Šiąnakt namų arenoje susirinkusiems „Kings“ sirgaliams teko nusivilti. Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento komanda (43-29) rezultatu 109:132 (32:30, 22:30, 31:40, 24:32) nusileido Bostono Celtics“ (50-23) ekipai.

Domantas Sabonis ant parketo praleido 36 minutes, per kurias spėjo komandai surinkti trigubą dublį. Lietuvis pelnė 16 taškų (7/11 dvit., 2/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Daugiau taškų – 18 – „Kings“ gretose surinko tik De‘Aaronas Foxas, o dar 15 pridėjo Keeganas Murray. Visgi tokių „karalių“ pastangų neužteko atlaikyti vienai iš Rytų konferencijos lentelės lyderių.

Nors pirmajame kėlinyje Sakramento komanda dar turėjo nedidelę persvarą (32:30), tačiau viskas pradėjo slysti iš po kojų antrajame ketvirtyje. Įsibėgėję „Celtics“ į ilgąją pertrauką išėjo su 6 taškų pranašumu (54:60), o vėliau atotrūkį tik didino.

Laimėjusių pusėje net 36 taškus suvertė Jaysonas Tatumas. Per 35 minutes aikštelėje jis taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Dvigubu dubliu – 20 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų – prie pergalės prisidėjo Derrickas White‘as.

Šiuo metu Sakramento ekipa rikiuojasi trečioje Vakarų konferencijos lentelės vietoje, o 50-ies pergalių ribą pasiekę „Celtics“ stovi antroje Rytų konferencijos lentelės vietoje.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 36 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Jaylenas Brownas 27 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Derrickas White’as 20 (7 atk. kam., 11 rez. perd.), Marcusas Smartas 17 (7 rez. perd.), Alas Horfordas 11 (5 atk. kam.).

„Kings“: De’Aaronas Foxas 18 (3 rez. perd.), Domantas Sabonis 16 (7/11 dvit., 2/6 baud., 13 atk. kam., 12 rez. perd.), Keeganas Murray 15 (5 atk. kam.), Davionas Mitchellas 13, Terence’as Davisas 12 (4 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 11 (5 atk. kam.).