Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
23
Anastasia Pokreshchuk (nuotr. Instagram)

30-metė ukrainietė Anastasia Pokreshchuk socialiniame tinkle susikrovė daugiau nei 200 000 gerbėjų dėl neįprastų veido procedūrų. Moteris tvirtina, kad ji turi didžiausius skruostus visame pasaulyje, suformuotus užpildais ir injekcijomis.

REKLAMA

Išties neįprastos išvaizdos ukrainietė tvirtina, kad pirmą kartą skruostų užpildus pabandė prieš ketverius metus ir nebegalėjo sustoti. Dabar ji jau nebegali suskaičiuoti, kiek kartų keitėsi jos veido formos ir kiek kartų buvo leidžiami užpildai.

„Jūs, kaip ir daugelis, turbūt galvosite, kad jie yra gerokai per dideli, bet man jie dar per maži. Aš mėgstu savo išraiškingus skruostus. Manau, netrukus juos teks vėl paformuoti. Žinote, dabar aš save tiesiog įsimylėjusi“, - apie savo neįprastą išvaizdą kalbėjo Anastasia.

Tiesa, skruostai, tik dalis veido procedūrų, kurias itin pamėgo moteris. Ji taip pat putlinosi lūpas, iš naujo formavo ir kėlė lūpų kampučius. Kas keletą mėnesių jai leidžiamos botokso injekcijos į kaktą, taip pat iš naujo suformuotas ir jos smakras.

„Aš lygiai taip pat sulaukiu ir tikrai šlykščių komentarų, žinučių. Jie mane vadina „bjauria kale“ ir sako, kad taip atrodydama turėčiau nusižudyti, nes esu baidyklė. Bet aš iš tokių komentarų tik juokiuosi ir juos ignoruoju“, - tvirtino ukrainietė.

REKLAMA

Šių metų vasarą moteris dalyvavo ir britų itin mėgiamoje „This Morning“ laidoje, kur laidos vedėjai teiravosi, kodėl moteris ryžosi tokiems išvaizdos pokyčiams.

„Aš buvau tarsi pilka pelė, niekuo neišskirtinė, niekuo netraukianti dėmesio. Mano nosis buvo gerokai per didelė. Todėl dabar turiu didelius skruostus ir dideles lūpas, todėl nosis atrodo labai gerai. Žinau, kad tai gali būti pavojinga, bet aš visuomet konsultuojuosi su specialistais ir netgi pati mokausi kosmetologijos“, - tuomet teigė iš Kijevo kilusi Anastasija.

Šaltinis: anglija.today

I Irena 2020-10-17 08:43:14
Proto invalide
Atsakyti
-2
A Aldo 2020-10-17 09:50:12
Baidyklė.
Atsakyti
-3
O Ola 2020-10-17 09:00:23
Įdomu ar vyrams tokios GRAŽUOLĖS patinka?!
Nes baisu į ją žiūrėt
Atsakyti
-4
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI