mantas adomėnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mantas adomėnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mantas adomėnas“.

VSD pranešėjo istoriją tirianti Seimo komisija ketina apklausti Skuodį, URM viceministrus

Pirmadienį Seimo laikinoji komisija, nagrinėjanti Valstybės saugumo departamento (VSD) pranešėjo istoriją, ketina apklausti dar tris liudytojus – sankcijų Baltarusijai įvedimą kuravusius buvusį užsienio reikalų viceministrą Mantą Adomėną bei šiuo metu viceministro pareigas einantį Egidijų Meilūną, taip pat susisiekimo ministrą Marių Skuodį.
Aktualijos 2024-02-12

Mantui Adomėnui už vairavimą neblaiviam skirta 800 eurų bauda, pusmečiui atimta teisė vairuoti

Buvusiam užsienio reikalų viceministrui Mantui Adomėnui už vairavimą neblaiviam skirta 800 eurų bauda, taip pat pusmečiui atimta teisė vairuoti. Buvusiam politikui taip pat pritaikytas draudimas metus vairuoti transporto priemones, kuriose neįrengtas antialkoholinis variklio užraktas. Šias administracinės nuobaudas antradienį M. Adomėnui skyrė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Administracinių nusižengimų bylų nagrinėjimo skyrius.

Landsbergis pasirašė Adomėno prašymą trauktis iš viceministrų

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis pasirašė Manto Adomėno prašymą atleisti iš viceministro pareigų dėl vairavimo neblaiviam. Pirmadienis yra paskutinė jo darbo diena, BNS sakė ministro atstovė Paulina Levickytė. Kaip skelbta anksčiau, sritis, už kurias jis buvo atsakingas ministerijoje, perims kiti viceministrai. Apie tai, jog buvo sustabdytas neblaivus, prieš savaitę savo „Facebook“ paskyroje informavo pats politikas.

Iš pareigų besitraukiantis Adomėnas dirbs iki kitos savaitės

Dėl vairavimo neblaiviam iš pareigų besitraukiantis užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas dirbs iki kitos savaitės, per tą laiką perduos darbus kitiems viceministrams. Kaip BNS informavo užsienio reikalų ministro atstovė Paulina Levickytė, pareiškimą dėl atsistatydinimo M. Adomėnas pateikė pirmadienį, jį šiuo metu atostogaujantis ministras Gabrielius Landsbergis pasirašys kitą savaitę grįžęs į darbą.
Aktualijos 2023-08-14

Adomėnas traukiasi iš viceministro pareigų: „Padariau didelę ir neatleistiną klaidą“

Užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas pranešė vairavęs neblaivus. Dėl šios padarytos klaidos jis traukiasi iš užsienio reikalų viceministro posto. Apie pasitraukimą jis pranešė feisbuke.  „Padariau didelę ir neatleistiną klaidą – vairavau neblaivus. Todėl traukiuosi iš užsienio reikalų viceministro pareigų.

Mantas Adomėnas: prisidengdama kova su terorizmu Afrikoje, Rusija kišasi į valstybių reikalus

Užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas sako, kad Rusija manipuliuoja  savo vaidmeniu Afrikoje neva remiant kovą su terorizmu, nes taip ji bando pasinaudot situacija ir kišasi į valstybių vidaus reikalus. „Mes matome Rusijos bandymus pasinaudoti situacija Afrikoje.
Aktualijos 2023-06-08

Mantas Adomėnas sveikina į luomą grąžintus stačiatikių kunigus su „nepaprasta pergale“

Užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas penktadienį pasveikino Lietuvos stačiatikių dvasininkus su „nepaprasta pergale“ prieš juos iš kunigų luomo pašalinusią Maskvos patriarchatus pavaldžią Lietuvos stačiatikių bažnyčią, Konstantinopolio patriarchatui patenkinus jų apeliaciją.
Aktualijos 2023-02-17

Pamatęs, ką Gabrielius Landsbergis padarė, politologas rėžė: „Tai Lietuvos diplomatijos vaikiškumo ženklas“

Lietuvos užsienio politika tapo pastebima pasaulyje, todėl ji aktyviai aptarinėjama ir šalies viduje. Užsienio politikos veiksmais paprastai siekiama padidinti valstybės saugumą, sustiprinti šalies diplomatinę ir ekonominę galią, suburti kuo daugiau sąjungininkų ir draugų. Bet Lietuvos taktika buvo kiek kitokia. Kaip straipsnyje „Apie silpnųjų stiprybę.

Adomėnas apie Vyšniausko koncertą Minske: tai amoralu

Lietuvos operos solisto Vaido Vyšniausko sprendimas koncertuoti Minske yra amoralus, sako užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas. Renginio skirto įkalintam žmogaus teisių gynėjui, Nobelio taikos laureatui Alesiui Bialiackiui ir kitiems Aliaksandro Lukašenkos režimo Baltarusijos politiniams kaliniams metu viceministras teigė, jog keliauti koncertuoti šiam režimui yra nepateisinama.

Sprendimai dėl Lobodos piktina organizatorius: „Jei Galkinas pravažiavo, tai turbūt ir Loboda gali pravažiuoti“

Populiarios Rusijoje ukrainiečių kilmės atlikėjos Svetlanos Lobodos koncertai Lietuvoje pakibo ant plauko. Dar vakar Užsienio reikalų ministerija paskelbė įtraukianti šią atlikėją į nepageidaujamų Lietuvoje asmenų sąrašą, mat ji Rusijoje jau po Krymo aneksijos dalyvavo režimą šlovinančiuose koncertuose. Dabar pozicija keičiasi. Dėl to koncertų organizatoriai sustabdė prekybą bilietais į dainininkės pasirodymus.
Aktualijos 2022-11-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų