Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė ir toliau sėkmingai žygiuoja 2024-ųjų IIHF pasaulio ledo ritulio čempionate. Sekmadienį vykusiose rungtynėse lietuviai 6:1 (3:1; 1:0; 2:0) sutriuškino Estijos rinktinę.

Tai buvo jau antroji Lietuvos rinktinės pergalė per dvejas sužaistas rungtynes. Dar šeštadienį lietuviai 3:0 nugalėjo Ispanijos ledo ritulininkus.

Pirmąjį įvartį Lietuvos komanda pelnė dar 38-ąją rungtynių sekundę, kai pasižymėjo Markas Kaleinikovas.

Tiesa, 7-ąją minutę galingą atsaką suorganizavo ritulį i Lietuvos vartus pasiuntę estai ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Tačiau vos prabėgus minutei Paulius Gintautas ir vėl į priekį išvedė Lietuvos komandą 2:1.

14-ąją minutę dar vieną įvartį į Lietuvos rinktinės kraitį pridėjo Paulius Verenis 3:1.

16-ąją antro kėlinio minutę fantastišką tolimą smūgį atliko Emilijus Krakauskas ir lietuvių pranašumas dar labiau padidėjo 4:1.

Nors stipriai pirmaudami, tačiau lietuviai nesnaudė ir trečiajame kėlinyje. Jo metu jokių šansų estams nepalikdami įvarčius pelnė Ilja Četvertakas ir P. Verenis.