Rūta Meilutytė Bratislavoje vykstančiose tarptautinėse plaukimo varžybose antrąkart pralaimėjo slovakei Andreai Podmanikovai ir vėl liko antra. Varžybose aukso medalį iškovojo kaunietis Marius Mikalauskas.

A. Podmanikova, plaukdama 200 metrų krūtine, užtruko dvi minutes 29,94 sekundės. Rūta atsiliko 0,29 sekundės (2 min. 30.23 sek.). Kita lietuvė Agnė Šeleikaitė liko penkta (2 min. 40.63 sek.).

Geriau nei minėtoms lietuvaitėms sekėsi kauniečiui M. Mikalauskui. Jis laimėjo analogišką vyrų rungtį. Vaikinas finišą pasiekė per dvi minutes 19,14 sekundės. Lietuvis artimiausius konkurentus aplenkė daugiau kaip šešiomis sekundės.

Sidabro medalį iškovojo Beatricė Kanapienytė. Ji 200 metrų peteliške nuplaukė per dvi minutes 25.98 sekundės. Pirmoji vieta atiteko Sabinai Kupcovai (2 min. 21.01 sek.).

R. Meilutytė ryte iškovojo vietą 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finale. Tačiau atrankos varžybose trečia buvusi ir 26,55 sekundės distancijoje sugaišusi lietuvė vakare nusprendė neplaukti. Penktadienį R. Meilutytė užėmė antrąją vietą, varžydamasi 100 metrų krūtine (1 min. 9,65 sek.). Nugalėjo ta pati A. Podmanikova (1 min. 9,06 sek.). A. Šeleikaitė buvo trečia (1 min. 11,23 sek.).