Paulius Subačius ir Mantas Adomėnas - europinių fondų „melžėjai\"? (ELTA nuotr.)

Paulius Subačius ir Mantas Adomėnas - europinių fondų „melžėjai\"? (ELTA nuotr.)

Dalis mūsų politikų ir visuomenės veikėjų, kurie nešioja liberalų ir net dvasingųjų Romos katalikų skiriamuosius ženklus, būtų puikiai pritapę prie sovietinio komjaunimo.

Mokėti įtaigiai kalbėti, susigaudyti tarp vyraujančios mados, sugebėti prisitaikyti prie įsigalėjusios pasaulėžiūros, neišsišokti ir nepriekaištingai „apsiforminus“ gerai ir pasiturinčiai gyventi netoli nuo valdžios. Tokie buvo sovietų komjaunuolių siekiai ir vertybės.

Keičiantis santvarkoms vertybės nelabai kinta. Lietuvos katalikų mokslo akademijos (LKMA) prezidentas Paulius Subačius ir jo veiklos partneris, Seimo narys Mantas Adomėnas, Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Politikos komitete posėdžiaująs su profesoriumi Vytautu Landsbergiu – kaip iš akies traukti dabartinių laikų „komjaunuolių“ pavyzdžiai.

REKLAMA

Komitetai ir formalumai

Liberalų Sąjūdžio pažibos Gintaro Steponavičiaus vadovaujama Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) yra sudariusi penkis komitetus projektams vadovauti, kuriems skiriamos Europos Sąjungos (ES) ir Lietuvos valstybinės lėšos. Dviem jų, kaip „Balsas.lt savaitei“ pats pripažino, priklauso LKMA dabartinis valdybos pirmininkas P. Subačius.

Ponas P. Subačius kalba apie savo vaidmenį paskirstant bent pusantro milijono litų. „Jūs painiojate, orientuodamiesi pagal įgyvendinamas priemones. Yra sudaryti penki komitetai, o tame, apie kurį jūs klausiate, nesu narys. Dabar negalėčiau atsakyti, ar dalyvavau jo posėdyje, kai buvo sprendžiamas klausimas. Nepamenu, ar ten kalbėjau. Ten, beje, dalyvauja ir visuomeninės organizacijos, ir šiaip žmonės, nes posėdžiai nėra uždari“, – sakė jis.

P. Subačius teigia tiksliai žinąs tik tiek, kad dviem atvejais, kai interesai galėjo būti supainioti – nusišalino nuo balsavimo viename komitetų. Mokėti posėdžiauti ir išsisukti prisidengiant formalumais ir kolektyvine atsakomybe – komjaunuoliškas privalumas, neišdylantis net laikui bėgant.

ŠMM "Balsas.lt" atsiųstame atsakyme nurodo, jog komitetui, kuris sprendė, ar skirti europines lėšas, vadovavo ŠMM viceministrė Nerija Putinaitė, jos pavaduotoju buvo paskirtas  P. Subačius. Tiesa, jis, kaip pažymima ŠMM atsakyme, iš tiesų reikiamu momentu, viename iš svarstymų, ėmė ir nusišalino. Nė vienas komiteto narys, sprendžiant europinių pinigų dalybas LKMA nesusilaikė ir nebalsavo prieš.

REKLAMA

Pasiklausius P. Subačiaus aiškinimų, verta prisiminti, kad jau anksčiau žiniasklaidai panašiai kalbėjo M. Adomėnas, pats nežinantis ir visuomenei aiškiai negalintis papasakoti, yra jis ar nėra Demokratinės politikos instituto (DPI), tapusio „atsitiktiniu“ LKMA verslo partneriu, prezidentas, kai iškilo švelnia korupcija ar bent jau nesuderintais viešaisiais bei privačiaisiais interesais kvepiantis aukštųjų mokyklų reitingavimo klausimas. Žiniasklaida jau paviešino, kad aname projekte LKMA ir DPI vadovai partneriais per ŠMM tapo neva visiškai atsitiktinai. Pasirodo, atsitiktinumų daugėja. Formaliąją jų pusę „Balsas.lt savaitei“ žada patikslinti kiek sutrikęs ŠMM komunikacijos skyrius, bet kai kas jau yra vieša paslaptis.

Projektai – paukščių kalba

Pasirodo, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT), bet ne TS-LKD priežiūros komiteto dėmesio sulaukęs sumanymas už milijoną litų per metus nustatinėti skirtumus tarp Vilniaus ir Šiaulių universitetų, nėra vienintelis įtartinas atvejis.

Jau minėjome, kad P. Subačių kalbinome dėl jo vaidmens ES skirstant struktūrinių fondų lėšas. Projektai ir temos, kuriems skiriami pinigai, surašyti labai sudėtinga paukščių kalba. Pavyzdžiui: „Veiksmų programa: žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programa; Veiksmų programos prioritetas: tyrėjų gebėjimo stiprinimas.“ Toliau – dar porą eiliniam lietuviui sunkiai įkandamų sąvokų ir vienas daug lengviau suprantamas sutapimas: ŠMM atrinko projektą, kurio vykdytojas yra Lietuvos mokslų akademija, o partneris – ta pati LKMA, vadovaujama ŠMM oficialaus konsultanto P. Subačiaus, kuris neprisimena, ar dalyvavo kokiame nors posėdyje, kai apie tai buvo svarstoma. Tačiau tai, galbūt, smulkmena, juk ministerija savo konsultanto vadovaujamai įstaigai skiria tik 1 384 074,52 litų.

REKLAMA

Krikštatėviai ir sūnūs

Viskas gali tiesiog sutapti – P. Subačius oficialiai konsultuoja G. Steponavičiaus vadovaujamą ŠMM ir bendradarbiauja su M. Adomėno DPI, kuris laimi ministerijos konkursą neaiškiai apibrėžtam universitetų reitinguoti. O ar gali sutapti vėl? Pasirodo, taip. Yra ir daugiau sutapimų.

Ženkli katalikiškos ir labai akademiškos LKMA narių dalis bendradarbiauja su „Naujojo židinio-Aidų“ redakcija, daugelį metų dosniai šelpiama Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo. P. Subačius ir M. Adomėnas čia irgi kartu. Atsitiktinai ar neatsitiktinai?

M. Adomėnas juokiasi, kai jį pavadina „akademinės mafijai“ priklausančiu žmogumi. „Kokia čia mafija. Nejau negali žmogus turėti krikštatėvio (Vytautas Ališauskas – „Naujojo židinio“ buvusi galva, dabartinis ambasadorius prieš Šventojo sosto, yra M. Adomėno krikštatėvis – red. past.). Su P. Subačiumi taip pat nesame draugai, tik kolegos“, – aiškina politikas.

Galima M. Adomėno svarstymus pratęsti – krikštatėvių kartais netgi reikia. Antai tas pats P. Subačius kartu su advokate Renata Beržanskiene tapo ministro G. Steponavičiaus dukters Urtės krikštatėviais. Viena redakcija, viena akademija, vienas biudžetas, vienas ir tas pats kryžius...

Pridėjus prie to P. Subačiaus komjaunuolišką praeitį, kuri irgi niekam nėra paslaptis, gauname kažką panašaus į anų laikų komjaunuolių būrelį. Ir lyg tyčia greta milijoninių sumų. Beje, buvusi politinė biografija nėra tokia svarbi – sakoma, kad buvęs komunistų vadas velionis Algirdas Mykolas Brazauskas slapta tuokėsi bažnyčioje. Jaunieji jo pasekėjai, pasirinkę kitas partijas arba visuomenines organizacijas, gali atkirsti, kad širdyje visuomet tikėjo Dievą.

REKLAMA

Patriarchas priekaištų neturi

Skandalai dėl galimai neskaidriai laimėtų valdžios administruotų konkursų – lyg ir smūgis TS-LKD reputacijai. Tačiau įtakingo konservatoriaus krikdemo M. Adomėno neskuba smerkti nei partijos lyderis Andrius Kubilius, nei TS-LKD patriarchas profesorius V. Landsbergis. Tiesa, ne paslaptis, kad pastarojo globa M. Adomėną ir iškėlė į TS-LKD viršūnę.

Tad neatsitiktinai M. Adomėnas yra visiškai ramus ir užtikrintas: „Kuo greičiau STT viską ištirs, tuo geriau. Tuomet paaiškės, kad čia nieko nėra, nes iš tiesų nieko nėra.“

TS-LKD lyderiai apie M. Adomėną nėra pasakę nė vieno blogo žodžio, o partijos viduje, kas turėtų būti įprasta, nė nepradėtas tyrimas dėl M. Adomėno galimų neskaidrių ryšių ir nusikaltimų. Skandalo herojus „Balsas.lt savaitei“ išsitaria: partijos lyderiai į šią istoriją (kaip ir jis pats) numojo ranka. Jis neneigė apie tai kalbėjęsis su premjeru A. Kubiliumi: „Tačiau, atvirai kalbant, barti tikrai negavau. V. Landsbergio taip pat dar nemačiau. Manau, jei jis turėtų ką pasakyti, jau būtų davęs ženklą“, – ramiai aiškina politikas.

Būti jaukioje vyresniųjų partijos brolių užuovėjoje, neprieštarauti jų priesakams ir tikėtis, kad tau bus leista neprisiminti, kuriame komitete buvai ir ką kalbėjai, – svarbus įgūdis. Sakytume, komjaunuoliškas.

TIK FAKTAI:

LKMA Mantas Adomėnas dar 2009 metų kovo mėnesį oficialiai reikalavo skirti valstybės finansavimą, įrašant atitinkamą punktą į Mokslo ir studijų įstatymo naują redakciją.

REKLAMA

M. Adomėno ir jo bendražygių veikla susidomėti buvo priversta ir Generalinė prokuratūra, STT. Išsiaiškinti, ar M. Adomėno veikloje nėra korupcijos požymių, prašė visuomenininkai, kai kurie Seimo nariai, tad Generalinė prokuratūra buvo priversta šia istorija pasidomėti – STT prokurorų prašymu aiškinasi, ar M. Adomėno veikloje nėra korupcijos požymių.

Ar ŠMM ir DPI konkursas dėl Lietuvos universitetų reitingų skaidrus, aiškinasi jau dvi savaites. Kaip „Balsas.lt“ informavo STT atstovė spaudai, institucija savo verdiktą žada pateikti liepos pabaigoje.

„Paryžiuje jis perka skrybėles, Londone ar Kembridže – knygas ar mažas kišenines nosinaites, parkerio rašalą – Venecijoje, o cigarus – Romoje ar Neapolyje. Tokių skrybėlių, cigarų ar ypatingo rašalo Lietuvoje docentas paprasčiausiai neranda...“, – tai tik keletas Kembridžo daktaro M. Adomėno portreto potėpių, spaudoje aprašytų dar 2007-aisiais.

Elegantiški kostiumai ir išskirtiniai kaklaryšiai, šampanas ryte, aštuntojo dešimtmečio ryškus raudonas „Marcedes-Benz“ kabrioletas – M. Adomėnas visąlaik siekia būti išskirtinis. Jis – taip pat ir vertėjas, regis, mėgstantis antikinius tekstus apie vyrų draugystę. Jų galime rasti M. Adomėno tinklalapyje.

Naujausioje turto deklaracijoje už 2008 metus M. Adomėnas nurodo valdąs kiek daugiau nei 1 mln. litų vertės turtą, yra susitaupęs beveik 100 tūkstančių. Jo žmona Viktorija – taip pat milijonierė, valdanti turto už beveik 1,5 mln. litų, turinti 36 tūkst. litų santaupų. Tiesa, Adomėnų pečius vis dar slegia kiek daugiau nei 1 mln. litų siekianti paskola būstui. Sudėjus išeina beveik tiek pat, kiek DPI su partneriais gaus už universitetų reitingus.

REKLAMA

Vienintelis Seime dirbantis Kembridžo daktaras sako, kad jo turtais stebėtis neverta: „Nepamirškite, kad aš aštuonerius metus gyvenau ir dirbau Jungtinėje Karalystėje, buvau Kembridžo dėstytojas ir gavau atlyginimą. Prieš krizę ir aš, ir žmona labai brangiai pardavėme butus, kurie buvo senamiestyje.“

Projektų atrankos komitetas sudarytas remiantis 2010 m. vasario 4 d. ŠMM ministro įsakymu Nr. V-172 „Dėl Tyrėjų karjeros programos projektų atrankos komiteto sudarymo“

1. Komiteto nariai:

Nerija Putinaitė – švietimo ir mokslo viceministrė, Komiteto pirmininkė;

Paulius Subačius – švietimo ir mokslo ministro visuomeninis konsultantas, Komiteto pirmininkės pavaduotojas;

Albetras Žalys – Švietimo ir mokslo ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų depratamento direktorius;

Aurimas Morkūnas – Švietimo ir mokslo ministerijos Europos Sąjungos paramos koordinavimo departamento direktorius. (Gražina Rupeikaitė, ŠMM Europos Sąjungos paramos koordinavimo departamento Europos Sąjungos paramos valdymo skyriaus vedėja, pavaduojanti Aurimą Morkūną).

Mili
2010-07-20 09:30:06
Gerai čia :)) net nesitikėjau tokio straipsnio :)))
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Eglė 2018-09-22 12:29:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kandžiojamės lietuviškai :( pamenu Paulių mokykloje. Jis visada buvo kitoks ir džiaugiuos tuo ką jis daro dabar, ką kalba. O mes dauguma buvom komjaunuoliais, vieni pogrindiniai, kiti kažko norintys pasiekti, treti nebuvom komjaunuoliai ir neturėjom galimybių siekti savo tikslų... kurie nebūtinai būtų kenkiantys visuomenei   ATSAKYTI
Valentinas 2013-10-28 15:01:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tiksliau konjaunuoliai...   ATSAKYTI
purksis 2012-02-06 00:36:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dėkingoje širdyje visuomet yra vasara
   ATSAKYTI
Tomas Čyvas 2010-07-20 13:03:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ir katram iškrausčiau? :)   ATSAKYTI
Mili 2010-07-20 09:30:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerai čia :)) net nesitikėjau tokio straipsnio :)))   ATSAKYTI
asd 2010-07-20 08:58:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
oj koks dievobaimiškumas.. siaubas. subačius yra *** su visom lietuviškom interpretacijom kas po žvaigždučių galėtų būti   ATSAKYTI
wre 2010-07-20 08:28:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai taip ir yr Subačius ir Adomėnas tikrieji komjaunuoliai, o ypatingai konservatoriai tai buvę komunistai.   ATSAKYTI
oi 2010-07-19 23:22:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prasivardžiuoja taip pat tur bt komjaunuoliia. Tokie straipsniai tik pyktį autoriams nukreipia. paprasčiausia nepadoru taip rašinėti   ATSAKYTI
Šiaip sau 2010-07-19 22:59:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar čia tas pats Čyvas, kuris studijų metais kraustydavo kursiokų kišenes, kad galėtų alaus dasipirkti?   ATSAKYTI
o 2010-07-19 22:19:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dievų miške aprašomas konclagerio komendantas irgi buvo neblogas papunia, pats kalinių nemušdavo. Ten vienas sėdėjo lageryje, kuiris iš profesijos buvo siuvėjas (ne daktaras, ties), o iš pašaukimo vagis :)

Paška Subačiukas yra taokis pats Dariukas Jurgelevičiukas: lapatuoti 1988 į mitingą, paskui Marčiulionį, Amerikos smerkti.... Puikus kelias Kristaus linkui :)
   ATSAKYTI
puolantiems autorius 2010-07-19 22:16:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nurimkite, vaikai. Čyvas su Argustu tiesiog nepatingėjo pasikalbėti su Paškos bendramoksliais. O ir atrasti dar vieną, be DPI neva gaminsiamų reitingų, projektą milijoninį. O jūs tik lojate "kaip blogai parašė" :)   ATSAKYTI
to :) 2010-07-19 21:57:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pasiklausinėk VU filologyne. Čyvas, matyt, nepatingėjo.   ATSAKYTI
k 2010-07-19 21:55:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kovą prieš religiją kovoja išvesrstaskūriai subačiai. Čyvas buvo vienas iš tų, katrie užsistojo bažnyčią nuo AMB šutvės.   ATSAKYTI
Tomas Čyvas 2010-07-19 21:53:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Neparašiau to, apie ką neturiu informacijos. Ir nesugalvojau to, kas neišgalvojama. Ant kelių atsiprašau :)   ATSAKYTI
Meluoji 2010-07-19 21:52:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Straipsnyje nauja informacija apie nauj1 "sutapimą" ėdant fondų pinigus. skaityti nemokate?    ATSAKYTI
B. 2010-07-19 21:50:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Rašliavos turinys ir stilius perša mintį, kad patys autoriai buvo ar galėtų būti aktyviais komjanuoliais. Mentalitetas tai komjanuoliškas...   ATSAKYTI
ha 2010-07-19 20:39:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Stiopos reformų pabaisos...   ATSAKYTI
pusamžis 2010-07-19 20:35:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
keistas tas berniukas justinas. Kaip suprantu, čia tas pats, kur Bernardinų Giedrę užpuolė. Jam iki jos mąstymo plaukt ir plaukt. keista, kad Čyvas po šita rašliava pasirašė. Subačius iš tiesų labai nemalonus tipas, jis atrodo, kaip Golumas, tik ką nukandęs hobitui pirštą. Tikiu, ką rašo jo bendrakursiai, jis garsėjo kaip aktyvistas komjaunuolis, taip. Tokie tipai mokinių dantis mokyklose tikrindavo Kalėdų dieną, ar nėra aguonų tardpudančiuose, o paskui pavirto aršiais katalikais...Kaip pagyvenęs žmogus, tokių irgi esu matęs. O pats rašinėlis... Tas Justinas, iš jo rašliavėlių aišku, irgi būtų buvęs komjaunuolis aktyvistas, susireikšminęs šeškiukas skundikas. Panašus į Subačių. Visokių pliotkų prirašyta, užuominėlių. Kad ir dėl skrybėlių - o kur jų nusipirkti, jei pas mus tinkamų nėra? Mano galva irgi nemaža, kaip ir to Kembridžo daktaro, - niekur neradau tinkamo galvos apdangalo, tik Vokietijoje ir Anglijoje. Net ir skrybėles siuvančių ar veliančių padoriai nėra Lietuvoje. Moterys dar kokią megztą beretę gali nusiraizgyti, o vyriškiui tenka ieškoti padorios skrybėlės. Ten - yra. ir dėl rašalo - yra dalykų, kuriems atlikti - piešti ar pasirašyti – tinka tik Venecijoje pirktas rašalas, taip. Bet ne kiekvienam tušinuku kraigaliojančiams tą suprasti. Dėl DPI santykių su Adomėnu nežinau, bet jei ŠMM paskelnė konkursą ir jo rezultatus, ŠMM ir atsako. Kiek į jų renginius - diskusijas, konferencijas vaikščiojau, labai patiko. Nėra daug pas mus žmonių, kurie stimuliuotų intelektualines diskusijas. O Adomėno kelios paskaitos, kurias girdėjau, ir jo vedama - diskusija būdavo labai įdomūs, nevienareikšmiški ir šiaip su cinkeliu. Beje, diskusijoje, kurią stebėjau, dalyvavo Subačius, tai gan pagiežingas tipas pasirodė. Savo tuštybę demonstruojantis.   ATSAKYTI
G.N.-A. 2018-06-22 10:57:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Apie Paulių Subačių daug kas taip iš filologų kalbėdavo jau seniai, kai jis tapo Katalikų mokslų akademijos vadu, kai diktavo katedrų griovimui ( atsiprašau – reformavimui...:)), o Mantą Adomėną, grįžusi po Keimbridžų, girdėjau kalbininkams Seime kalbantį labai miglotai. ..Gal buvo nepasiruošęs, gal neišmiegojęs, bet vaizdas buvo apgailėtinas. Visada stebėdavausi, kaip jis suderina savo liberalumą gyvybiniais klausimais su
partijos, kuriai atstovauja, krikščioniškosiomis ištakomis...Matyt, gabus, jei „suderino" tiek laiko...  
2 2010-07-19 19:48:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
dzastinizmas- tai tokia asmens iskrypimo forma, kai ant nesusiformavusio stuburo yra uzkraunamas nepakeliamas pasiputimo balionas :)   ATSAKYTI
Joooo 2010-07-19 19:31:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
geras rašinėlis apie tarybinį komjaunimą – Lietuvos katalikų bažnyčios placdarmą ir avangardą... cha cha cha...   ATSAKYTI
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Vilniaus teisme – įtakingų teisininkų su antrankiais antplūdis
DABAR RODOMA
Vilniaus teisme – įtakingų teisininkų su antrankiais antplūdis
DABAR RODOMA
Panevėžietis pasakoja, kaip užsikrėtė reta liga: paragavo maisto iš turgaus
DABAR RODOMA
Kauno darželyje – infekcijos protrūkis: tėvai siunčia perspėjimą
DABAR RODOMA
Kandidatas į Šiaulių merus atskleidė, kodėl padegtas jo automobilis
DABAR RODOMA
Žmonių trūkumas verčia darbavius nertis iš kailio – didins atlyginimus
DABAR RODOMA
Garsiam Lietuvos treneriui – sunkūs kaltinamai seksualiniu priekabiavimu
DABAR RODOMA
Medikams neprisiskambino 1,5 val., bet už tai gavo 40 eurų sąskaitą
DABAR RODOMA
Vaikai iš tėvų Lietuvoje imami be reikalo?
DABAR RODOMA
Už negimusius vaikus tenka mokėti kelioms kartoms – dabar po 360 eurų per metus
DABAR RODOMA
Neįprasta Kupiškio pareigūnų misija – gelbėjo apgirtusį stirniuką
REKLAMA
Aukščiausiojo Teismo teisėjas Egidijus Laužikas (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Lietuvos teisėsauga ketvirtadienį tęsė aktyvius veiksmus rezonansinėje teisėjų kyšininkavimo byloje. BNS pateikia svarbiausius dienos įvykius. Įtarimai Druskininkų merui ...
Klaipėdoje BMW vairuotojas partrenkė 3 merginas
Ketvirtadienį Klaipėdoje BMW automobilis partrenkė 3 meginas. Kaip skelbiama socialinėje „Reidas TV“ paskyroje, incidentas nutiko Liepų gatvėje. Čia automobilio BMW ...
Gyvybės langelis Vilniuje (123rf.com ir Fotodiena.lt nuotr.)
Pirmasis gyvybės langelis Vilniuje netrukus minės dešimtmetį. Idėjos iniciatoriai giriasi išsaugoję šešiasdešimt šešis naujagimius, esą nereikalingi vaikai būtų nužudyti, ...
Henrichas Jaglinskis (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienio vakarą dešimčiai parų leido suimti dar du teisėjus – Vilniaus apygardos teismo teisėją Henrichą Jaglinskį ir Apeliacinio teismo ...
Gitanas Nausėda (nuotr. Fotodiena.lt)
Prezidento posto siekiantis ekonomistas Gitanas Nausėda ketvirtadienį pristatė savo rinkimų programos nuostatas. Jei pavyktų laimėti prezidento rinkimus, G. Nausėda daugiausiai ...
REKLAMA

Top Video

Vilniaus teisme – įtakingų teisininkų su antrankiais antplūdis
DABAR RODOMA
Vilniaus teisme – įtakingų teisininkų su antrankiais antplūdis
DABAR RODOMA
Panevėžietis pasakoja, kaip užsikrėtė reta liga: paragavo maisto iš turgaus
DABAR RODOMA
Kauno darželyje – infekcijos protrūkis: tėvai siunčia perspėjimą
DABAR RODOMA
Kandidatas į Šiaulių merus atskleidė, kodėl padegtas jo automobilis
DABAR RODOMA
Žmonių trūkumas verčia darbavius nertis iš kailio – didins atlyginimus
DABAR RODOMA
Garsiam Lietuvos treneriui – sunkūs kaltinamai seksualiniu priekabiavimu
DABAR RODOMA
Medikams neprisiskambino 1,5 val., bet už tai gavo 40 eurų sąskaitą
DABAR RODOMA
Vaikai iš tėvų Lietuvoje imami be reikalo?
DABAR RODOMA
Už negimusius vaikus tenka mokėti kelioms kartoms – dabar po 360 eurų per metus
DABAR RODOMA
Neįprasta Kupiškio pareigūnų misija – gelbėjo apgirtusį stirniuką

TELEVIZIJA

 


×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų