o J. Valančiūnas surinko antrąjį dvigubą dublį šiemet. Uteniškis per 24 aikštėje praleistas minutes pelnė 21 tašką (6/7 met., 1/1 trit., 8/10 baud.) ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

Sėkmingus lietuvio žaidimus galite pamatyti čia:

Dar pirmajame kėlinyje lietuvis nustebino varžovų vidurio puolėją Robiną Lopezą iš savo puolimo arsenalo ištraukdamas naują ginklą. Varžovų aukštaūgiui palikus J. Valančiūną laisvą ant tritaškio šis nedvejodamas metė tritaškį. Tolimas metimas buvo taiklus, o šiuo krepšininko pasiekimu labiausiai patekinti liko rungtynių komentatoriai, kurie pradėjo džiaugtis it maži vaikai.

Tai buvo vos antras krepšininko tritaškis per jo karjerą. Abu juos J. Valančiūnas pataikė šiame sezone, taip gerokai praplėsdamas savo ginklų arsenalą puolime.