Triuškinamą pergalę įsirašė Los Andželo „Clippers“ komanda, kuri svečiuose 138:100 (34:31, 35:30, 37:16, 32:23) sutriuškino Sakramento „Kings“ klubą.

Kawhi Leonardas nugalėtojams pelnė 27 taškus, Paulas George’as surinko 26.

„Clippers“ komanda Sakramente laimėjo 15 kartą iš eilės, čia nėra pralaimėjusi nuo 2013 metų kovo mėnesio. Los Andželo ekipa žaidė be Patricko Beverley ir Lou Williamso.

Svečiai po dviejų kėlinių pirmavo aštuoniais taškais ir varžovus pradėjo triuškinti po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį komanda laimėjo 37:16 ir paskutiniame ketvirtyje žaidė atsarginiai.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 27, Paulas George’as 26, Marcusas Morrisas 18, Luke’as Kennardas 14.

„Kings“: Marvinas Bagley 20, Richaunas Holmesas 17, Harrisonas Barnesas ir De’Aaronas Foxas po 14.