16
Maskvos CSKA – Kauno „Žalgiris“ 94:91 (nuotr. SCANPIX)

Kauno „Žalgiris“ nepasidavė ir kovojo iki galo, bet šįkart Rusijos krepšinio milžinė CSKA buvo stipresnė. Žalgiriečiai pralaimėjo Eurolygos penktojo turo rungtynes 91:94 (19:22, 17:29, 26:18, 29:2į). Tai – trečioji nesėkmė turnyre.

16

Statistika

Žalgiriečiai pataikė 12 tritaškių iš 21 (57 procentai).

CSKA: Willas Clyburnas 26 (9/10 baudų, 8 išprovokuotos pražangos), Nando de Colo 25 (6/7 dvitaškių, 10 rezultatyvių perdavimų, 8 išpr. praž.), Andrejus Vorontsevičius 14.

„Žalgiris“: Vasilije Micičius 20 (5/7 dvit., 7 rez. perd., 5 išpr. praž.), Edgaras Ulanovas 14, Paulius Valinskas 11.

Ketvirtasis kėlinys

Rungtynių pabaigoje puikiai žaidė „Žalgirio“ jaunimas. Ypač P. Valinskas.

Geriausiu „Žalgiris“ žaidėju išrinktas V. Micičius, CSKA – Nando de Colo.

Š. Jasikevičius, likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos, į kovą metė Paulių Valinską, Martyną Arlauską bei Gytį Masiulį.

Maskvos komanda tęsė sėkmingą seriją ir laimėjo atkarpą 11:0 (86:70).

Tris tolimus metimus iš eilės pataikė Andrejus Vorontsevičius. CSKA atitrūko – 81:70.

Trečiasis kėlinys

Žalgiriečiai, sužaidę puikų ketvirtį, priartėjo – 62:69.

21-ąją minutę šeimininkai pirmavo 53:36.

„Labai nuvilianti pirmoji rungtynių dalis. Gynyba, puolimas ar taktika – kam tai rūpi? Daug svarbiau, kad mano komanda visiškai nekovojo ir netikėjo savimi. Ji neparodė jokios kovinės dvasios“, – prieš trečiąjį kėlinį širdo Š. Jasikevičius.

Antrasis kėlinys

Kėlinio pabaigoje CSKA pataikė kelis tritaškius ir atitrūko – 51:36.

17-ąją minutę komandas pirmąkart skyrė dviženklė riba – 39:28.

Antrąjį ketvirtį tritaškiu pradėjo sirgalių kritikuojamas ir Šarūno Jasikevičiaus užstotas Artūras Milaknis (22:22).

Pirmasis kėlinys

Kėlinio pabaigoje žalgiriečiai pralaimėjo atkarpą 0:13. Po ketvirčio 22:19 pirmavo CSKA.

8-ąją minutę svečiai pirmavo 18:9.

Pirmuosius penkis žalgiriečių taškus E. Ulanovas (5:2).

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo tokiu starto penketu: Vasilje Micičius, Kevinas Pangosas, Edgaras Ulanovas, Paulius Jankūnas, Brandonas Daviesas.