0

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Ice wind“ namų rungtynėse neatsilaikė prieš svečius iš Juodupės „Juodupės“ klubo ir nusileido jiems rezultatu 2:8 (0:1, 0:3, 2:4) rašoma pranešime spaudai.

Svečiai iš Rokiškio rajono karaliavo visuose kėliniuose. Net ir pirmajame, kuriame tebuvo užfiksuoti vos trys įvykiai: „Juodupės“ įvartis ir du komandos žaidėjų pašalinimai iš aikštelės.

Antrajame kėlinyje „Juodupei“ teko ilgai pavargti, kol persvara tapo saugesnė. Tik besibaigiant kėliniui Deivis Zdanovičius padidino rezultatą iki saugesnio 2:0 (35:28 min., Ernestas Čepulis, Giedrius Lekandra), tuomet jau savo žodį tarė ir Modestas Malcius ir Mantas Sakaitis, po kurių įvarčių „Ice windams“ iki „Juodupės“ tapo toloka ne tik nuvažiuoti automobiliu.

Trečiasis kėlinys prasidėjo itin skausmingai vilniečiams. „Ice wind“ praleido penktąjį įvartį ant ledo turėdami vienu žaidėju daugiau. Ir tik po to šeimininkų komanda atsibudo ir įmušė du įvarčius, tačiau iki rungtynių pabaigos buvo likusios mažiau nei penkios minutės.

Dvikovos pabaigoje „Juodupė“ du kartus išnaudojo kiekybinę persvarą ir iškovojo pergalę prieš trečiojoje vietoje žengiančią komandą.

„Ice wind“ – „Juodupė“ 2:8 (0:1, 0:3, 2:4). „Ice wind“: R.Poteiko, A.Černius po 1 įvartį. „Juodupė“: D.Zdanovičius 3, M.Malcius 2, E.Malcius, G.Lekandra, M.Sakaitis po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 5 4 0 1 0 42:14 13 2. Rokiškio „Rokiškis“ 4 3 0 0 1 21:9 9 3. Vilniaus „Ice Wind“ 6 3 0 0 3 19:24 9 4. Vilniaus „Vilkai“ 4 2 1 0 2 14:14 8 5. Vilniaus „Ober-Haus“ 5 2 1 0 2 19:15 8 6. Juodupės „Juodupė“ 5 1 0 1 2 17:22 7 7. Vilniaus „Hockey Punks“ 5 1 0 0 4 11:32 3 8. Vilniaus „Meteoras“ 5 1 0 0 4 16:34 3

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.