Teismas toliau narplioja Kauno pedofilijos bylą (nuotr. Balsas.lt)

Teismas toliau narplioja Kauno pedofilijos bylą (nuotr. Balsas.lt)

Vilniaus miesto antrasis apylinkės teismas toliau nagrinėja velionio Andriaus Ūso, kaltinamo mažametės tvirkinimu, bylą.

REKLAMA

(Papildyta 16:55 val.) Teismas tęsia mažametės apklausos peržiūrą, kuomet D. Kedžio dukra pasakoja teisėjai, kaip į namus ateidavo trys dėdės – Andrius Ūsas, Jonas ir Aidas, kurie ištepliodavo ją „kremu“, kuris išbėgdavo  „iš sysalo“. Vaikas per apklausą klausė, ar galįs parodyti, kokio dydžio buvo genitalijos.

Mažametės teigimu, vyrai duodavo jos mamai pinigų, o ją paskui laižydavo, tampydavo.

Po šių šokiruojančių parodymų teismas perskaitė psichiatrų ir psichologų išvadą, kurioje teigiama, jog mergaitė nelinkusi meluoti, jos protinio išsivystymo lygis atitinka amžiaus tarpsnio normas.

Taip pat ekspertai atkreipė dėmesį, kad mergaitė savo noru, net neklausinėjama, spontaniškai, pasakoja apie skriaudikus.

Tačiau, pabrėžiama ekspertų išvadoje, vaikas yra dar nebrandus, nesugeba kritiškai vertinti aplinkos, prognozuoti įvykius, todėl nerekomendavo daugiau daryti apklausas, per kurias mergaitė tampa nervinga.

Taip pat išvadose teigiama, kad duomenų apie D. Kedžio poveikį vaikui nėra. Tačiau suabejota, ar to nedarė Laimutė Stankūnaitė, kuri užėjo per apklausą į Vaiko kambarį.

Po moters vizito jos dukra sakė, kad mama liepė nesakyti, „kad ją laižė Ūsas“.

Ekspertai taip pat pareiškė nuomonę, kad mažametės parodymuose yra realių seksualinių patirčių apibūdinimų. Tačiau šiuo metu nėra galimybės nustatyti, kada ir kokiomis aplinkybėmis mergaitė tą patirtį įgijo.

REKLAMA

Teismas pagarsino ir A. Ūso parodymus.

Visus kaltinimus neigė

Byloje pagarsinti kaltinamojo A. Ūso parodymai taip pat šokiravo teismą.

Pasirodo, vyriškis surado ir išnuomojo butą M. Gimbutienės gatvėje, kur gyveno L. Stankūnaitė.

Beje, ketvirtadienį apklausta tyrėja Rasa Kairienė tikino žinanti dar apie vieną butą, kur gyveno L. Stankūnaitė R. Kalantos gatvėje. Ten tyrėja lankėsi po to, kai D. Kedys kreipėsi į policiją dėl mažametė tvirkinimo.

A. Ūsas teigė, jog L. Stankūnaitei butą surado po to, kai ši kreipėsi į tuometinio Seimo nario Viktoro Muntiano biurą. Tuo metu A. Ūsas buvo V. Muntiano padėjėjas ir pagelbėjo moteriai susigrąžinti dukrą, kuri gyveno D. Kedžio namuose.

A. Ūsas kategoriškai neigė tvirkinęs mergaitę bei mokėdavęs už butą. Pasak kaltinamojo, jis skolino pinigus moteriai.

Kaltinamasis neigė visas aplinkybes, kurios išdėstytos byloje. Vyriškis tikino niekada nesimaudęs su mergaite vonioje ir nebuvo likęs su ja vienas.

A. Ūsas neigė vaikščiojęs be rūbų bute, o į klausimą, kokį Aidą pažįsta, atkirto, jog Neringos Venckienės vyrą – Aidą Venckų.

Vyriškio teigimu, jis su L. Stankūnaite matėsi retai, tačiau patvirtino buvęs kviestas į krikštynas, ir po jų nuvežęs moteris ir vaikus namo.

(papildyta 13:26 val.) Po trumpos pertraukėlės teismas išklausė Laimutės Stankūnaitės sesers Violetos Naruševičienės dukros parodymus, užfiksuotus per apklausą su psichologe.

REKLAMA

Mažametė: Linas buvo mano draugas, o Andrius – pusseserės

Antrokė pasakojo, kad su pussesere susitikdavo įvairiose vietose – pas senelius, jos ir mamos namuose: „Mes žaisdavom kačiukus, namus.“

Kartais mergaitės kompiuteryje žiūrėjo filmus, kalbėjosi: „Kartais į svečius ateidavo Linas. Jam 35 ar 23 metai. Jo didelė galva ir raudonas veidas. Jis dažnai mane laikė už kojų, kad nepabėgčiau. Kai miegojo, jis knarkė.“

Mažametė pasakojo, kad Andrius buvo pusseserės draugas: „Jis mums pirkdavo saldainių, pusseserei – namą ir kitų žaislų. Andrių mačiau tik vieną kartą. Jis storas ir negražus. Buvo jis krikštynose.“

Anot mergaitės, Andrius norėjo draugauti su L. Stankūnaite. Ar jis miegodavo pas ją, mergaitė teigė nežinanti: „Jis buvo svečiuose, bet su manim nekalbėjo, tik su Laima ir pussesere.“

Po kelių valandų apklausos mergaitė nebenorėjo kalbėtis.

Peržiūrėjus vaizdo įrašą, teisėjas Audrius Cininas perskaitė medikų išvadą, kur teigiama, jog V. Naruševičienės dukra nebuvo patyrusi lytinės prievartos.

D. Kedžio dukra: „Mane laižė Ūsas.“

Prieš peržiūrint vaizdo medžiagą, teismas pagarsino protokolą, kur surašyti D. Kedžio parodymai, daryti 2008 metų gruodį.

Pasilikusi su psichologe D. Kedžio dukra nenoriai kalbėjo apie A. Ūsą, tik sakė, kad jis „kėlė koją, kad įkištų sysalą į burną“ ir „laižė ją raudonu liežuviu“.

„Nenoriu daugiau su juo susitikti“, – kalbėjo tuomet ketverių metukų mergaitė.

Apklausos metu mergaitė parodė piešinyje kūno vietas, kur tai buvo daroma.

„Kai mama matydavo, ką jis daro, jį mušdavo diržu. Mama turi savo diržą, ji mušdavo visur, bet manęs nemušdavo“, – pasakojo mažametė.

REKLAMA

Mergaitė prisiminė, jog kai A. Ūsas „kišdavo sysalą“, jai skaudėdavo gerklytę, ji kosėdavo.

Apklausiama mažametė sunkiai kaupėsi pasakodama apie A. Ūsą ir nuolat pokalbį nukreipdavo į žaidimą.

Po pertraukos teismas tęs vaizdo įrašo peržiūrą, kur apklausiama mergaitė.

(Papildyta 11:32 val.) Pasak R. Kairienės, policija ikiteisminį tyrimą dėl mažametės tvirkinimo pradėjo 2008-ųjų lapkričio 30 d., o tų pačių metų gruodžio 12-ąją išduota pažyma. R. Kairienė plačiau šios pažymos nekomentavo, nes, kaip pareiškė posėdyje, dėl šio įvykio iškelta baudžiamoji byla ir todėl ji atsisakanti paaiškinti pažymos išrašymo aplinkybes.

20 metų darbo patirtį turinti buvusi Kauno Panemunės policijos komisariato tyrėja R. Kairienė atliko pirminius veiksmus šioje byloje. Tiesa, teisme moteris kalbėjo, kad jau gavusi pradėtą ikiteisminį tyrimą.

Anot tyrėjos R. Kairienės, jai teko apklausti mažametę D. Kedžio dukterį po įvykių praėjus maždaug savaitei: „Mergaitę apklausiau dalyvaujant Vaiko teisių tarnybos darbuotojams, psichologei.“

Antros apklausos metu policijos komisariate buvo A. Ūsas ir D. Kedys: „Tada tarp vyrų kilo incidentas, per kurį teko skirti du drūtus vyriškius. Per tą laiką pamačiau, kad į vaiko kambarį užėjo Laimutė Stankūnaitė, kuri su dukra išbuvo beveik 10 minučių. Paskui mergaitė atsisakė kalbėti. Tik sakė, kad yra storas dėdė, kuris miega su mama.“

„Viskas yra užfiksuota byloje, nežinau, ką dar jums galiu papasakoti“, – teisme kalbėjo R. Kairienė.

REKLAMA

Kiek vėliau žurnalistams moteris sakė, kad yra ištyrusi ne vieną bylą ir pagal tokias aplinkybes, kokias nurodė D. Kedys, nuteista nemažai asmenų. Pasiteiravusi, ar mergaitė tikrai buvo tvirkinta, buvusi tyrėja sakė, kad be rimtos priežasties įtarimai įtariamiesiems nereiškiami.

„Šitokį dalyką gali nuspręsti tiktai teismas, mes renkame įrodymų medžiagą. Pagal tokias medžiagas ne viena byla yra atiduota į teismą ir įtariamieji yra nuteisti, bet tai sprendžia tik teismas. Savo nuomonę (dėl to, ar mergaitė buvo tvirkinta, – ELTA) aš pasilaikysiu sau. Jeigu žmogui pateikiami įtarimai, kaip jums atrodo, kokiu pagrindu? Čia buvau ne tik aš įsitikinusi, tai buvo suderinta ir su prokuratūra, nes pateikti žmogui įtarimą nėra taip paprasta. Tai buvo suderinta ir, jeigu prokurorei nekilo abejonių ir jinai man leido žmogui pateikti įtarimus, tai kokių jūs dar nuomonių iš manęs norite?“ – klausė liudytoja.

Ketvirtadienio teismo posėdyje teisėjų kolegija, kuriai pirmininkauja teisėjas Audrius Cininas, be R. Kairienės parodymų, pagarsino nepilnametės Violetos Naruševičienės dukters parodymus, paskelbė D. Kedžio mažametės dukters parodymus, pateikė specialistų išvadas.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ketvirtadienį į teismo posėdyje liudyti atvyko bylą tyrusi pareigūnė Rasa Kairienė, kuri Drąsiui Kedžiui išdavė pažymą apie mažametės dukters tvirkinimą, liudijimų bei įgarsintą bylos medžiagą. Remdamasis šiais dokumentais D. Kedys iš Laimutės Stankūnaitės perėmė dukros globą.

REKLAMA

Tyrėja Rasa Kairienė teisme (nuotr. Elta)Tyrėja Rasa Kairienė teisme (nuotr. Elta)

 

Kauno Panemunės policijos komisariato tyrėjos R. Kairienės teismas laukė prieš savaitę vykusiame posėdyje, bet tada moteris nepasirodė – pasiteisino, kad jai pakilo spaudimas ir nenorėdama rizikuoti sveikata iš Kauno į Vilnių neatvažiavo.

Pažymą D. Kedžiui R. Kairienė išdavė 2008 m. gruodžio 19 d., joje parašyta, kad mergaitė buvo tvirkinama L. Stankūnaitės tėvų bute Kalantos gatvėje, tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, jokie proceso veiksmai atlikti nebuvo.

„Pareiškimas buvo priimtas ne mano, pirminiai veiksmai buvo atlikti ne mano“, – teisme aiškino R. Kairienė. Priekaištų savo pačios darbui pareigūnė neįžvelgė.

R. Kairienė liudijo, kad gavusi bylą ji nuvyko į namus, kur buvo deklaruota L. Stankūnaitės ir jos dukros gyvenamoji vieta, bet durų tuomet niekas neatidarė. Mergaitės apklausa jau buvo suderinta, todėl nuspręsta į Stankūnų butą daugiau neiti, kad, anot R. Kairienės „nebūtų išgąsdinti galimi nusikaltėliai“, rašo lrytas.lt. Toks tyrimo planas buvo suderintas ir su prokurore.

Pirmą kartą mergaitė buvo apklausta gruodžio 17 d., po dviejų dienų, gruodžio 19-ąją, dar kartą apklaustas D. Kedys. Tądien jis ir paprašė pažymos bei  ją gavo.

„Ji dėstė, kad yra storas dėdė, kad ji miega su mama ir ateina storas dėdė“, – mergaitės pasakojimą prisiminė pareigūnė. Ūsų šeimos advokatas Adomas Liutvinskas paprieštaravo: „Mergaitės apklausoje užfiksuota, kad ji miega su tėveliu“, – bet teisėjas jam neleido daugiau kalbėti.

Gruodžio 21 d. A. Ūsui buvo pareikšti įtarimai mažametės tvirkinimu, o gruodžio 30 d. įvyko antroji L. Stankūnaitės dukters apklausa.

Pačią L. Stankūnaitę tuomet ketinta apklausti tik po dviejų jos dukros apklausų.

ELTA primena, kad pernai vasarą miręs A. Ūsas yra kaltinamas mažametės D. Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukters tvirkinimu.

Mergaitės interesams teisme atstovauja Vilniaus miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos tarnybos atstovė.

Praėjusių metų lapkričio 10-ąją Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus plenarinė sesija, kasacine tvarka išnagrinėjusi verslininko, vieno iš vadinamojo Kauno pedofilijos skandalo veikėjų A. Ūso bylą, paskelbė, kad byla perduodama nagrinėti iš naujo.

Klaipėdos apygardos teismas buvo priėmęs sprendimą, įpareigojantį atnaujinti vadinamąją pedofilijos bylą. Ją 2010 m. lapkričio 17-ąją nutraukė Panevėžio miesto apylinkės teismas, remdamasis tuo, kad vienintelis mažametės tvirkinimu kaltintas asmuo – A. Ūsas – mirė.

Sprendimą apskundė dviem žmogžudystėmis įtariamo kauniečio D. Kedžio sesuo Neringa Venckienė, prašydama, kad būtų nustatyti mergaitę tvirkinę asmenys. Apeliacinį skundą parašė ir A. Ūso artimieji, siekdami, kad velionis būtų reabilituotas.

A. Ūso artimieji – žmona ir tėvai – siekia, kad 2010-ųjų birželį mįslingomis aplinkybėmis miręs vyras būtų reabilituotas, o dviejų žmonių nužudymu įtariamo D. Kedžio sesuo N. Venckienė – kad būtų pripažintas kaltu dėl tvirkinimo. Ji taip pat siekė, kad būtų teisiama ir mažametės motina L. Stankūnaitė.

Irena
2012-10-11 13:02:12
Aiški byla. Vaikas nemeluoja. Taškas. Stankūnaitė turi būti teisiama
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Top Video

Dovilė Šakalienė sulaukė grasinimų: kreipėsi į prokuratūrą
DABAR RODOMA
Dovilė Šakalienė sulaukė grasinimų: kreipėsi į prokuratūrą
DABAR RODOMA
Vaikus atgavusi Egė Kručinskienė: „Vaikai labai pasikeitę“
DABAR RODOMA
Užplūdo skambučiai iš Mozambiko
DABAR RODOMA
Nufilmavo beširdišką Alytaus vairuotojo poelgį – partrenkęs šunį nesustojo
DABAR RODOMA
Naujas skandalas Kaune: po auklėtojos skundo šeima neteko vaiko
DABAR RODOMA
Klaipėdos soduose – trijų lavonų kūnai
DABAR RODOMA
Baltasis ar rudasis: kokį cukrų rekomenduoja dietologė?
DABAR RODOMA
Vairuotojų galvos skausmas – senos padangos: kur atsikratyti
DABAR RODOMA
Žmonės susiėmę už galvų: laidoja kaip per karą
DABAR RODOMA
Pravirkusi R. Šakalytė-Jakovleva peikė valstybės institucijas ir atsiprašė žiūrovų
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI
REKLAMA
Kokių 2012-10-22 10:09:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai kokių dar įrodymų reikia, jei jau tūkstantį ir vieną kartą ekspertai pasakė, kad mergaitė nelinkusi fantazuoti,kad 4 metų vaikas, nepatyręs tokių dalykų, niekados negalės taip akivaizdžiai pasakoti apie kremus,sysalus ir t.t. Na, baikite durninti Lietuvos, o ir viso pasaulio žmones. Na, bet visas šis melas atsisuks kada nors į tuos, kurie taip elgiasi dabar su Deimante, juk lazda turi du galus. O antstolei Vaicekauskienei, tai reikėtų dirbti budeliu kur nors, o ne antstole, nes su sava tokia logika ir sprendimais, tai tikrai daugiau niekur ir netinka, na, nebent į tuos namus, kur durys be rankenų... Nesuvokiu, kaip taip galima? Juk akivaizdu, kas buvo daroma su mergaite.   ATSAKYTI
vvv 2012-10-13 05:35:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pagarba tyrejai, tikiuosi ta parazite stankunaite sulauks atpildo.   ATSAKYTI
KODEL 2012-10-12 23:08:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KODEL STANKUNAITEI DAR VIS NEUZDETI ANTRANKIAI????????????????????    ATSAKYTI
tikra 2012-10-12 18:34:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Net turint laaaabai didele fantazija neimanoma suskurti tokia istorija apie "sysalus, kremus, kelimus kojos" ir pan. Zinant, kad mergaitei buvo tik keturi metai. Taigi, gal pagaliau baigsis si istorija, lyg ir matosi sviesa tunelio gale?...   ATSAKYTI
ko dar nepakanka 2012-10-12 16:37:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kazkas sako, kad Venckiene ir D.K. suvedineja saskaitas su Stanke vaiko gyvenimo saskaita... Kokia dar nesamone pasakys? NeT didziausias neismanelis niekada nemanipuliuotu ir nesuvedinetu saskaitu-nuoskaudu per mazameti vaika!!! ARGI IMANOMA SUKURTI TOKIA ISTORIJA, TOKIA BAISIA? NIEKADA NEPATIKESIU, NIEKADA! KOKIU DAR APKLAUSU BEREIKIA, JEI UZFIKSUOTI NET DU D.KEDYTES PASAKOJIMAI DALYVAUJANT EKSPERTAMS!    ATSAKYTI
Rita 2012-10-12 16:36:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kada ta Stankunaite bus suimta ,nes visiems viskas aisku ,kad mergaite buvo tvirkinama .   ATSAKYTI
to-Rinkime... 2012-10-12 14:09:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ne GĖDA agituoti už save????

KĄ gero ir NEATLYGTINAI kitiems (ir kam?) PADARĖTE gyvenime?   ATSAKYTI
to-pensininkas 2012-10-12 14:05:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tu PATS esi keistas, jei nesigaudai elementariuose dalykuose.
Byla ne a.a. Ūdas prieš a.a. Kėdį, o bylą dėl Ūso galimos nusikalstamos (ar nenusikalstamos) veikos prieš
Deimantę Kėdytę, o ne prieš a.a. Kėdį.
A.a. Ūsą atstovauja artimieji ir jo advokatas, o Deimantei Kėdytei atstovauja vaikų teisių specialistė.a.a. Ūso
Kaltintojas-PROKURORAS.
MAŽIAU gerk ir suprasi viską :(

Tuo labiau-NEKOMENTUOK, jei nieko nesupranti.   ATSAKYTI
to-rinkime 2012-10-12 14:00:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-25
Tik VISIŠKI kvaili ar nesąžiningi gali būti ar likti (jei per patiklumą pakliuvo į šią partiją) šioje partijoje.

NEI vienas DK kandidatas negali būti renkamas į Seimą.
NEI vienas.
Tai mano nuomonė.
Ankščiau irgi BUVAU už VENCKIENĘ, BET AKYS atsimerkė.   ATSAKYTI
Opa 2012-10-12 13:56:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-30
MANAU, jog JOKIOS PĖDOFILIJOS čia nebuvo.
Tai Venckienės , Kėdžio sąskaitų suvėdinėjimas su nepaklususia Stankūnatę ir galimai Kauno nusikaltėliais - tarp jų -ir teisėsauga.
Kodėl tada šipolicininkė beveik METUS (taip buv rašoma komentatorių) NEATVYKSTa į Panevėžio teismą dėl teisėtumo (ar NEteisėtumo) tos pa-ymos išdavimo? Be to, kažkas rašė, jog jos advokatė pareiškia, jog ši tyrėja serga nepagydoma liga ir į teismą nebeatvyks niekados.

O pasirodo-sugebėjo atvykti.
KO bijoti sąžiningamžmogui?
Tokio laiko PAKAKO, kad PRIKURTI -kaip pasiteisinti.
APGAILĖTINI kėdžiai, Venckienė.

BEja, KĄ gina Venckienės vyras-A.Venckus?
Ne žymų Kauno nusikaltėlį (štariamą tai padarius) H.Daktarą?
Tai KAIP sčia su Venckų moralė?
Kažkas rašė, jog A.Venckus GINĖ ir kauno (Garliavos) pėdofilus.
Kaip čia su moralė štoje byloje?
PATYS muša, patys šaukia?

KAs dar gali balsuoti už Venckienę?
Ką Seime veiks KIRPĖJA Skučienė???
Venckienė, ATSAKYK.
Ar nori, kad Seime būtų dykaduonė, VISŲ išlaikoma? KUr tavo moralė, Venckienė?   ATSAKYTI
Rinkime tuos, kurie turi širdį 2012-10-12 11:49:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Irena Vasinauskaitė: Pažadu žmogiškumą. "Drąsos kelio“ kandidate LR Seimo rinkimuose Šiaulių „Saulės“ rinkimų apygardoje Nr. 24, kurią remia ir Lietuvos Sąrašas.
Viename susitikime su rinkėjais iš salės man atsiuntė tokį klausimą: „Ką Jūs galite pažadėti rinkėjams, kad išrinktų?“ Atsakiau – tik žmogiškumą. Patalpoje stojo mirtina tyla, kurią sudrumstė atskrieję žodžiai: „O ką tai reiškia?“ Esu drąsi moteris, bet tada nuostabą nustelbė baimė, nes akimirksniu suvokiau – skambūs žodžiai „žmogus yra vertybė“ – praranda, gal net jau prarado prasmę. Vidinis įtūžis smaugia pilietį, iš atminties ištrindamas istorinį tautos paveldą, pamatą, ant kurio turėtų būti statoma valstybė, ugdoma asmenybė, verta garbingos praeities, ramios dabarties, laimingos ateities… Žmonės įsileido pyktį, keršto troškimą, panieką silpnesniam, cinišką sukčiavimą, žiaurumą… ir jis suvešėjo, sulapojo… Dramatizuoju? Vadinasi, jūs nevažinėjate visuomeniniu transportu, o gatvėje jūsų nėra sustabdęs nepažįstamasis, prašantis apginti nuo valstybės tarnautojų savivalės.
Atmintin įstrigo „mikriuke“ girdėta pokalbio nuotrupa: „Sąžinė. O su kuo tai valgoma?“. Tuomet taip kalbėjo keleiviai apie sisteminę prievartą prieš mažą mergaitę, apie siaubingas patyčias iš jos senelių. Prisimenate? Ir tada, kai viena Garliavos įvykių liudininkė retoriškai paklausė, kur teisėjų sąžinė, išgirdome būtent tokį cinišką perklausimą…
Todėl ir teigiu, kad galiu pažadėti tik žmogiškumą. Vadinasi, niekada nebalsuosiu už nenaudingus piliečiams įstatymus, neužsimerksiu, jei matysiu korupcinius sandorius, neužsikimšiu ausų, jei girdėsiu dejuojantį… Žinau, kad sąžinė – ne patiekalas, ji BUDI. Jaučiu LIETUVĄ ir manau, kad jai skauda dėl kiekvieno prarasto piliečio: kalėjime, užsienyje, kapuose…
Daugiau skaityti eksperta.eu   ATSAKYTI
mama rokenrol 2012-10-12 13:46:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Būti valdžioje reiškia dirbti ir būti kompetetingu savo darbe, o pasvaigti apie žmoniškumus nebėra laiko. Jūs galite rašyti eilėraščius į laikraštį ir to užteks. Man gaila, kad daug žmonių Lietuvoje sudurnėjo dėl įvykių Garliavoje. O Vencienė savo karjerą baigs seime taip greitai kaip ir pradės, nes interpeliaciją jai tikrai įteiks.   
rasa 2012-10-12 11:34:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Sita "mama" verta mirties bausmes, uz tai ka padare su savo dukra   ATSAKYTI
Mama 2012-10-12 10:00:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pagarba. Tik tokie pareigūnai, kaip ši tyrėja verti aukščiausių apdovanojimų. Stiprybės Jums.    ATSAKYTI
Pagarba Rasai Kairienei 2012-10-11 23:33:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
lenkiu galva pries sia pareigune.   ATSAKYTI
ITT 2012-10-12 07:09:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Būtina platinti ir viešinti pasaulyje, kad apsišaukėliai disidentai, iš tikrųjų buvę KGB skundikai, toliau kaišioja pagalius į Lietuvos ratus, gindami banditus, žmogžudžius, jų talkininkus, stengiasi juos prastumti į Seimą ir valdžios struktūras. Būtina paženklinti paniekos ir gėdos žyme visus tariamus TIE-SOS ieškotojus, kurie iš tikrųjų tarnauja nusikalstamų grupuočių junginiams, daktarams, kėdžiams, Patackams, venckienės vadovaujamai gaujai ir kt. Daugiau skaitykite: www.teisėsaugospriedangoje Daktarai dangstosi tariama pedofilijos byla.   
tikiu mergaites parodymais 2012-10-11 23:30:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pagrindinėje ekspertų išvadoje akcentuojama, kad D. Kedžio ir L. Stankūnaitės dukra „gali teisingai suvokti faktines aplinkybes, [...] jai nenustatytas per didelis polinkis fantazuoti“. Daugybe ekspertiziu atlikta! Kiek dar sykiu tampys vaika?   ATSAKYTI
Niki 2012-10-11 22:54:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nustuokite juokinti visa pasauli ,
1) Kodiel iki siol niera pateikti kaltinimai Stankunaitei argi dar mazai iridymu ,?
2)tokiu atveju kodiel nesugrazinta mergaite teisietiems globiejams Neringai Venckienei kur is jos panaudojant brutalia jega buvo isilauztai i privacias valdas ir pagrobta mergaite ,ir dar dristama kaltinti nebutais dalykais Ponia Venckiene
3) Kodiel Venckiene kaltinima buktai jos brolio zudynemis ,jug tai neirodyta ,o jei neirodyta tai kodiel smeizizma nebutais dalykais ,
5) tai kodielPoniai Venckienei daromas visapusiskas smeizimas per teismus bei pchichologinis traumavimas
6) kada pagaliau bus atstatytas teisingumas kad zmonies galietu tikieti teismu temide .o gsl veda prie to ksd teisybes reikis jieskoti sukur demokratinieje valstybeje tas nepriimtina
Kiek gi galima juokinti ir garsinti visa pasauky,ar ne geda pagaliau pradedant prezidente ,teismu nusikalstama biurokratija ir baibiant valstybes tarnautojais bei policija ,susidaro ispudis kad valdzia tarnauja klanui bet be liaudziai ,susimastykitepagaliau !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAV pil,Niki   ATSAKYTI
ITT 2012-10-12 07:09:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Būtina platinti ir viešinti pasaulyje, kad apsišaukėliai disidentai, iš tikrųjų buvę KGB skundikai, toliau kaišioja pagalius į Lietuvos ratus, gindami banditus, žmogžudžius, jų talkininkus, stengiasi juos prastumti į Seimą ir valdžios struktūras. Būtina paženklinti paniekos ir gėdos žyme visus tariamus TIE-SOS ieškotojus, kurie iš tikrųjų tarnauja nusikalstamų grupuočių junginiams, daktarams, kėdžiams, Patackams, venckienės vadovaujamai gaujai ir kt. Daugiau skaitykite: www.teisėsaugospriedangoje Daktarai dangstosi tariama pedofilijos byla.   
00000 2012-10-11 21:16:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
sikna dega usiene vagiems kepure dega o jai su pedofilu gyventi gera buvo ,ojojoj kokia zvaigzde stanke pasidare,kosmaras tikra teiseja,pasidarius turbut baige teise saugojamame bute,pedofilu isperos!!!!   ATSAKYTI
Košmaras kažkoks 2012-10-12 11:48:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taigi Nekrorošiaus svajonė, kad ji taptų teisės studente. Įsivaizduojat kas laukia Lietuvos.  
valerija 2012-10-11 21:11:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Norit tiesos, rinkit padorius zmones i seima. Venskiene tiek iskentejusi ir nenusileidzianti klanui, tikrai yra verta buti seime. Perskaitykit Laisvam Laikrastyje interviu su Degutiene ir suprasite kad tikrai reikia valyti seima, dauguma ten pakabinti, prisidirbe ir santazuojami VSD. Bijo, nes yra prisidirbe, ar gali jie valdyti Lietuva. Kiti tyli, saugo savo silta vieta ir privilegijas. Lietuvai reikia geru teisininku kad butu priimami istatymai, atstatytas teisingumas. Venskiene puikiai zino teise, Lietuvos Konstitucija, nera susirisusi su kysininku klanu, tokiu stipriu ir saziningu zmoniu reikia Lietuvai. Kedainiu kniazius jums demokratijos ir teisingumo neatnes, ju programoje numatytas ,,galvu kapojimas,, be teismo, garantuoju bus nukreiptas pries tuos kurie nori teisingos Lietuvos. Pirmas kandidatas ,,giljotinos,, turetu stoveti Viktoras ir visa eile tu kurie ,,sukure,, tai ka dabar turime. Balsuokit uz naujas partijas, pavienius kandidatus.   ATSAKYTI
Danute 2012-10-11 21:03:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
As nebetikiu,kad mergaite kazka dar prisimins,nes ji jau apdorota vaistais,bet tiems visiem antzmogiams bus dar vienas teismas,tai Auksciausiojio teismas,ten nebus kur jiems dinkt,kai velniukai su sakemis prades aplink kadriliu sokt....   ATSAKYTI
Nu jo 2012-10-11 20:30:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Man keista, kodėl senis Ūsas šitaip nesidrąsko, siekdamas išsiaiškinti, kas užvertė jo sūnelį. Bet jam svarbiau - kur buvo įprasmintas jo sūnelio pimpalas...   ATSAKYTI
Gaisrinė, gaisrininkai, priešgaisrinė gelbėjimo stotis (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Šeštadienio popietę Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad 12.21 val. skubios pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Fabijoniškių g. ...
Nauji policijos automobiliai (nuotr. Gedimino BALČIŪNO)
Alytaus rajone esančiame Kaniūkų kaime sustabdyta ne tarnybos metu neblaivus vairavęs Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus ...
Neris (nuotr. Fotodiena.lt)
Neryje – kraupus radinys 2018.11.17 10:21
Vilniuje, Neries upėje iš vandens ištrauktas nenustatytos tapatybės apie 60-70 metų amžiaus vyro lavonas be išorinių smurto požymių. Policijos departamento duomenimis, vyro ...
Išgertuvės Zarasuose baigėsi mirtimi (nuotr. 123rf.com)
Šeštadienio naktį, 2 val. 57 min. Zarasuose rastas vyro kūnas, praneša Policijos departamentas. 1952 m. gimusio vyro lavonas aptiktas su smurto žymėmis galvos ...
Vilniuje taksi paslaugų teikėjas sukėlė avariją nuotr. Broniaus Jablonsko
Penktadienį prieš vidurnaktį taksi paslaugas teikiantis pavėžėjas Vilniaus centre sukėlė didelę avariją. Apdaužyti trys automobiliai. Mindaugo gatvėje „Toyota Prius“ rėžėsi į ...
REKLAMA

Top Video

Dovilė Šakalienė sulaukė grasinimų: kreipėsi į prokuratūrą
DABAR RODOMA
Dovilė Šakalienė sulaukė grasinimų: kreipėsi į prokuratūrą
DABAR RODOMA
Vaikus atgavusi Egė Kručinskienė: „Vaikai labai pasikeitę“
DABAR RODOMA
Užplūdo skambučiai iš Mozambiko
DABAR RODOMA
Nufilmavo beširdišką Alytaus vairuotojo poelgį – partrenkęs šunį nesustojo
DABAR RODOMA
Naujas skandalas Kaune: po auklėtojos skundo šeima neteko vaiko
DABAR RODOMA
Klaipėdos soduose – trijų lavonų kūnai
DABAR RODOMA
Baltasis ar rudasis: kokį cukrų rekomenduoja dietologė?
DABAR RODOMA
Vairuotojų galvos skausmas – senos padangos: kur atsikratyti
DABAR RODOMA
Žmonės susiėmę už galvų: laidoja kaip per karą
DABAR RODOMA
Pravirkusi R. Šakalytė-Jakovleva peikė valstybės institucijas ir atsiprašė žiūrovų


TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų