24
Rusija – Dramblio Kaulo Krantas 0:2 (nuotr. SCANPIX)

Penktadienį draugiškose rungtynėse Rusijoje vietos futbolininkai 0:2 (0:1) pralaimėjo Dramblio Kaulo Kranto rinktinei.

24

30-ąją minutę mačo įvarčių sąskaitą atidarė Jonathanas Kodjia. Futbolininkas fantastišku smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą (1:0). Afrikietis pasižymėjo po Wilfriedo Kanono perdavimo.

70-ąją minutę puikų slalomą pro varžovus surengė ir kamuolį vartų tinkle nutupdė Wilfriedas Zaha (2:0). Jam perdavimą atliko Cheickas Doukoure.

Rusijos rinktinė 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankoje nedalyvauja – rusai planetos pirmenybėse varžysis šeimininkų teisėmis.

Dramblio Kaulo Kranto pirmauja Afrikos atrankos zonos C grupėje. DKK sąskaitoje keturi taškai. Grupėje taip pat rungtyniauja Gabonas, Marokas (po 2 taškus) ir Malis (1 tšk.).

DKK ekipa FIFA reitinge rikiuojasi 47-a. Rusai – 60-i.