Šiandien “Šiauliai” FIBA Europe taurės turnyre išvykoje susitiko su Žydrūno Urbono Limasolio AEL (Kipras) ir pralaimėjo rezultatu 85:94.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šiauliečiai, kurie pirmavo viso pirmojo kėlinuko ir laimėjo jį rezultatu 25:19. Antrame kėlinuke šeimininkai iškart prisivijo, o vėliau ir persvėrė rezultatą. Vis dėlto “Šiauliai” vėl perėmė iniciatyvą ir dar kartą išsiveržė į priekį. Kėlinuko pabaigą vėl sėkmingiau užbaige AEL žaidėjai, kurie į pertrauką išejo esant rezultatui 43:41.

Po pertraukos toliau vyko lygus žaidimas. Kėlinuko viduryje “Šiauliai” vėl įgijo pranašumą (58:51). Po kelių minučių šeimininkai vėl iki minimumo sušvelnino skirtumą, o paskutinėmis sekundėmis vėl susigrąžino vieno taško pranašumą – 62:61 po trijų kėlinukų.

Paskutiniame kėlinuke AEL dar kartą išsiveržė į priekį – 75:68. “Šiauliai” prametė dar kelis metimus ir varžovai tuo puikiai pasinaudojo – 84:71 likus keturioms minutėms. Rungtynes AEL laimėjo rezultatu 94:85.

Ž.Urbonas svariai prisidėjo prie savo komandos pergalės. Jis pelnė 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

AEL: M.Aleksic 25, R.Randle 20, Ž.Urbonas 14, M.King ir J.Roberts – po 11.

“Šiauliai”: A.Čepulis 21, R.Vaičiūnas 16, A.Kieža 15 (atk. kam), A.Mažutis 14 (5 rez. perd.)